Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk rugtak már tökön titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk rugtak már tökön titeket, lányok ti meg rugtatok már tökön vkit?

Figyelt kérdés
Meséljétek el hogy hol, hogyan történt ha kérhetem, kort, nemet is írjatok.
2011. szept. 28. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
34%

00:21

te mit tennél, ha egy pasi markolászná a segged?

2011. szept. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 anonim ***** válasza:
64%

Meg az a nő is szánalmas aki egy férfinak oda üt vagy rúg... (persze lehet kivétel pl. ha nincs más védekezési mód)

Én egyszer ütöttem oda a barátomnak és nagyon megbántam, orvoshoz kellett jártunk sokáig.A here minimum! kb. 10x érzékenyebb mint a szemünk, ezt sok férfi el sem ismeri mert túl beképzeltek.pff..


22/N

2011. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/135 napietus ***** válasza:
32%

00:25, ritka hülye vagy. erőszakoskodott velem, erre tökön rúgtam. 1:1, ügy lezárva. a továbbiakból ő jött volna ki sz*rul.


amúgy arra nem válaszoltál, amit 92%-os kérdezett, hogy ha a te s*gged fogdosná egy pasi (aki mondjuk láthatóan erősebb nálad), mit tennél?

2011. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 anonim ***** válasza:
62%

00:17


Ilyen pont a szánalmas pancserek mondanak. Ha a nő támad, akkor meg kell ütni függetlenül attól, hogy késsel támad-e vagy sem. Akárhogy is támad, akkor is jogos a megütése.

2011. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/135 anonim ***** válasza:
100%

hú nézzük:

a volt barátomat teljesen véletlenül. épp egymáson ültünk, én meg át akartam kulcsolni a derekát a lábammal, mire miközben átraktam a lábam a derekán véletlenül tökönrúgtam. nagyon rossz volt. mert fájt neki. olyan rosszul éreztem magam utána...

másik meg osztálytársam folyton csikizett, mire én reflexből hátracsaptam, hát tökéletesen pontosan sikerült...

L/19

2011. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 anonim ***** válasza:
68%

00:27


Miért vagy ennyire agyhalott? A fogdosás nem egyenlő egy tökön rúgással. A pinán rúgás vagy mellbe verés az ami egyenlő a tökön rúgással. Nos azok közül egyiket sem tette meg a srác, szóval te jöttél volna ki rosszul belőle.

2011. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/135 A kérdező kommentje:
Az ilyen véletlen esetek simán lehetnek viccesek is, pláne ha utánna kedveskedik a csaj/barátnő.
2011. szept. 29. 00:40
 38/135 anonim ***** válasza:
81%
Nővérem amikor még 14 éves volt akkor fogdosta egy fiú,és úgy tökönrúgta hogy kórházba kellet mennie..később kiderült hogy végülis "jól tette"hogy tökönrúgta,mert úgy kimutattak neki valami betegséget vagy mit :S
2011. szept. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 anonim ***** válasza:
92%

Engem már igen,házibuliban részegen rámásztam egy csajra mire ő tökönrugott.Ismertük egymást és úgy tűnt mintha ő is akarná,pedig nem.

Iszonyatosan fájt,nagyon betalált meg felállt a farkam és azért is rossz volt,percekig alig kaptam levegőt.

Aztán bocsánatot kértem tőle és nem lett semmi baj.

22F

2011. szept. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/135 anonim ***** válasza:
60%

Velem volt már olyan, hogy tökön rúgtam egy fiút,de rendesen és bizony hogy fel tudott állni és kékre-zöldre rugdosni, majd aztán összerogyott...

Asszem többet ilyet nem csinálok, csak ha tényleg nagyon muszáj...

És egy fogdosásért én pl 1x 2x szólok, harmadszor pofán csapom, tovább eddig még senki nem mert velem szórakozni!

23/N

2011. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!