Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt az emberek hogy az egyetemista lányok frigidek meg szégyenlősek?

Figyelt kérdés
bocsi a hülye kérdésért csak most hallottam egy hülye felmérésről ami azt állítja hogy az egyetemisták nem piálnak cigiznek drogoznak ritkán élnek nemi életet hát ezt magam és társaim nevében kikérjük mi is tudunk élni mint mások sőt, és ami a legfontosabb tanulni is van időnk mellettte
2009. máj. 8. 01:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl.: elég benézni az orvosira, ott olyan sötétség van, hogy még egy a pasik atomerőműről működtetett 365 MW-os égő se tudná, "beköltöztetni" oda a világosságot.....
2009. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Valamint az egyetemisták nagyrészt, tényleg oda vannak magukkal, mikor sokszor hülyébbek mint egy csirke...
2009. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Na még egy utolsó kör :D : Egyébként a kérdező tökéletesen bemutatta magát itt: "Engem például azért dobott tavaly egy hülye pasi mert kiderült hogy az ElTE-re járok pedig előtte már szexeltünk csak szerinte gáz egy ,,stréberrel" járni szerintem ez így kicsit infantilis nem?" Magyarul, te megdugattad magad, úgy hogy még nem is jártál vele (ez nem lenne, baj de nekem akaratlanul is az jön le, hogy még nem is ismerted eléggé a csávót, csak egy bulin összejöttél vele, és ment a kufirc, mert ha ismerted volna, ilyen indokkal biztos nem pattint le)? Oké, történetesen nem baj, de akkor nincs annyi eszed, hogy csak kihasznált esetleg? :D
2009. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
és én nem égetném az ELTE-t ilyet irományokkal, meg szerintem senkit sem érdekel, hogy oda jársz, ezt az infót nyugodtan kihagyhattad volna (tudom, hogy te felvágni akartál vele, és pont azért írom, hogy felesleges volt).
2009. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó előtti nagyon jól látja:D
2009. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Részemről nem irtózom az egyemista nőktől, bár lehet hogy azért mert ismerem őket, hisz én is ELTE-re járok. Mindenesetre ez valami előítélet lehet, vagy a B verzió, hogy a pasi nem bírta jól hogy okosabb a lány nála (ez esetben elég erős kisebbségi komplexusa lehetett).


Személy szerint én mindig azt keresem egy lányban hogy legyen csinos is, de egyben intelligens, tartalmas ember is, mivel amúgy a szépség önmagában semmit nem ér...


Szóval hajrá egyetemista lányok ;-)


21/F

2009. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocs gyerekek, de a válaszaitok szempontjából tökéletesen irreleváns, hogy az ELTÉRE jártok-e, avagy máshova. KIT ÉRDEKEL?

(egy egyetemista egy másik nagy egyetemről)

2009. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sok idióta túl sok még idiótább filmet néz :)
2009. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ezt gondolják? :D Szerintem ez egy baromság.


Mi a haverokkal hetente 2-3 alkalommal megyünk kirúgni a ház oldalát, szerintem a világon nagyobb buli nem létezik, mint a kollégiumi élet. Méghogy szégyenlősek, meg frigidek :D


Lehet, hogy azért hiszik ezt sokan, mert a legtöbb egyetemista lánynál labdába sem rúghatnak az ostoba, műveletlen és tróger férfiak, akiknek ebből az jön le, hogy a csaj biztos frigid. NEM mondom, hogy minden pasi ilyen, de sajnos sok ilyen van (amúgy egyetemisták közt is). Szerintem tagadhatatlan tény, hogy egy tanulatlan ostoba kis pcsa könnyű préda. Van akinek ez kell, és elérhetetlenek számára a normális nők - mert szóba sem állnak vele, vagy csak pofán röhögik.

2009. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hát van alapja. sok nővel volt dolgom az elmúlt időszakban középiskolás tiniktől kezdve egyedül élő és dolgozó nőkön keresztül egyetemista otthon élő mindig tanuló semmire nincs ideje tipusú nőkkel is. és azt kell, hogy mondjam,hogy a kis középiskolással jártam a legjobban (akkor). lehet hogy kívülről úgy látszik mintha buli elnne az egyetem és party party hátán pasizás orrba szájba, de ez csak a látszat ezek a lányok egy évben 2x ezt csinálják utána ha pl összeszeded őket hallgathatod hogy nem érek most rá vizsgákra készülök nekem fontosabb a tanulás nálad... szóval elég nehéz velük ja és még az elvárásaik is magasak ahhoz képest hogy ők mégsem úgy néznek ki mint amennyire nagyra tartják magukat :) (szerintem ismerős egyeseknek 21:00 re haza kell érnem mert másnap suli szöveg) ezt önálló dolgozó lányoktól még nem hallottam pedik ők aztán sokkal több mindent csinálnak...
2011. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!