Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha barátom nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom nekem?

Figyelt kérdés

Nem látom az esélyét annak hogy valaha is legyen valakim. Fiatal vagyok az tény, de mindig is egyedül voltam, kezdő vagyok mindenben, és cikinek érzem. Ahogy látom a környezetemet (eljegyzés, gyerekek, hosszú évek óta tartó kapcsolatok) egyre elkeseredettebb vagyok, hogy nekem nincs senkim. Tetszem a pasiknak (legalábbis szerintem, de amilyen buta vagyok csak képzelődök), de komolyan senki nem akar velem kapcsolatot. Görcsösen tudom hogy nem megyek semmire, de hiába ha itt vagyok 22 évesen és sehol semmi tapasztalat, de még sikerélmény sem:(

Ha előre tudhatnám hogy nem lesz soha senkim, inkább meghalnék:(


2011. nov. 26. 16:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem raknék ide ki képet, max emailben.
2011. nov. 26. 16:57
 12/21 anonim ***** válasza:

E-mailben is jó.

Nem felszedni akarlak és nem is sértegetni, de a leírtak alapján ha minden "stimmel" veled, akkor nálam maximum a külsőség lehetne kizáró ok...

2011. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

én kizártnak tartanám, hogy a külsőségnek ehhez köze volna. még nem született olyan csúnya nő a világon, aki amiatt ne talált volna párt magának, ideértve a súlyos testi elváltozásokat is, legfeljebb közvetetten, ha depressziós lett, és bezárkózott.

de ha bezárkózik, akkor pedig hiába szépségkirálynő, egyszerűen nem lesz jó vele lenni, szóval ez így.

2011. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ígí van! Azért kedves válaszoló, mert szerinted nem szép valaki az már másnak sem lehet szép, és ezért nincsen párja? Ugyan már!

Biztos vagyok benne, hogy nem teszel Te meg mindent mint ahogy mondod, bátran kell ismerkedni, kommunikálni az emberekkel. A társkeresőről sem volt még randid?

2011. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Mit lehet még tenni azon kívül hogy eljárok bulizni, tanfolyamokra, egyedül sétálgatok, társkeresőn vagyok? Hm??

Akikkel szívesen megismerkednék, azoknak párjuk van -.-

2011. nov. 26. 18:30
 16/21 anonim ***** válasza:

Nálam pont ugyanez a helyzet, csak én 22F vagyok.

Te szerintem túlságosan válogatós vagy és csak a jóképű, jó kvalitásokkal rendelkező fiúkra buksz...

2011. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A jóképű helyett szépfiút akartam írni.
2011. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én is ezt gondolom, mint az előttem író: nem vagy túl válogatós? Mert a leírtak alapján tényleg normálisnak tűnsz, és nem is vagy lelkileg összeesve vagy ilyesmi.
2011. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva ezt nem lehet így elmondani, mert kinek ki a szépfiú. Nemrég történt velem, hogy megtetszett egy szépfiú, de miután megismertem taszított maga az ember. Azért, mert olyan buta volt, gyerekes (pedig sokkal idősebb nálam), hogy azt mondtam köszönöm ennyi elég volt.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy hiába a szépfiú külső, ha a belső értékei nem vonzanak, akkor nincs mit tenni. Nyilván mindenki a külsőt nézi először, de a belsőnek is fontos szerepe van, hiszen az alapján döntjük el, hogy akarunk e komoly kapcsolatba lépni az illetővel, vagy nem. Ez az én véleményem.

2011. nov. 26. 19:14
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem csak a 22-25 évesek között van aki nem talál társat hanem 25-30-35-40 évesek között is van sok, akik nem. Lehet hogy kicsit hosszabb ideig tart, de találni fogsz.
2011. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!