Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a félénk, csendes, értelmes, érzelmes, érzékeny fiúk?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok érzékeny, hogy állandóan elbőgjem magam.


De időnként megeresztek pár könnyet. :)


2011. okt. 2. 17:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Figy én is elkönnyeztem már drámákban (csak anime-drámákban, me a filmekben a dráma lószartse ér)


De ha nem leszel tökös, akkor sose lesz bnőd, a lányoknak ilyen csicska nem jön be! Ez van, próbálj változni, olvass ilyen jellegű könyveket mint én is, és sose mutasd a gyenge oldalad, próbálkozz nálad alacsonyabb lányoknál, 14 elmúlt akkor már oké, hajrá rengeteg alacsony lány van, de elhalászom előled mert nekem a 183cm-emmel minél alacsonyabb lányok tetszenek :D

F 18

2011. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:03


jó neked, én is úgy 180cm magas szerettem volna lenni, de már nem növök


amúgy meg nem vagy debreceni véletlenül?

2011. okt. 2. 23:05
 33/37 anonim ***** válasza:
miskolci vagyok
2011. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"(csak anime-drámákban, me a filmekben a dráma lószartse ér)"

na ezen most én sírtam el magam:'DD

2011. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 yoghurt9 válasza:
Nekem bejjöne, de mondjuk mikor a barátnőjé-ért vagy valakiért ki kellene állnia és nem állna ki..nah ez nem tetszene. Szal lehet érzékeny fiú, de ha olyan helyzet adódik akk legyen bátor :))
2011. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
semmi baj ha érzékenyebb vagy javaslom az olyan lányokat akik szeretik a művészeteket mert ők fogékonyabbak az ilyen típusú fiúkra (én is Debrecenhez közeli vagyok :)) és vannak ilyen lányok a környéken )
2012. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Sztem nagyon cuki, ha egy fiú bátortalan, vagy sír. <3 Es egy ilyen fiú simán eljön moziba egy romantikus filmre is, imádnám!
2013. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!