Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk rugtak már tökön titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk rugtak már tökön titeket, lányok ti meg rugtatok már tökön vkit?

Figyelt kérdés
Meséljétek el hogy hol, hogyan történt ha kérhetem, kort, nemet is írjatok.
2011. szept. 28. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 anonim ***** válasza:
64%
bosszút esküdtem a roh.adékok ellen, de sajnos mai napig nem tudtam revansot venni.
2011. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/135 napietus ***** válasza:
37%

23:55:


el vagy magadtól kissé szállva, öcsém :) ha a rúgás nem tette volna harcképtelenné, úgy jártam volna el, ahogy az egyik válaszoló barátnője: állcsúcson vágom vagy fültövön, ami mégjobb.


és mint le is írtam, vastagon megérdemelte.

2011. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/135 anonim ***** válasza:
38%

23:58


Látom nem fogod fel, hogy esélyed sem lenne. Tökön rúgsz, fáj, de ez miatt csak még erősebben verlek meg téged. Bár elég ha csak mellbe verlek, vagy pinán rúglak.

2011. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/135 anonim ***** válasza:
92%
Egyik csaj panaszkodott, hogy drága lett a cigi, mondtam neki, hogy szokj le erre tökön rúgott, mert azt értette, hogy sz0pj le.
2011. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/135 A kérdező kommentje:

Légyszi ne durvuljunk.

Etus. Lehet elég lett volna mondanod is neki és elhúz vagy durvábban szólni ha nem hat akkor rúgni.

2011. szept. 29. 00:05
 16/135 anonim ***** válasza:
90%

"Egyik csaj panaszkodott, hogy drága lett a cigi, mondtam neki, hogy szokj le erre tökön rúgott, mert azt értette, hogy sz0pj le."


XD

2011. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
92%
6. osztályban rúgott tökön egy lány, valamin el kezdtünk vitatkozni. Szívesen felpofoztam volna, de sajnos nem lehet, úgy bosszúltam meg, hogy hoztam a suliba egy szatyor kutyasz*rt, tesin besurrantam az öltözőbe és beleöntöttem a táskájába, amiben a ruhája is volt:D Öröm volt nézni, ahogy sírva magyarázza a történteket az osztályfőnöknek:D Ez volt az egyetlen, amikor az agyamba rúgtak. 18F
2011. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 anonim ***** válasza:
39%

"Etus. Lehet elég lett volna mondanod is neki és elhúz vagy durvábban szólni ha nem hat akkor rúgni."

vagy visszafogdosni... nem rúgni, hanem pici, véres cafatokat morzsolni a tojásaiból. Szólni... na persze.

2011. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/135 napietus ***** válasza:
44%
szóltam. kétszer. nem hitte el, hogy nem kéne. így járt.
2011. szept. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/135 anonim ***** válasza:
95%
Az számít, ha majdnem? Ismerősnek mondtam olyan viccből, ami nem tetszett neki, szinte reflexből lendítette a térdét, hogy majd tökön térdel. Vagy kapcsolt közben és meggondolta magát, vagy eleve nem is akarta felrúgni a számba, de kb combközépnél megállt és nem történt baj.
2011. szept. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!