Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim, ti értékelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti értékelnétek egy ilyen párt/nőt magatok mellett?

Figyelt kérdés

Aranyos, segítőkész, mindig nagyon kedves, mosolygós, érdeklődő. Tudod, hogy soha nem csapna be, őszinte minden helyzetben veled.

Utál bulizni, de imádja a mozit a nagy kirándulásokat. Mindegy neki, csak veled legyen. Bármi apróságot adsz ajándékba, őszintén örül neki.


Komoly tervei vannak veled és ezt el is mondja. Család, gyerekek pár év múlva.. Imád hozzád bújni, megcsókolni.

Nem csak adott időszakokban van kedve hozzád, hanem a nap bármely szakában ha ahhoz van kedve egyszerűen megcsókol, mert imád. Odabújik, amikor dolgozom a gépen és megcsókolja a nyakam, megsimogatja a hátam.


Ha sz_r napom van az autóm kesztyűtartójában napközben egy kellmes üzenet vár tőle. Akarva-akaratlanul megnyugtatva ezzel.


Ha beteg vagyok úgy ápol, mint egy anyuka a kisfiát.


Ti vigyáznátok egy ilyen nőre? Ő lenne a tökéletes?


2011. nov. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező! Valamit igencsak hiányolok. Arra kell következtetnem, hogy a csajszika nem egy fenomén az ágyban, gondolom frigid lehet, az ilyen tökély csajok általában azok. Rólam tuti nem mondana ilyeneket a barátom. Azt mondaná, hogy lusta vagyok, nem akarok főzni, és olyan messze vagyok az anyatípustól, mint ide lacháza, de olyanokat szexelünk...! Én szexi, érzéki nő akarok lenni a párom szemében, nem pedig valaki, aki úgy gondoskodik róla, mint egy anyuka! Hideg kiráz ettől! Anyja már van!


Szóval tudod mi lesz? Elveszed ezt a nőt, tökéletes anyuka lesz, jó feleség lesz, de az ziher, hogy szeretőt fogsz mellette tartani, vagy szenvedni fogsz...Te döntésed.

2011. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
68%

Plusz igen, amit előttem kérdezett a lány...szerelmes vagy belé?


És kívánod őt? Ha nappal az estére gondolsz, eszedbe jut, hogy mekkorát fogtok szexelni, és milyenm új pózt fogtok kipróbálni?


Aranyos? Szétverném a pasim feját, ha aranyosnak titulálna. Egy cica aranyos, vagy egy kisgyerek. De egy nő...


Megértelek, hogy kérdezel, bizonytalan vagy. Persze, mert rohadt kényelmes egy ilyen nővel lenni, aki a s.gged alá tol mindent, a gondolatodat is lesi. De ez nem szerelem, ez kényelemszeretet, megfűszerezve némi lelkifurdalással, hogy jaj de megtesz értem mindent szegényke, hát milyen szemét lennék már, ha nem venném el...


Brrr.

2011. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
59%
Nem rontottad el a jellemzést? Ezt nyilván az anyukádról írtad, nem a barétnődről.
2011. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
64%

Hé, te most rólam írtál, ugye tudod?

Egy férfi nem értékelte eddig, de szerintem az bárki mellett megdugta volna még az élő fát is.

2011. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

17:19-es!


Nem szeretm őt, imádom, ezért lett a párom. Elmondanám neked, nagyot tévedsz, ha azt hiszed az a nő, aki főzni is tud semmit nem ér az ágyban, akkor marha nagyot tévedsz.

Én egy olyan nőt nem vennék el soha, aki olyan mint amilyennek magad leírtad. Gyakorlatilag semmihez nem értel csak a kamatyoláshoz? Marha jó neked, ahoz egy prosti is elég, de a gyerekemnek kevés lenne az a válasz, bocs nincs főtt étel, anya csak szexelni tud. Szerintem szánalmas a felfogásod. Gondolod, hogy valaha el fog venni egy normális férfi? Jó vagy addig míg nincs jobb.


Szerintem felébredhetnél az álomvilágból!

2011. nov. 6. 18:17
 26/51 A kérdező kommentje:

Egy nő attól lesz nő, hogy k_rva az ágyban, 20 centis műkörme van és minden máshoz a bulikon kívűl sík. Olyan meseországban éltek ti, kis fruskák.


Egy nő vagy nőnek született és ízig vérig az, vagy soha nem leszel igazi nő.

2011. nov. 6. 18:19
 27/51 A kérdező kommentje:
Anyámról írtam-e? Ha te anyáddal is lefekszel. :D
2011. nov. 6. 18:21
 28/51 anonim ***** válasza:
74%

Az alapján, amit leírsz, nyilván ő neked az igazi:)

Ha a leírások mellett az ágyban is megértitek egymást (egyeznek az igényeitek) és élvezed vele, akkor örülj neki, hogy megtaláltad:)


Először azt hittem azért írtad ki a kérdést, mert bizonytalan vagy. Olyan volt, mintha magadat akartad volna meggyőzni arról, hogy ő az igazi, de közben a szíved legmélyén meg félnél vmitől és igazolást várnál.


64%-os meg szánalmas:D Egyszerűen irigy, mert ő csak a szexben jó, míg mások nem csak abban:D

2011. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazad lehet, irigy hülye liba. Na , de érted, lefrigidezi a kedvesem. Ha ezt személyesen mondta volna pofán b____m.
2011. nov. 6. 19:35
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát legalább ezzel is a párod értékelődik fel:D Amúgy ez az oldal tele van iszonyatosan utálatos nőkkel.

Mindig jókat röhögök ezen.

Pl. ha van egy olyan kérdés, hogy "A barátnőm akar orálisan kényeztetni, de én nagyon vágyom rá, mit tegyek?", akkor arra legalább három olyan válasz érkezik, hogy "Jahj te szegény, én ezt nem is értem....szerintem a világ legtermészetesebb dolga a szo.pás, én mindig megteszem a páromnak, sőt, le is nyelem. Szerintem ez teljesen alap."

Szóval érdemleges választ igazából nem ad, csak magát fényezi azzal, hogy ő mennyire hihetetlenül k.va jó nő, és mindenki irigyelje a pasiját:D

2011. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!