Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt az emberek hogy az egyetemista lányok frigidek meg szégyenlősek?

Figyelt kérdés
bocsi a hülye kérdésért csak most hallottam egy hülye felmérésről ami azt állítja hogy az egyetemisták nem piálnak cigiznek drogoznak ritkán élnek nemi életet hát ezt magam és társaim nevében kikérjük mi is tudunk élni mint mások sőt, és ami a legfontosabb tanulni is van időnk mellettte
2009. máj. 8. 01:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%

Dehogynem, tükrözi az ember értelmiségi szintjét a helyesírása... Ne haragudjatok, de egyetem, miegymás, és a szégyenlős szót nem tudja leírni? Akkor gondolom te nem havat, hanem hót lapátolsz.:D

Én elvégeztem egy nyomi szakmunkásképzőt, de helyesebben írok, mint egy egyetemista matekfej? Csak nekem non-sense a dolog? Amúgy többek közt én is iszonyodom az egyetemista nőktől... Ez van, lehet lepontozni!:)

-Reaper-23/F

2009. máj. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

Én pl. pont az ellenkezőjét gondolom...egyetemistás évek= piálás, bulizás, orgiák.

Nem vettek fel sehova, de nem is hiányzik. És igen...sok embernek hiába van diplomája 120 is akár, van hogy akkor is egy tahó. (független attól, hogy tud-e írni, vagy sem...)

L/22

2009. máj. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval, pedig én is egyetemet végeztem, most fogom befejezni.

De pont ezért tudom, voltam koleszban, és sajnos én nem éreztem jól magam, mert nekem a bulizás ment volna cigi, pia, és idegen fiúkkal való összefekvés nélkül is...

És ez a többség, hisz egy egész koli ezt művelte az én esetemben.

És sajnos már az ilyenek miatt és az egyetemi tömegtermelés miatt, és egyre gyengébb és könnyebb oktatás miatt már nincs értéke és presztízse semmi lassan a diplomának.

Én elvégeztem, remélhetőleg sikerül kb. jó melót is találni vele, de anno mikor felvételiztem én még azt hittem, hogy ez egy nagy és értékes dolog, de rájöttem ma már nem :-(

Sokszor egy egyetemista gerinctelenebb, mint egy szakmunkás.

2009. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném, hogy frigidek. Sőőőőőt... 20 év körüli lányok igencsak szokták akarni a szexet :)
2009. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%

szerintem azért hiszik azt,hogy frigidek vagytok,mert ahogy kinéz a nagy többség..nyomorék fej..fogszabályzó..szemüveg..stb..

plusz az egyetemisták nagy része basszus olyan sötét..primítívebbek mint én szakmunkással..

2009. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%

Hülyeség..

Voltam múltkor egy egyetembe és kinn az udvaron smároltak meg bagóztak, meg csomó olyan film van, ami egyetemistákról szól és ott aztán megy a party meg a buli :D Úgyhogy.. :)

2009. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sem egyetemistának sem szakmunkásnak nem érdemes közhelyeket pufogtatni e dolog kapcsán. Ha azt vesszük, hogy manapság mennyire felhígult a felsőoktatás, nem mérvadó, ha valaki egyetemista. régen ez egy státusz volt, ma már nem az. ezt annak köszönthetjük, hogy gombamód szaporodnak az egyetemnek, főiskolának nevezett intézmények, ahol 3 év lébecolás után egy 20-40 oldalas szakdolgozatnak/diplomamunkának csúfolt fogalmazást adnak le. a mai "egyetemisták" jelentős hányada olyan sötét, műveletlen, mint az éjszaka.

Tehát a szakmunkástanulók csak ne gyártsanak sztereotípiákat a mai egyetemistákról. sokszor figyelem a mai első, másodéves hallgatókat, némelyik úgy néz ki, mint egy 15 éves plázak.rva, Hello Kittyvel felaggatva, playboynyuszis villogó háttérképekkel a webes felületeiken, és eszméletlen büszkék rá, hogy egyetemisták.

Az a sztereotípia pedig, amin a kérdező háborog, azon elenyésző számú, normális, saját erkölcsi határait józanul belátó és kijelölő hallgatókból ered, akik azért jelentkeztek a felsőoktatásba, mert diplomát szeretnének elsősorban szerezni, esetleg tudományos-kutatási tevékenységekben részt venni, fejlődni és a bulizás, össze-vissza kefélés háttérbe szorul. megjegyzem, aki ezt az értékrendet képviseli, hosszabb távon jobban jár. bulizásra nem lehet építeni.

2009. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Szemüveg,fogszabályzó...Miért baj ha szép fogakat szeretne valaki? :) Amúgy kedves utolsó válaszoló te egy olyan emberfajtáról beszéltél akiket az Amerikai filmekbe lehet látni, mert a média kialakított az okos emberekről egy fajta szépséghibát.A szépek buták, az okosak csúnyák?Tapasztalataim alapján ez nagyon nem így van, de a TV-ben meg az ostoba sorozatokba is ezt látni mostanság.Egy szakmunás képzős lány is lehet fogszabályzós,stréber(saját osztályában) illetve "frigid".

Mellesleg nem értem mi alapján volt ez a felmérés, de elég tapasztalatlan emberek állíthatták össze, mivel valószínű az egyetemisták nem elöttük fognak orgiákat rendezni.És igen valóban igaz hogy diploma lassan nem tükröz semmilyen tudás szintet.Mert úgy is leérettségizhet,bekerülhet valaki egy jó egyetemre, hogy csak bemagolja az adott anyagot de semmit nem ért belőle.Nah bocsánat a sok dumáért csak most ráértem :)


15/L

2009. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta ezt???

Nem szeretném viszontlátni azt az alkohol mennyiséget egyben,amit az egyetemen megittunk.Füstöltem,mint a gyárkémény,bár ezekre nem vagyok büszke,és mindkettővel leszámoltam már.Soha nem drogoztam,mert ellenzem.

A szex meg.Nekem az volt a kábítószerem.Lehetőleg reggel délben este éjjel...Mindenhol és mindenkor:)

Ugyanakkor az évfolyam elsők között voltam.Mindennek megvan a maga helye és ideje,a tanulásé is.

2009. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem :D, szó sincs szerintem irigységről, mondom ezt egyetemista fejjel...., szerintem meg az a baj, hogy olyan hülyéket is felvesznek már az ELTE-re, mint a kérdező.
2009. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!