Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a félénk, csendes, értelmes, érzelmes, érzékeny fiúk?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok érzékeny, hogy állandóan elbőgjem magam.


De időnként megeresztek pár könnyet. :)


2011. okt. 2. 17:41
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

"Ha csak annyira csendes, hogy nincsenek nagymenő beszólásai és nem kommunikál akárkivel, csak közeli barátoknak nyílik meg, az teljesen oké."


Pontosan így van! Ha lenne egy barátnőm és jó lenne az összhang köztünk, akkor neki is ugyanígy megnyílnék és akkor megismerné a humoros, beszédes, laza énem is. :D

2011. okt. 2. 18:11
 12/37 A kérdező kommentje:

Magamat nem tartom jó képűnek ( bár sok lány mondta, hogy helyes vagyok vagy aranyos, ki melyiket használta).


Amúgy is csak 165cm magas vagyoki és nem egy duci alkat, szóval emiatt sem vesznek talán észre a lányok vagy ha igen, akkor csak én nem látom a érdeklődési jeleiket, mert ilyen szemezés dolgok meg fura viselkedéseket már tapasztaltam, ha körülöttem álltak buszon csajok, de a fene se tudná megmondani, hogy ez most jel volt-e biztosan vagy csak elege volt a buszozásból?

2011. okt. 2. 18:14
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Be jönnek, párom is ilyen típus, nagy darab mackós férfi, kis csendes, értelmes. Sírni ritkán szokott, de nem zavar.

Sok-sok éve együtt vagyunk.

22/L

2011. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:16


Gratulálok! :)


Talán egy nap én is megtalálom a párom.


Addig meg minden nap érzem a hiányát sajnos. :/

2011. okt. 2. 18:28
 15/37 anonim ***** válasza:
Ha emelett van egy igazi FÉRFIAS oldala is,csak akkor....
2011. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Kérdező amúgy hány éves vagy?
2011. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

a korom lényegtelen, én azt vallom egy kapcsolatban nem lehet akadály a korkülönbség, ha két ember igazán szereti egymást, akkor ne hagyja az ember, hogy az előítéletek megöljék a boldogságukat


amúgy válaszolok, 21

2011. okt. 2. 18:43
 18/37 anonim ***** válasza:
Úgy látom te vagy tökéletes férfi mert az egekig marasztalod magad, miközben itt sírsz mert nincs barátnőd. És jó átláttad a dolgot: nem vagyok lány.
2011. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tökéletes, láthatod.


Alacsony, vékony és szerintem arcra sem vagyok nagy szám és állandóan küzdök magammal, hogy végre odamerjek menni egy szép lányhoz, de mindig inába száll a bátorságom és nem teszek semmit és ez nagyon tud fájni, állandóan megbánom, hogy nem léptem, főleg, amikor látszott, hogy a lánynak bejöttem.

2011. okt. 2. 18:58
 20/37 Petack ***** válasza:

Egyszer kell megtenned utánna menni fog. Nekem is nehéz volt.

16/F

2011. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!