Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy 26 éves férfival, akinek van menyasszonya. Már az msn-es beszélgetésnél is elővettem a csábító énemet.. :P Amikor találkoztunk, akkor annyira le tudtam venni a lábáról, hogy le is feküdtünk.


Ilyenkor teljesen más ember vagyok, máshogy viselkedem, szerintem még a hangom is másabb. A nézésemmel pedig mindent el tudok érni...


Szerintetek nagyon gonoszság, hogy ezt a "képességemet" néha használom? Suli terén is szoktam, néha 1-2 évvégi jobb jegyért (természetesen nem fekszek le egy tanárral, semmilyen fizikai kontaktus nem történik, csak a nézésem, beszédem..), illetve ha valakit nagyon meg akarok szerezni.


Különben szép sem vagyok, sőt, elég csúnyácska. Szóval biztos nem a szépségemmel nyűgözöm le az embereket.


Szóval gonoszság vagy nem?


2011. szept. 1. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
87%

"Te nem vagy gonosz, csak szeretnél az lenni..."


Milyen igaz. Egy önbizalomhiányos kislány, aki többnek szeretné érezni annál, mint ami... Szomorú...

2011. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
59%
Ma 22:30 vagyok. Előző, köszönöm az egyetértésedet.
2011. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
89%
ez nem gonoszság, neked szerintem inkább csak játék; játszol, hogy lásd mire vagy képes
2011. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meglett a mai nap dobogós kérdése. :)

Anyukám, nem vagy te se csábító, se gonosz. A pali meg dugni akart, és talált egy olyan alacsony önbecsülésű lánykát, aki ezt hagyta, sőt, még megtisztelőnek is vette, hogy aznap ő lesz az ágymelegítője. Gondolom visszament a menyasszonyához, és boldogan élnek amíg meg nem halnak.

2011. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem ez ideillik. :D
2011. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%
De édes, hány éves lehet? Kisszivem, a férfiak egy része mindegyik lyukba beledugja, csak egér ne másszon ki belőle, ha azt képzeled, hogy ez a te érdemed, mert úgy elbűvölted a férfit, akkor még igen fiatal lehetsz. Jó volna, ha anyukáddal beszélnétek ilyesmikről, máskülönben nagyon sok férfi át fog gázolni rajtad, mire magadtól rájössz, hogy egyikük sem adna érted egy fillért sem...
2011. szept. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
Milyen adottságait használja ki, ha ronda? A pasik egy része, megdugja a ronda nőket is.Lehet azt hiszed manipulálsz, de szerintem feleslegesen játszod az agyad, mert erőlködés nélkül is összejöttek volna a dolgok.
2011. szept. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ide tartozik, de eszembe jutott a témáról egy főiskolai sztorim. Első éves voltam, akkor költöztem a fővárosba, eléggé gyér volt a helyismeretem. Első vizsgára nem tudtam elmenni, amikor a többieknek írta be a tanár a jegyet, akkor mentem oda, hogy mikor tudom pótolni a vizsgát.

A tanár mondta, hogy jövő héten, de nem ott, hanem a város túlvégében egy másik épületben. Mondtam, hogy rendben, de segítsen már, hogy miképp jutok oda, alig ismerem a várost.

- Felszáll arra a villamosra, megy négy megállót, leszáll, jobbra fordul, fel a buszra, három megálló, leszáll, két utca jobbra, négy balra és ott van.

- Öö...szóval felszállok a buszra és négy megálló....

- NEM! Villamos!

- Akkor villamossal négy megálló, utána gyalogolok jobbra négyet, balra hármat, aztán busz...

- Neeeeem!! Fordítva, szóval a villamossal....áááá, ez így nem megy. Mit szólna egy hármashoz?

- Hát, nagyon örülnék neki!

- Adja ide az indexét, amíg nem gondolom meg magam!!


Így vizsgáztam hármasra vizsga nélkül... Van, amikor a helyismeret hiánya jól jön :)


De komolyan, ki nem vitt már be torokfertőtlenítő cukorkát a náthás vizsgáztatónak, vagy szaladt ki üdítőért neki a kedvezőbb elbírálás reményében?

2011. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:

Persze manipulálj csak nyugodtan! Ha ennyire szórakoztatónak tartod, nem lehetsz valami nagyagy. Csak nehogy rájöjj egyszer, hogy téged (is) manipulálnak. Ciki lesz, hidd el!

Okosabb csak akkor leszel, ha rájössz, hogy lehet manipuláció nélkül elérni valamit. Érdemes lenne kipróbálnod, mielőtt koppansz...

2011. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy tündérvirágszálam?
2011. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!