Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan férfit akivel egyből úgy lehetnénk mintha a barátnője lennék? Aki komolyan is gondolja, hogy belemenne ilyenbe és nem ribancozna le utána.

Figyelt kérdés

Ha már egy normális kapcsolat nem jut. :( Melyik társ/partner közvetítő vált be nektek? Vagy lányok, ti hogy kerestek ilyenre pasit?


Nem volt még kapcsolatom, semmi szerelem, szenvedély nem volt még az életemben. Elegem van ebből, hogy mindenki megkapja amit akar nekem meg nélkülöznöm kell csak mert a hülye szerelemre vártam. Nem bírom tovább, szükségem van valakire aki egy minimálisan szeret és törődik velem!


20/l


2011. okt. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
hát ha az egy tündérmese lenne hogy találsz valakit akit szeretsz és ő viszont szeret akkor elég nagy szarban lenne mindenki :P
2011. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:

Tudom.. Mindenben egyet értek, de egyszerűen ennyi... Lehet, hogy meg fogom bánni, de inkább bánjam meg minthogy maradjon ez a sóvárgás, ha megbánnám akkor legalább nem vágynék rá.

Nekem egy csoda kellene, hogy megtaláljam azt akivel boldogok lehetnénk. Sajnos nem vagyok olyan, mint a legtöbben.

2011. okt. 19. 13:32
 33/68 A kérdező kommentje:
Most elmennék a parkba, hátha találok valakit...
2011. okt. 19. 13:33
 34/68 anonim ***** válasza:
menj, setalj egyet, szép az idő..
2011. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
Kérdező! Legalább azt leírhattad volna, hogy küllemre mik az elvárásaid a pasival szemben.
2011. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Válaszoltam és e-mailben kifejtettem a véleményemet. 22F

2011. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:
13:35 Ne legyen elhízott és ne taszítson kifejezetten, inkább belsőre sok az elvárás. Privit majd elolvasom ha hazaérek.
2011. okt. 19. 13:41
 38/68 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy nem vagy olyan mint a legtöbben?
2011. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
Ja, hát igen, nem mindenki kaphat tökéletes férfit...
2011. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

Egy képet nem küldenél privátba nekem ? Már nagyon kíváncsi vagyok rád , mert rengeteg hasonló kérdésed van , a baj még mindig a távolság.


Egyébként mi az amire pontosan vágysz? Mi az amit a többi lány már megkapott de te még nem ?


Mert ha csak így beleugranál akár egy alkalmi kapcsolatba attól biztosan nem kapnád meg azt amit te valójában szeretnél.

Az élét szar , ezt aláírom, de amit te akarsz azzal sem lesz jobb neked hidd el, más megoldást kellene keresned .

Nem gondolkoztál még azon hogy esetleg egy nagyobb városba költözz?, persze miután befejezted a tanulmányaidat.

2011. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!