Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok. Szerintetek is? :S

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy 26 éves férfival, akinek van menyasszonya. Már az msn-es beszélgetésnél is elővettem a csábító énemet.. :P Amikor találkoztunk, akkor annyira le tudtam venni a lábáról, hogy le is feküdtünk.


Ilyenkor teljesen más ember vagyok, máshogy viselkedem, szerintem még a hangom is másabb. A nézésemmel pedig mindent el tudok érni...


Szerintetek nagyon gonoszság, hogy ezt a "képességemet" néha használom? Suli terén is szoktam, néha 1-2 évvégi jobb jegyért (természetesen nem fekszek le egy tanárral, semmilyen fizikai kontaktus nem történik, csak a nézésem, beszédem..), illetve ha valakit nagyon meg akarok szerezni.


Különben szép sem vagyok, sőt, elég csúnyácska. Szóval biztos nem a szépségemmel nyűgözöm le az embereket.


Szóval gonoszság vagy nem?


2011. szept. 1. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
57%
Sírtam a röhögéstől amíg végigolvastam ezt az 5 oldalt. Komoly gondok vannak a fejedben picilány, ha tényleg elhiszed ezeket a hülyeségeket amiket összehordasz.
2011. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
85%

Simán csak nincs normális értékrended, bár szerintem igen, gonosz is vagy. Nem ítéllek el ezért, nem egy ilyen lányt ismertem, általában kiderült, hogy azok a jó barátok nem is olyan jó barátok és tök egyedül maradtak. Ha szerencséjük volt, megházasodtak, átlagember átlagélete, de mindegyik azt hitte magáról, hogy többre lenne képes, közben nem.

Kell ilyen is.

2011. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
68%
Kihagytad ma a tablettaidat??????
2011. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
64%
Hányas szintű varázsló vagy?
2011. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
44%

Egyetértek a legtöbb hozzászólóval.

Te egy utolsó r.ohadék, büdös, alattomos, kis r.ingyó vagy.

Amiket leírtál magadról..IQ fighter-nek meg csicskának nevezed a hozzászólókat. Te kérdeztél, mi válaszoltunk.

Az igazság biztos fáj....:)

2011. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
79%
Te nem vagy gonosz, csak szeretnél az lenni...
2011. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
Még régen regisztráltam egy olyan oldalon, ahol írhat bárki bárkinek. Azóta már letettem az egészről, de ez más téma:) Szóval kaptam egy olyan ajánlatot, hogy havi 4-500000-ért kell üzletemberekkel "járni" és kiszedni belőlük infokat.. én akkor jót röhögtem, de szerintem te pont megfelelő lennél :D megadjam az msnjét? ha nagyon akarom, még vissza tudom keresni a beszélgetést :D
2011. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:

Tudod sok mindent elértem már az életben, de még senki önbecsülésébe sem tapostam bele.

Nem manipuláltam senkit.

Ha jó jegyet akartam, akkor azért keményen tanultam, ha munkát akartam akkor végigjártam 1000+1munkahelyet, ha pasit akartam szerezni akkor olyat választottam aki szabad.

Minek vágytam volna olyanra, akinek van párja? Hogy bebizonyítsam, hogy jobb csaj vagyok mint a barátnője? Hogy sikerült megszereznem? mivel lett volna nekem jobb?

Semmivel. Pedig ha akartam volna elérhettem volna.

Én is elég határozott vagyok és elérem azt amit akarok.

De azt is felmérem, hogy hol a határ. Ha egy másik embert meg kell bántanom azért, hogy nekem jobb legyen akkor inkább nem vágok bele.

A véleményemet elmondom, aki bánt azt én is kiosztom de nem manipulálom.

és még a végére.

Minden fejsze megtalálja azt a fát amibe beletörik.

Ez így van az embereknél is. Minden ember megtalálja azt az embert akit nem tud megszerezni, nem tud manipulálni, irányítani, stb.

Majd akkor leszel te is bajban ha megtaláltad ezt az embert és nem lesz elég a "csábító" nézésed.

2011. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
Első 22:39-es vagyok, még annyi, hogy nem tudom, te milyen suliba jársz, de nálunk max annyit érnél el a pillarebegtetéseddel, hogy röhögve írja be a tanár a jegyet:D
2011. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tartalak gonosznak.

Aki hagyja magát, akár manipulálni, akár elcsábítani, az nem a te hibád. Persze azért ez nem is jólelkűségről ad bizonyítványt, szóval emberek lelkével szórakozni igen súlyos következményekkel járhat, a te boldogságod is sérülhet közben.

Ha nem szemétkedsz az emberekkel puszta szórakozásból, akkor szerintem nem vagy gonosz.

2011. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!