Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a félénk, csendes, értelmes, érzelmes, érzékeny fiúk?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok érzékeny, hogy állandóan elbőgjem magam.


De időnként megeresztek pár könnyet. :)


2011. okt. 2. 17:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen megismernélek. Merre élsz? Priviben is elárulhatod.


20/l

2011. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar (Debrecenhez közel)
2011. okt. 2. 20:06
 23/37 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nyert. Én Veszprém megyében élek. Azért sok szerencsét.
2011. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
pech, köszi, neked is
2011. okt. 2. 20:18
 25/37 anonim ***** válasza:
Na barátom te tele vagy gátlással ha ezt nem gyűröd le saját magad akkor elveszett vagy.Meg mit vagy ilyen mimóza legyél férfi,hogy akarsz így nőt??Először is nem árt ha oda mersz majd menni egy általad kiszemelt lányhoz.De amíg zárkózott meg ilyen sírok vagyok addig esélyed sem lesz.Bocs de most egy antiférfi vagy ez a büdös nagy igazság.Én nem bántani akarlak de ha nem kezdesz magaddal semmit és ilyen maradsz akkor csak kis recskagép leszel,egy álmodozó beszari kisgyerek.Középsuli első osztályba én is féltem a lányoktól aki tetszett ahhoz nem mertem odamenni bántam mint a fene szidtam agam.Meg aztán a szemembe vágták,hogy lúzer vagyok és muszáj volt megemberelnem magam,de nem azért rámszóltak hanem azért mert beláttam ezzel a viselkedéssel csak egy kis önsanyargató beszari hülyegyerek maradok aki fél a lányoktól.Magamba néztem és változtattam.Akárhogy is féltem muszáj volt magam miatt.Azóta már volt nem egy kapcsolatom rövidebb és komolyabb is.Na és persze nem félek a lányoktól már régóta.Egy igazi kisregényt írtam.De mondjuk te mos jelenleg lúzer vagy és ezen csak te megad tudsz változtatni már persze ha akarsz.
2011. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
inkább az a para,hogy zavar, mit gondolnak mások rólam, amiért csak úgy odamegyek egy szép lányhoz én aki nem egy nagy szám külsőre pasi és megszólít egy lányt, egyáltalán miről beszélgessek vele, hog yne nézzem komplett idiótának?
2011. okt. 2. 20:37
 27/37 anonim ***** válasza:
Húú barátom na figyelj te mit foglalkozol vele ki mit gondol rólad vagy arról,hogy oda mersz menni egy lányhoz.Gondolhat mindenki amit akar te attól még nem leszel előrébb.Engem sem érdekel ki mit gondol ha odamegyek egy lányhoz ha valakinek nem tetszik az nyugodtan szólhat érdekel is engem.Ezen még könnyű változtatni nem foglalkozol ilyen baromsággal ki mit gondol.De az már húzósabb,hogy mit beszélj egy lánnyal.Most komolyan lövésed sincs miről lehet beszélgetni egy lánnyal?Mindegy egyenlőre még oda sem mersz menni egy lányhoz sem.De amúgy pl megszólítod köszönsz ha nem ismer bemutatkozol megkérdezed,hogy hívják aztán csak fel tudod találni magad.Ha meg ismered akkor csak van valami téma.Erőltesd meg magad nem lehetsz ennyire elveszett.
2011. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
hát jó, tudnék miről beszélni, de az ilyen témák, hogy hova jársz suliba stb. elég unalmasak egy idő után és attól is parázok, hogy nem jönnék bve a csajnak, mert a laza, vicces énem csak haverok között tudom adni, idegenek előtt egy merev, komoly, félénk nyomi, senkinek érzem magam és így is viselkedem.
2011. okt. 2. 21:43
 29/37 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy kis önbizalmat szedj magadra. Az a legvonzóbb egy férfiban. Kit érdekel ki mit gondol, lánynak tetsszél és kész. Jó helyen és jó időben közeledj és jó leszel úgy ahogy vagy.
2011. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

köszi a segítő tanácsokat, de ez sajnos nem megy egy csettintésre, hogy másnap menő leszek és akárkit leszólítok, aki tetszik, hiszen akkor gondolhatjátok nem itt tartanánk mi félénkebb, gátlásos fiúk, ahol tartunk párkapcsoalt terén


amúgy meg jó lenne érteni a női jelzéseket, mert talán az is a baj, hogy nem tudom mik az egyértelmű testi jelek, hogy szabad a pálya és érdemes megszólítanom a lányt

2011. okt. 2. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!