Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy 26 éves férfival, akinek van menyasszonya. Már az msn-es beszélgetésnél is elővettem a csábító énemet.. :P Amikor találkoztunk, akkor annyira le tudtam venni a lábáról, hogy le is feküdtünk.


Ilyenkor teljesen más ember vagyok, máshogy viselkedem, szerintem még a hangom is másabb. A nézésemmel pedig mindent el tudok érni...


Szerintetek nagyon gonoszság, hogy ezt a "képességemet" néha használom? Suli terén is szoktam, néha 1-2 évvégi jobb jegyért (természetesen nem fekszek le egy tanárral, semmilyen fizikai kontaktus nem történik, csak a nézésem, beszédem..), illetve ha valakit nagyon meg akarok szerezni.


Különben szép sem vagyok, sőt, elég csúnyácska. Szóval biztos nem a szépségemmel nyűgözöm le az embereket.


Szóval gonoszság vagy nem?


2011. szept. 1. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim válasza:
75%
Tuti ronda:))))
2011. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
51%
sztem ez csak egy kamus ribb@anc. de lehet, h azóta manipulálta a pin@ajat, és elérte azt is, hogy kukija nőtt...
2011. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
69%
nem manipulálsz te senkit, te csak simán beképzelt vagy..
2011. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim válasza:
57%
Látod az lehetséges:D
2011. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
80%
Különben szép sem vagyok, sőt, elég csúnyácska. --> ezzel bukott le nálam; ilyet egy beképzelt ember nem ír magáról
2011. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
58%
Jól teszed!!!a mai világban már,csak így lehet érvényesülni,örülj az adottságaidnak,és használd ki rendesen!de azér a menyasszonyosokat kihagyhatod;)
2011. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
65%
nem Aniko vagy a vv4-ből?
2011. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
35%
manipulálni embereket?mi vagy te?ózd a nagy varázsló?:DDDDD
2011. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
65%

Hát, lehet, hogy én leszek az egyetlen a kommentelők között, de nekem az a véleményem, hogy a pasi volt a szemét, aki lefeküdt Veled. Neki kellett volna nemet mondania, elvégre ő kötelezte el magát, és nem te.

Különben elhagyta a menyasszonyát? Ha jól értem,nem. Neked volt egy jó éjszakád, és ennyi. A pasi lelkiismeretfurdalása - ha van neki ilyen - nem a te ügyed.

A többiek manipulásása: úgy látszik, erős egyéniséged van. Örülj neki, ritka az ilyesmi.

Azonban nagyon vigyázz!!! Az ember a szíve mélyén nagyon jól tudja, mikor követ el szemétséget. És nem kell, hogy megutáld magad, vagy valakinek komolyabban árts, vagy mélyen megbánts.

Ismertem egy ilyen csajt, konkrétan a jó barátnőm volt. Elcsábította a pasim, akit nagyon szerettem, csak mert játszott vele. (Ez tíz éve volt, és ma már az a véleményem, hogy egy: a pasi szart se ért, 2. nem illett hozzám, 3. gyenge voltam, mint nő. Ez van.)A lényeg a lényeg, a lány nagyon megbántott.

De azt hiszem, neki végül jobban fájt mint nekem. Nem mintha bosszút álltam volna - csak megértette, hogy a tetteknek következménye van. És hogy nem szabad játszani olyan dolgokkal, ami másoknak szent dolog lehet. Mert a végén neki is fáj...


Szóval csak figyelmeztetni akarlak, hogy vigyázz a képességeddel, és használd mindig jóra.

2011. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
47%

Persze, hogy szemét volt a pasi, az nem kérdés, DE:

1. a kérdező egy hazug agyalágyult

2. önérztes, morális tartású nő nem kezd foglalt pasival

3. a tanárokat se csábítgatja jobb jegyért

2011. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!