Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már soha nem lesz senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm, mindig van valami ami miatt nem jönnek össze velem, ilyen okok pl. :van pasim, másba vagyok szerelmes, nem vagy az esetem, legyünk csak barátok, nem jössz be, stb. Tehát olyan még nem volt, hogy valaki is akart volna járni velem, semmi érdeklődést nem mutat egy lány sem felém.21f vagyok és még nem volt semmi kapcsolatom és szűz vagyok, és félek, hogy ez így is marad, hiszen eddig sem volt semmi.
2011. aug. 13. 15:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Még annyit írnék erre, hogy ezek nekem csak kifogásnak tűnnek... Mint amikor egy dagadék kifogásokat ír, hogy miért nem fogy le.

"Jajj baj van az emésztésemmel, és folyton dolgozok"

"Jajj nincs fél órám elmenni futni esténként"


Küldj már egy képet magadról kérdező priviben, hogy lássam, milyen fejjel nem tudsz csajt felszedni?!?!?! Csak mert nekem inkább annak tűnik, hogy mindenért a nőket okolod --> tehát te szúrsz el valamit. És nem hinném hogy a külsőt (amúgy meg a külső alakítható) na egy privit, és ha tényleg előnytelen valamid akkor megírom, hogy kellene :)

2011. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!