Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan férfit akivel egyből úgy lehetnénk mintha a barátnője lennék? Aki komolyan is gondolja, hogy belemenne ilyenbe és nem ribancozna le utána.

Figyelt kérdés

Ha már egy normális kapcsolat nem jut. :( Melyik társ/partner közvetítő vált be nektek? Vagy lányok, ti hogy kerestek ilyenre pasit?


Nem volt még kapcsolatom, semmi szerelem, szenvedély nem volt még az életemben. Elegem van ebből, hogy mindenki megkapja amit akar nekem meg nélkülöznöm kell csak mert a hülye szerelemre vártam. Nem bírom tovább, szükségem van valakire aki egy minimálisan szeret és törődik velem!


20/l


2011. okt. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
Szia, 1 képet küldenél privátban? Kíváncsi vagyok rád.
2011. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:

nem szégyellitek magatokat ??? Szegény lány teljesen el van keseredve, egy apró szál tartja attól hogy egy nagy hibát kövessen el, és ti csak arra vagytok kíváncsiak hogy néz ki?

milyen világban élünk... szánalom ahelyett hogy megpróbálnátok segíteni neki...

ui.: akkor már nekem is elküldöd a képet ? :P

2011. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:

13:47 Magányos típus vagyok, eddig nem akartam szerelem nélkül senkivel még csak csókolózni se, de most csak erre vágyom, hogy legyen valaki akivel elszórakozzunk. Felőlem akár most rögtön is mehetne. Nem szeretem ha sokan vannak körülöttem, nem iszon alkoholt, nem szeretek bulizni, de lehet erre is ráfanyarodok ha nem marad más ismerkedési mód.


14:15 Amire vágyom az az, hogy törődjenek velem testileg és lelkileg is. Pl. abba már benne lennék, hogy nagyon sokat csókolózzunk, simogassuk egymást, ilyesmik olyannal akivel vonzódunk egymáshoz még ha nem is lenne szerelem. Egyedül hova költöznék, miből élnék? Pestre semmiképpen nem mennék...

Nekem most ez az egyetlen megoldás ami szóbajöhet, mert nem fog váratlanul a herceg betoppani... Nem is kell a francnak se a szerelem...

Most az lenne a legnagyobb segítség ha találnék olyat akivel vonzódunk egymáshoz.


Nem találtam senkit se a parkban, hozzám se jöttek oda.

2011. okt. 19. 15:58
 44/68 anonim ***** válasza:
oké... van valami hobbid, sport vagy valami amit szeretsz csinálni?
2011. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:
Futni eljárok ezen kívül semmi. Konditerembe nem mennék, nem az eseteim a kigyúrt fickók.
2011. okt. 19. 16:05
 46/68 anonim ***** válasza:
barátnőid ? nem jársz el velük sehova? vagy mihez lenne kedved? mozi? színház? buli? autószerelés? bármi amit szeretnél csinálni?
2011. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátnőim, és nem is kellenek. néha elmegyek a városba és ennyi. Nem bulizom, de ezen változtatni fogok, úgy látom kénytelen leszek. Üvegfestés, futás, kint lenni valami eldugott helyen, ezeket szeretem.
2011. okt. 19. 16:12
 48/68 A kérdező kommentje:
Valami helyet vagy társ/partner kereső oldalt írjatok ahol nektek összejött.
2011. okt. 19. 16:16
 49/68 anonim ***** válasza:

talán a parom.hu úgy tudom ott elég sok ember van, de nekem az ilyenek annyira nem szimpatikusak, olyan mintha egy boltba mennél, nézed a választékot és leveszed ami megtetszik ...

vagy itt a gyik-en is lehet néha, de az sem az igazi

üvegfestés biztos jó lehet, miket szoktál csinálni?

és amúgy hogy jött most hirtelen ez ? eddig is ilyen volt nem? mi változott hogy ilyen radikális lépést akarsz tenni?

2011. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

Nagyon el vagy keseredve, amit még így olvasni is rossz érzés.

Bár nem tudom hogy hogy nézel ki, de nagyon tudnék szeretni egy ennyire szeretetre és törődésre vágyó lányt.

A gond még mindig a közel 350 km :S

Azért kérdeztem a nagyobb városba való költözést, mert ott azért több lehetősége van az embernek, munkát is lehet találni, jó persze egyedül albérletbe nem lehet menni. Esetleg külföldi munkán sem gondolkoztál még ? Ha jól tudom nyelvvizsgára készülsz és ha tippelnem kellene az angolt mondanám.

Elég sok olyan munka van amihez még végzetség sem kell és elég jól lehet vele keresni.

Legalább azzal is elterelnéd a gondolataidat egy időre.

2011. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!