Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, nem valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, nem valami nőies. Annyira aggaszt, változhat még?

Figyelt kérdés
Annyi gyönyörű nőies lánnyal vagyok körülvéve, én meg annak ellenére, hogy csinos vagyok, nagyon pici cicivel rendelkezem és a csípőm is csak alig szélesebb... Annyira félek, hogy fiús alakom marad, hisz a többi lány már nem ilyen.
2011. okt. 4. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont egy ilyen lányt néztem ki a suliból, meg tök ártatlan a kisugárzása:D

Nem vagy miskolci?

18f

2011. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Amikor kétszer ilyen idős leszel is még mindig 18-nak fogsz kinézni. Tapasztalatom szerint az ilyen típusú lányok/nők egész életükben sokkal-sokkal fiatalabbnak látszanak, mint amennyi a koruk. A férfiak meg döglenek utánuk. Akiket most irigyelsz, kb. 4 év múlva kérdezik majd tőled: "Te hogy csinálod, hogy ilyen jól nézel ki??"
2011. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen alkatú lányokat.


Bárcsak ők is szeretnének engem!


Egy vékony, alacsony fiú

2011. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

melleid 18 éves korodig nöhetnek

asszem...

2011. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%

én 20nak tudom hogy nőnek utolsó, de ne nőjenek, a kicsi a legjobb XD

előző F18

2011. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a kérdező nemírta ki a nemét :D mert ő valójában HÍM nemű :D szóval aki azt írták hogy bejön az cink :D
2011. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
am lehet 15éves homokharcos, de sztem nagyobb esély van rá hogy lány a kérdező:D
2011. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!