Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ekkora vágy bennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora vágy bennem? 22/F

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű kis bomba barátnőm aki szeretni valóbb mint akármi :) nagyon szeretem,ő is engem nagyon nagyon,lassan egy éve vagyunk együtt,szóval nem kell ragoznom ezt tovább.Viszont van egy kis problémám,már ha annak mondható.Vannak ugye rajta kívül is szép csajok meg szebbek is persze,de nekem ő a legszebb mert az életem,és imádom.De miért van bennem szexuális vágy más bomba nők iránt akikkel kedveljük egymást mint barát,de ugyanakkor nagyon kívánatos nők,és ha szingli lennék járhatnék is velük.Ez biztos.Miért van bennem az az erős vágy hogy bárcsak dughatnék egy jót vele,bárcsak nyalhatnám.Kicsit aggaszt a dolog,nem csalnám meg a bnőmet soha mert imádom,és vele is jó a szex nagyon,de más csajok iránt is akiket ismerek akár látásból is,és ahogy nézem a szexi képeiket és szépek is,teljesen elönti a gyomrom a forróság annyira kívánom.Kikészít ez az érzés....nem tudom miért van ez,de áhh,ez olyan furcsa szituáció.
2011. okt. 22. 00:37
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog,félő h meg ismeri valaki. Tehát akkor ezzel nincs semmi gond amit érzek?... hm.. Szerintem ez gyógyíthatatlan nálam.És szeretném megkérni az egyik válasz adót, hogy ne ide jegyezze már a kérdéseit hogy mi fog változni az oldallal,mert szerintem nem ide tartozik, tedd fel a kérdést a gyakori kérdések.hu kérdező szférájához.Köszönöm előre is.Kössz a válaszokat,picivel okosabb lehettem,talán annyival hogy nálam ez nem probléma.
2011. okt. 22. 12:29
 22/34 anonim ***** válasza:

én nem élek vissza és nem is szeretném felhasználni sehol sem, csak egyszerűen kíváncsi lettem volna rá.


de szerintem ha igazán tiszta szívedből szereted a nődet és szó szerint tűzbe tennéd érte a kezed akkor nem gondolnál ilyeneket.

mert a feltétel nélküli szeretet és szerelem nem engedni, nem engedné, hogy ilyeneket képzelegj.


kéééééépet!!!!

2011. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Ez butaság amit írtál.Tiszta szívemből szeretem őt,de akaratom ellenére jönnek ezek a gondolatok egy jó csajt látván.Remélem elmúlik.Nekem csak ő van,és sosem fogom elhagyni.És nincs kép.
2011. okt. 22. 16:01
 24/34 anonim ***** válasza:

ezt úgy nevezi a biológia hogy fajfentartási ösztön. Van akinél kevésbé jön elő van akiben nagyon!

Amugy én is ilyen voltam,vagyok. Nincs rá gyógymód meg semmi hókuszpókusz. Ez van! Ez egy élettani hatás!

Annyit tudsz tenni hogy ha van nőd, elfojtod!

2011. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:24


jah nálam is nagy ez a fajfenntartó ösztön sajnos


hatalmas a libidóm, csak épp nincs egy lány sem, akinek bebizonyíthatnám

2011. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Annyi csajra fel izgulok h borzasztó,jobbnál jobbak,és még dugnának is velem,így még jobban kínoz.. :S basszus ez az érzés nagyon rossz de egyben jó is
2011. okt. 25. 19:00
 27/34 anonim ***** válasza:
küldesz képet magadrol?
2011. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
De..szaladok.hülye vagy? épp azért van ez az oldal h névtelenül tisztázd a dolgaidat.Már csak azt kéne :S
2011. okt. 25. 23:42
 29/34 anonim ***** válasza:
Lehet szakítanod kéne, kiélni a vágyid több évig csak a sexnek élned, egyestés kalandok. Csak akkor meg elmennél egy felszines önző sunyi irányba. De a vágyakat nem lehet elfojtani! Mi van akkor ha többet sexelnél a barátnőddel! Annyit, h akármilyen nő közelében még a sex gondolatától is írtóznál?
2011. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Ez nálam nem így van.A barátnőmmel szexelhetek akármennyit,akkor is ott van ez az érzés (mikor már újra termelődött a sperma) ... ezt nehéz elmagyarázni... más bomba nő ha van akkor az más, akkor az új dolog számomra... tehát nem a megszokott mint a bnőm... :S
2011. okt. 26. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!