Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ekkora vágy bennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora vágy bennem? 22/F

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű kis bomba barátnőm aki szeretni valóbb mint akármi :) nagyon szeretem,ő is engem nagyon nagyon,lassan egy éve vagyunk együtt,szóval nem kell ragoznom ezt tovább.Viszont van egy kis problémám,már ha annak mondható.Vannak ugye rajta kívül is szép csajok meg szebbek is persze,de nekem ő a legszebb mert az életem,és imádom.De miért van bennem szexuális vágy más bomba nők iránt akikkel kedveljük egymást mint barát,de ugyanakkor nagyon kívánatos nők,és ha szingli lennék járhatnék is velük.Ez biztos.Miért van bennem az az erős vágy hogy bárcsak dughatnék egy jót vele,bárcsak nyalhatnám.Kicsit aggaszt a dolog,nem csalnám meg a bnőmet soha mert imádom,és vele is jó a szex nagyon,de más csajok iránt is akiket ismerek akár látásból is,és ahogy nézem a szexi képeiket és szépek is,teljesen elönti a gyomrom a forróság annyira kívánom.Kikészít ez az érzés....nem tudom miért van ez,de áhh,ez olyan furcsa szituáció.
2011. okt. 22. 00:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nimfó vagy:O Ez gáz! Tönkre vágja a párkapcsolataidat! A női jelenlét a probléma! Vonulj be kolostorba és meditálj sokat!
2011. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Basszus tényleg az lehetek :O !!! de az nem nők esetében van?,mert a nimfomániás ezt jelenti : kórosan felfokozott szexuális késztetés nők esetében

De én nem nő vagyok.Akkor is nimfo vagyok??? :O

2011. okt. 26. 23:53
 33/34 A kérdező kommentje:
Betegesen túltengő nemiségű, nőkkel erőszakoskodó férfi sem vagyok,mivel az a Szatír jelentése, de nem vagyok erőszakos,nekem ezek a gondolatok fejben vannak és ott is maradnak.... de kínoz..
2011. okt. 27. 00:36
 34/34 A kérdező kommentje:
akár mennyire is hihetetlen de meg oldódott a problémám..ez hosszú történet... lényeg hogy a szerelem mindennél erősebb,és nem játszhat az ember egy szívvel,főleg egy olyan szívvel,aki nélkül élni nem is tudna,mert ha elveszíteném őt vagy ő engem annak halál lenne a vége,ez biztos,mindenre rájöttem,meg beszéltük,átbeszéltük,meg változom,semmi baj nem lesz ez után a fejemben sem..köszönöm a válaszokat... minden jót mindenkinek
2011. okt. 28. 00:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!