Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan férfit akivel egyből úgy lehetnénk mintha a barátnője lennék? Aki komolyan is gondolja, hogy belemenne ilyenbe és nem ribancozna le utána.

Figyelt kérdés

Ha már egy normális kapcsolat nem jut. :( Melyik társ/partner közvetítő vált be nektek? Vagy lányok, ti hogy kerestek ilyenre pasit?


Nem volt még kapcsolatom, semmi szerelem, szenvedély nem volt még az életemben. Elegem van ebből, hogy mindenki megkapja amit akar nekem meg nélkülöznöm kell csak mert a hülye szerelemre vártam. Nem bírom tovább, szükségem van valakire aki egy minimálisan szeret és törődik velem!


20/l


2011. okt. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el vagyunk elegen szeretet hiányosak, csak az a baj, hogy amikor 2 ilyen ember találkozik a valóságban, úgy elnéznek egymás mellett ahogy kell!
2011. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, küldtem Privit... majd beszélünk
2011. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
Pont azért örülnék ha írna valaki, ha már a valóságban elnézünk egymás mellett. :D
2011. nov. 1. 21:06
 64/68 anonim ***** válasza:

Érdekelne hogy volt-e már olyan valaki akivel esetleg erről az oldalról találkoztál , vagy más esetleg társkereső oldalról ?

Ha igen akkor mi nem működött ?

2011. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
Szia, 1 képet küldenél privátban? Kíváncsi vagyok rád
2012. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
utolso 21/f
2012. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát elég gyanús ez, amit írsz. Kétlem, hogy a valódi gondolataidat írtad le, túl átlátszó.


Szerintem neked nem szeretethiányod van, hanem csak sok "áldozatot" akarsz keresni, akikkel tetszés szerint szórakozhatsz. De talán nem.


Én 22 éves vagyok, fiú, és még nem volt barátnőm. Nekem is kellene valaki, de az ehhez hasonló esetek nagyon átlátszóak. Én viszont beszélgetni szeretnék és nem dugni azonnal, mert saját magamat minősíteném vele.

2012. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim válasza:

Írj privátban és beszéljünk a problémádról.

Segítek, hogy megtaláld akit keresel :)

2017. jan. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!