Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan férfit akivel egyből úgy lehetnénk mintha a barátnője lennék? Aki komolyan is gondolja, hogy belemenne ilyenbe és nem ribancozna le utána.

Figyelt kérdés

Ha már egy normális kapcsolat nem jut. :( Melyik társ/partner közvetítő vált be nektek? Vagy lányok, ti hogy kerestek ilyenre pasit?


Nem volt még kapcsolatom, semmi szerelem, szenvedély nem volt még az életemben. Elegem van ebből, hogy mindenki megkapja amit akar nekem meg nélkülöznöm kell csak mert a hülye szerelemre vártam. Nem bírom tovább, szükségem van valakire aki egy minimálisan szeret és törődik velem!


20/l


2011. okt. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 menta34 ***** válasza:

Pápa lakossága kb. 32000, ha számolunk kicsit akkor korodbeli fiu legalább 500 van. Figyelembe véve a korosztály párkapcsolati szokásait ebből kb. 100-nak tuti nincs barátnője, ha továbbgondoljuk az internet használattal meg egyebekkel akkor is a legrosszabb esetben szerintem legalább 20-30 pápai, korodbeli srác magányos és keres barátnőt és elérhető a neten. :D


Szóval na ugorj az első jötment kezébe aki odautazik, hogy megdugjon, mert biztos van helyi srác, akivel jól kijönnél - egyet tegyél meg, ne várd a sült galambot, keress nyíltan (de ne fotóval). Ehhez egy tanács: a nők férjet keresnek, a pasik szexpartnert... keresgél, regisztrálj az utóbbi irányba akkor több lesz a szerencséd, de úgy, hogy közben ne add fel az elveidet:)

2011. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
16:21 Csak annyi változott, hogy minden lány megkapja amit akar ha rámenősen és gátlástalanul viselkedik, én eddig nem kaptam semmit, de most AKAROM. Másért nem is, de azért meg kell tapasztalnom ezt, hogy kiábránduljak, de lehet tetszene ez a ribis életforma. Meg kéne próbálni, hogy kiderüljön.
2011. okt. 19. 16:56
 53/68 anonim ***** válasza:

hát sajnálom hogy így gondolod, jól mondta valaki már előttem hogy így is nagyon kevés értelmes lány van már, ne legyen már még eggyel kevesebb :(

az én személyes véleményem, hogy inkább megéri várni egy normális kapcsolatra mint összeszedni az első csávót aki aztán megdug és otthagy...

hidd el tudom milyen amikor magányos az ember és már annyira szeretne egy kis közelséget hogy a falat kaparja, és amikor végigmegy az útcán írigykedve néz minden párra ...

igazából úgy szeretnék segíteni neked, de nem tudok tenni semmit

a te életed, te döntésed de azért szerintem gondold át ezt még egyszer

2011. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
nekem meg csak hosszu kapcsolatom volt.. és vágytam a ribis életformára..
2011. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
17:08 Nincs mit átgondolni, találni kell valaki és kész.
2011. okt. 19. 17:38
 56/68 anonim ***** válasza:
Priviben küldj 1 képet. Szívesen megnéznélek. Kép nélkül nehéz bármit is mondani, szerintem mindenkinek, hogy belemenne-e vagy sem, ugyanis nem ismerünk egyáltalán.
2011. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:
Francba.. Nem biztos, hogy megy ez nekem szerelem nélkül... Csók még oké lenne, de több nem hiszem.
2011. okt. 19. 19:21
 58/68 anonim ***** válasza:
ne menj bele semmibe, ha nem akarod. várd ki a te emberedet. :)
2011. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

Te simán hülye vagy! Az 1 dolog hogy valaki visszahúzódó... én is ilyen vagyok csak fiúban, és ilyen lányt keresek, de a döntésed egyszerűen értelmetlen! Ha megakarod magad b@szatni az a te dolgod, de akkor menny el egy buliba rúgj be és nosza, de nem te kiírogatod...

Remélem találsz vmi igazi parasztot aki megadja neked amit akarsz és akkor talán, remélhetőleg rájössz hogy milyen hülye vagy, ez pedig abban fog kimerülni, hogy te azt hiszed hogy most vagy szarul, de amint megteszed garantálom rájössz, hogy mi az igazi szar....

2011. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
Hiányzik a törődés... Nem az a lényeg, hogy "megb.sszanak", csak tényleg legalább érezzem, hogy szeretnek, még ha tudom, hogy nem igaz akkor is jól esne. Egy olyan szeretet/szerelemhiányos fiú kellene, mint én. :)
2011. nov. 1. 20:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!