Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan férfit akivel egyből úgy lehetnénk mintha a barátnője lennék? Aki komolyan is gondolja, hogy belemenne ilyenbe és nem ribancozna le utána.

Figyelt kérdés

Ha már egy normális kapcsolat nem jut. :( Melyik társ/partner közvetítő vált be nektek? Vagy lányok, ti hogy kerestek ilyenre pasit?


Nem volt még kapcsolatom, semmi szerelem, szenvedély nem volt még az életemben. Elegem van ebből, hogy mindenki megkapja amit akar nekem meg nélkülöznöm kell csak mert a hülye szerelemre vártam. Nem bírom tovább, szükségem van valakire aki egy minimálisan szeret és törődik velem!


20/l


2011. okt. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
ok, lehet h neked már a hétvégi bulin összejön a dolog.. :DD
2011. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
Én már válaszoltam az e-mailedre.
2011. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
Eleget vártam már, nem akarok többet, mire várjak? Értelmetlen. Nem érdekel ha kihasználna, nem érdekel ha csak dugni akarna, egyedül az érdekel, hogy megkapjam amit a többi lány is meg megkap. Nekem is kijár, ahogy nekik is! Én sem érek kevesebbet, mint ők!
2011. okt. 19. 13:15
 24/68 anonim ***** válasza:
nagyon rosszul fogod utána érezni magad ha majd jön egy rendes srác később aki meg szeretni fog
2011. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
Sajnos ha így próbálsz meg keresni, nem úszod meg a negatív véleményt. Hölgy ismerőseidnél kérdezősködj, hogy tudnak-e valakit ajánlani; másabb az, ha így hoz össze valaki valakivel.
2011. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
33%
most akkor vagy terhes vagy és kell egy pasi aki elviszi a balhét, vagy AIDS-es vagy és gonosz és meg akarsz mindenkit fertőzni...
2011. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Már nem hiszek ebben a tündérmesében, hogy egy rendes fiú belém tudna szeretni vagy olyan akit én is tudnék szeretni... 13:17 Nincsenek hölgyismerőseim, de leginkább semmilyen ismerőseim nincsenek.
2011. okt. 19. 13:19
 28/68 A kérdező kommentje:
13:18 Jézusom... Egyik se vagyok. Te meg vicces kedvedben vagy látom... :D
2011. okt. 19. 13:20
 29/68 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Privátban küldesz képet magadról? Kíváncsi vagyok rád:)

2011. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 Walk With Me ***** válasza:

Sajnos manapság kezd ritka lenni az olyan lány, aki nem kefél csak úgy akárkivel, érzelmek nélkül. Nem kéne Neked is "átváltoznod", csak mert kívánod már a törődést meg szenvedélyt. Az igazi, érzelemből adódó törődést - most kapaszkodj meg - nem tudja helyettesíteni semmi ilyen. Nekem is hiányzik már egy társ, de nem az a megoldás, hogy mivel 20 év alatt nem sikerült, akkor most gyorsan kerítek valami utánzatot, "pótlék"-ot, ahogy Te fogalmaztál. Attól tartok meg fogod bánni.


20/F

2011. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!