Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy 26 éves férfival, akinek van menyasszonya. Már az msn-es beszélgetésnél is elővettem a csábító énemet.. :P Amikor találkoztunk, akkor annyira le tudtam venni a lábáról, hogy le is feküdtünk.


Ilyenkor teljesen más ember vagyok, máshogy viselkedem, szerintem még a hangom is másabb. A nézésemmel pedig mindent el tudok érni...


Szerintetek nagyon gonoszság, hogy ezt a "képességemet" néha használom? Suli terén is szoktam, néha 1-2 évvégi jobb jegyért (természetesen nem fekszek le egy tanárral, semmilyen fizikai kontaktus nem történik, csak a nézésem, beszédem..), illetve ha valakit nagyon meg akarok szerezni.


Különben szép sem vagyok, sőt, elég csúnyácska. Szóval biztos nem a szépségemmel nyűgözöm le az embereket.


Szóval gonoszság vagy nem?


2011. szept. 1. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
71%

'Amikor találkoztunk, akkor annyira le tudtam venni a lábáról, hogy le is feküdtünk. '


Vigyázz ezzel, a ffiakat sem kell félteni, ha színjátékról van szó!

Egyébként nem vagy ribanc, csak próbálod megtalálni a helyed az életben, de ez nem a helyes út!

Akkor leszel boldog, ha rájössz, ezek a "hódítások" nem is igazi eredmények.

2011. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:

A testemet használom?:) Igen. A szememet, a mimikát, a hangomat.. :)


Prostituáltak szerintem nem ezeket használják, de világosíts fel nyugodtan!:)

2011. szept. 1. 21:56
 23/73 anonim ***** válasza:
69%
Mert, ki vagy te, Rambo vagy Szupermen???
2011. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim válasza:
56%
Te egy beképzelt r.oh.adt b.üd.ös ku.rv.a vagy!!!!!Majd te is visszakapod ,hiszen isten nem ver bottal!
2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
68%

én is azt akartam írni, mint egy előző válaszadó. Ez nem gonoszság ez rib@ncság.

Kikezdeni valakivel akinek menyasszonya van az meg egyenesen gerinctelenség...

Év végi jobb jegyért pedig egyetemen tanulni illene, nem pislogtatni. Elég szép vagy.

De nem féltelek, az élettől majd visszakapod...

2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:

Hűha, nem gondoltam volna, hogy ilyen IQ-fighterek írnak ide! :)


Drágám, igen komoly evolúciós szakadék tátong közöttünk.. És én állok a jobb oldalon :)

2011. szept. 1. 21:57
 27/73 anonim ***** válasza:
40%
Es ez Rad is vonatkozik!
2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
79%
Túl sok Harry Pottert olvastál. Kis hülye. És igen, egy gonosz megátalkodott dög vagy. Szappanoperába kéne menned. Pattanj seprűre és irány Mexikó!
2011. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
78%
Sztem jobban tetted volna ha nem írod ki a kérdést :D
2011. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
75%

Drágám, igen komoly evolúciós szakadék tátong közöttünk.. És én állok a jobb oldalon :)


Ez igaz, Agyrambo! Kb 2 evtizeddel vagy lemaradva csak

2011. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!