Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim, ti értékelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti értékelnétek egy ilyen párt/nőt magatok mellett?

Figyelt kérdés

Aranyos, segítőkész, mindig nagyon kedves, mosolygós, érdeklődő. Tudod, hogy soha nem csapna be, őszinte minden helyzetben veled.

Utál bulizni, de imádja a mozit a nagy kirándulásokat. Mindegy neki, csak veled legyen. Bármi apróságot adsz ajándékba, őszintén örül neki.


Komoly tervei vannak veled és ezt el is mondja. Család, gyerekek pár év múlva.. Imád hozzád bújni, megcsókolni.

Nem csak adott időszakokban van kedve hozzád, hanem a nap bármely szakában ha ahhoz van kedve egyszerűen megcsókol, mert imád. Odabújik, amikor dolgozom a gépen és megcsókolja a nyakam, megsimogatja a hátam.


Ha sz_r napom van az autóm kesztyűtartójában napközben egy kellmes üzenet vár tőle. Akarva-akaratlanul megnyugtatva ezzel.


Ha beteg vagyok úgy ápol, mint egy anyuka a kisfiát.


Ti vigyáznátok egy ilyen nőre? Ő lenne a tökéletes?


2011. nov. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Wampa! Mi nem egyértelmű nekem?? Nem értem.


Kicsit megijeszt, hogy a házasság gondolata foglalkoztat. Ez nomális? Mivel soha nem terveztem, kicsit fura ez tőlem... de mégsem félek, ha arra gondolok.

2011. nov. 6. 16:34
 12/51 A kérdező kommentje:

Háááátt....azért azt nem mondanám, de nem szánékosan teszem. PL én reggel felkelek, szétdobálom a dolgaiamt, a fenének van kedve elpakolgatni, meg időm se, így rohanok is dolgozni. Ő ezt jól tudja és kalkulál az idővel, hogy utánnam még el is kell pakolnia. :)


Próbálom viszonozni más módon. Pl mire hazajött párszor főzni próbáltam neki. Tudom, hogy szar lett, de megette szó nélkül. :)És értékelte, nekem csak ez számít.

2011. nov. 6. 16:41
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te márpedig hergelni akarod itt a népet...sokan boldogtalanok egyesek mégboldogtalanabbak te meg nyomatod itt a műaggályaidat hogy"hát én nem terveztem az esküvőt de olyan jó ez a nő... lehet hogy fel kéne rúgnom azt amit terveztem és mégis megnősülni?...hát igen álomnőm van szal dilemmában vagyok óóóó"
2011. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
72%
Fájdítod itt az olyanok szivét akinek még nője se volt ha meg volt közel se ilyen...
2011. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok! ahogy az elöttem szólók mondták: Csak hergeled a népet...
2011. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Mielőtt kiírtam a kérdést, azon gondolkodtam, lehet mindőnk mellett ott van a nagy ő, csak eddig nem figyeltünk oda. Rohanunk, nem vesszük észre az apró kedvességeket, a figyelmességet, amit kapunk.


Nem gondoljátok?

2011. nov. 6. 16:44
 17/51 A kérdező kommentje:

Bocsánat, senkit nem akartam hergelni és mint elmondtam, nekem ő a tökéletes, de ez nem jelenti azt, hogy másnak az. Sokaknak ez szerintem idegesítő lenne.


Pl van egy öcsém. Ő azt mondta, nagyon aranyos a párom, de őt zavarná, hogy hozzá bújik állandóan, szóval ilyen is van.


De én tudom, hogy ilyen kis szeretetéhes, és ez nem is baj, mert nekem is jól esik.


Mint látjátok, nem jön ez be mindenkienk.

2011. nov. 6. 16:47
 18/51 A kérdező kommentje:

Miért lázítok, nem értem?!


Millió kérdés van itt kiírva párkapcsolatokról stb. Most az enyém miért gond?

2011. nov. 6. 16:49
 19/51 kendrazoltan ***** válasza:
31%

Ez nem hergelés, véleményt kér, megtisztel a bizalmával, ti pedig savaztok visszafelé. Nem értem. Ez nem az "eddig még nem szerencsések klubja" vagy valami ilyesmi, hanem valaki kérdez, már pedig elmondja a személyes szubjektív véleményét, amire azért kíváncsi egy idegen, mert bár szubjektív, mégis objektívebb lehet, mint a sajátja.


Kérdező:


Öregem, azt gondolom, hogy melletted van a nagy Ő. Ne szarozz, merj nagyot álmodni és tedd meg az oda vezető lépéseket...előre is gratulálok!

2011. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,de a te érzéseidről nem írtál. Te szerelmes vagy ebbe a nőbe? Vagy csak tetszik a törődése? Ha szerelmes vagy akkor vedd el!:)
2011. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!