Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim, ti értékelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti értékelnétek egy ilyen párt/nőt magatok mellett?

Figyelt kérdés

Aranyos, segítőkész, mindig nagyon kedves, mosolygós, érdeklődő. Tudod, hogy soha nem csapna be, őszinte minden helyzetben veled.

Utál bulizni, de imádja a mozit a nagy kirándulásokat. Mindegy neki, csak veled legyen. Bármi apróságot adsz ajándékba, őszintén örül neki.


Komoly tervei vannak veled és ezt el is mondja. Család, gyerekek pár év múlva.. Imád hozzád bújni, megcsókolni.

Nem csak adott időszakokban van kedve hozzád, hanem a nap bármely szakában ha ahhoz van kedve egyszerűen megcsókol, mert imád. Odabújik, amikor dolgozom a gépen és megcsókolja a nyakam, megsimogatja a hátam.


Ha sz_r napom van az autóm kesztyűtartójában napközben egy kellmes üzenet vár tőle. Akarva-akaratlanul megnyugtatva ezzel.


Ha beteg vagyok úgy ápol, mint egy anyuka a kisfiát.


Ti vigyáznátok egy ilyen nőre? Ő lenne a tökéletes?


2011. nov. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
22%

Na megjöttem én, a ribanc! :) Direkt megkérdeztem a barátomat, neki az a véleménye, hogy nagy gáz van ott, ahol egy FÓRUMON kell azt megkérdezni másoktól, hogy elvedd-e a csajt vagy se :)


Tartom a véleményem, hogy te nem egy szexi nőt látsz a lányban. És az, hogy engem fikázol magadból kikelve, alátámasztja azt, hogy belenyúltam a tutiba. Még pofán is vernél? Ejha! Egy nőt? Hamarabb rúgnálak tökön, mint hogy megtehetnéd, nagyfiú :) Már ha van olyanod, amit erősen kétlek. A csodanődet is pofán vágod, ha véletlenül nem úgy hajtja össze a cuccost utánad, ahogy az neked tetszik?


Most már azt mondom, hogy ez a nő bolond, ha veled marad.


Sosem értettem, hogy miért jó egy pasi csicska rabszolgájának lenni. Remélem, legalább élvezi a leányzó a cselédkedést melletted.


Nagyon lehet tisztelni egy ilyen cselédlelkű csajt, biztosan :)Összeilletek. VEDD EL!

2011. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként tipikusan az ilyen csajok azok, akik addig pedáloznak, amíg el nem veszik őket, utána potyognak majd a gyerekek és te már csak arra fogsz kelleni, hogy eltartsd a szaporodó családot, húzd az igát. A szexet végképp felejtsd el, bár a lepukkant nődet amúgysem fogod már megkívánni. Viszont milyen finomakat fog főzni, mmmm :)
2011. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Szánalmas vagy kicsi lány.....


Látod, nem csak az én véleményem, hogy a kutya nem venne el téged, szóval nyugodtan irigykedhetsz, d soha nem lépsz az olyan nők nyomába.


Lepukkant? Szerintem szeretnél te úgy kinézni, másrészt, inkább tartok el millió gyereket és a kedves feleségemet, mint egy loty_t. :) :)


Mellesleg nem egy tini kiscsajról beszélsz, a párom dolgozik és tanult azért, hogy ott tartson, ahol tart. Veled ellentétben, aki inkább a suli mellé járt a palikkal. :)


Sorry....nem mosod le magadról a sarat! Ennyit érsz!

2011. nov. 7. 12:57
 44/51 anonim ***** válasza:
74%
Szia kérdező, szerintem ne hallgass a többire, én lány vagyok 31 éves és azt mondom, hogyha a szíved úgy diktálja akkor tedd meg mert ritka jó példa nem fogsz kapni még 1 olyant. Vagy ha neked esetleg 1 olyan lusta p7csara van szükséged aki kefel a fél város és nem becsül meg és csak a pénzedért akar majd akkor hajrá............. Vedd el a barátnőd
2011. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Látod, még egy érett, 31 éves nő is azt gondolja rólad, amit én, és 84-es barátom!


Sajnálom a barátodat, de nyilván még fiatal, addig elég vagy te amire jó vagy, majd lesz jobb idővel.


Kedves 31-es hölgy!


Remélem te is megtaláltad/megtalálod a boldogságodat, mert helyes az életről alkotott képed.

2011. nov. 7. 14:26
 46/51 A kérdező kommentje:

Még valami, kérdezted, megütném-e a páromat?


Elfelejtettem válaszolni.


Tudod, soha nem ütnék meg egy nőt!!! Csak egy különbség van, te nem tartozol a nő kategóriába... azt más kategóriának nevezik, de kérdezd meg a párodtól, majd megmondja. :)

2011. nov. 7. 14:31
 47/51 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell itt háborogni bogaram, menj, vedd meg a gyűrűket anyucinak, aztán nősülj :) Esküvő után pedig el ne feledd szíved szerelmét Anyunak hívni. Ha megjön a gyerek, te is csak Apu leszel már :) Szánalmas vagy, ha ilyen pasik lennének csak a világon, akkor leszbi lennék. És keresnék én is egy ilyen csajszit, aki kinyalja a valagamat, és üdvözült arccal szedi a földről a mocskos zoknijaimat, amit csakis azért dobálok szét, hogy neki örömöt okozzak :)
2011. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
53%
64%-os: egyre szánalmasabb vagy. És ezt nőként mondom neked.
2011. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
53%

en vagyok a 31 L aki mondta, hogy nosulj ha ugy erzed!


de ti tobbiek miert beszelitek le inkabb jarjon egy olyan csajjal aki egesznap valamelyik barba log es iszik meg cigzik es varja, hogy szalljon ra az ejszaka es menjen bulizni meg pasizni


egy nonek elobb -utobb olyan sorsa lekk ha jo feleseg akar lenni es lehet, hogy a pasi ott soha meg nem csalja mert meg kap otthon mindnet, csendet nyugalmat amit ti soha nem tudnatok biztositani neki es boldogak lesznek mindig es tisztenli fogjak egymast (nem ugy mint titeket mert titeket nem lehet)

2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
66%
szep kapcsolatotok van ne lodd el, en is ilyenbe voltam csak megszakadt sajons, en is ilyen vagyok
2011. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!