Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs egyenjogúság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyenjogúság a párkapcsolat létrehozás terén?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy nőnek nem kell semmit tennie, csupán várnia, hogy közeledjenek hozzá a férfiak, és még elutasítás sem éri, hiszen ő senkihez nem közeledik.

Egy férfinak viszont ki tudja hány elutasítást kell megtapasztalnia, és egyben meg is alázzák, kinevetik, ha nem jön be az adott nőnek, így az jön le, hogy ő milyen sz*r pasi, hogy elutasították, nők 100-ainál kell bepróbálkoznia, esetleg több ezernél is, mire lesz egy barátnője, a többiek meg elutasítják, így mindegyik után egyre rosszabbnak, értéktelenebbnek, selejtnek érzi magát, hiszen nem kell nekik, romlik az önbecsülése, nem lesz kedve felkelni sem, hiszen minek keljen..minek menjen el dolgozni, tanulni, sportolni ha nem kell senkinek, elutasítják, és sokat kell neki is adni a külsejére, hogy megfeleljen a nőknek, nem csak a nők adnak a külsejükre, eközben egy nő nem csinál semmit, végzi a dolgát és akik bepróbálkoznak nála közülük válogat, akár egy boltban, különböző paraméterek alapján: pl. legyen minél magasabb, legyen jóképű, ne legyen gyerekes arca, legyen izmos, lehetőleg diplomás és gazdag, holott a nő nem teljesít sok elvárást a férfiakkal szemben még is aki nem felel meg a leírtaknak azt egyből pattintja és nem ismeri meg belsőleg is, agy roppant kényelmes helyzetben van, gyakorlatilag semmit nem csinál, semmit nem tesz a férfiért.Érdekes mód ami kedvező dolog arra rögtön rámondják, hogy egyenjogúság van, pl. randinál is a férfitől várják, hogy fizessen mindig a randin, ő hívja meg italra, mire fel kérdem én?Mondjuk ez csak példa volt, és itt nem a pénzzel van a baj, hanem hogy semmivel sem felsőbbrendűek a nők, semmivel nem jobbak értékesebbek mint én, hogy én tegyek nekik dolgokat, hogy kivívjam a figyelmüket, ők semmit nem tesznek értem, ennek kölcsönösnek kéne lennie.

Nem igazság, hogy a férfiaknak kell csinálni mindent a nőknek semmit, és még őket elutasítás sem érheti, nem romlik az önbecsülésük.Ez a nagyobb, fejlettebb országokban, pl. amerika, skandináv államok ott máshogy van, a nőknek is ugyan annyit kell tenniük, ott nő és férfi egyenlő, mindenkit egyenlő arányban ér elutasítás, egyenlő arányban tesznek mindenért és ez így jó:) egy kapcsolatban 2en vannak 50-50%, nem pedig 100 - 0 % mint nálunk.Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?Mi a megoldás?Miért vannak a nők piedesztálra emelve kis hazánkban?


2011. dec. 2. 20:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Másik dolog lehet, hogy sorozatosan rosszaknál próbálkozol.
2011. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

mert a férfinak férfinak kell lennie. ha a lány nyomul akkor k*rva és könnyen kapható, egy használat után mindeki 'eldobja'.



ez nem így van, nyomulás?Az nem nyomulás ha szóba elegyedik egy ismeretlennel, ennyire korlátolt nem lehetsz.

Shanana és a többi hasonló hangnemű, vegyetek vissza az alpári stílusotokból, normális kérdést írtam ki, ha válaszoltok akkor hasonló színvonalban tegyétek azt, vagy az túl nehéz nektek?

Nem siránkozás ez ahogy ti mondjátok, hanem az igazság, leírtam amit látok a világban és tapasztalok, ha szerintetek nem így van fejtsétek ki és indokoljátok is meg, mit is kell tennie a nőnek ha már írjátok, jól kell kinézni, a férfiaknak is ugyan annyit kell foglalkozniuk a külsejükkel, én még nem láttam egy nőt sem aki fel akarta volna hívni magára a figyelmet, robotként viselkednek, férfihoz nem szólnak, férfire nem néznek rá.Ez tény, ezt látom.Csak úgy vannak ülnek, néznek maguk elé, nem szólalnak meg, mint egy tuja.

2011. dec. 2. 20:20
 13/28 A kérdező kommentje:

"És ez:


Ha egy pasi megdug száz csajt, akkor ő a király, de a egy csaj szexel 100 pasival, akkor mekkora ribanc. (És ne gyertek nekem a kulcs-zár hasonlattal!)

Akkor hol is itt az egyenjogúság, kedves kérdező?! Gondolkodj már egy kicsit!"


Nem, először is miért is akarna bárki ennyi emberrel közösülni?Ez egy szélsőség, éppen amit írtam abból kifolyólag van ez így, hiszen a nő nem tesz semmit csak enged a férfinek, ezért mondták rájuk, hogy r*bancok, másrészt senki nem tudja senkiről hány partnere volt, manapság nem szólják meg a nőket ha sok pasival feküdtek le, magánügy, lehet, hogy az ad presztízst egymás közt a középiskolás tiniknek kinek hány partnere volt, én felnőttekről beszélek.Mivel ez amit írtál gyerekes gondolkodásra vall.

2011. dec. 2. 20:25
 14/28 anonim ***** válasza:
Kicsit túldramatizálod a dolgot szerintem, egy nőnek is nehéz jeleket küldözgetni felhívni egy fiú figyelmét, mindkét nemnek nehéz a feladata hidd el
2011. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem te nem vagy normális...

Nem gondolod, hogy itt te kezdtél el sértegetni minket nőket... Az, hogy csak szar emberekkel találkoztál, az nem a mi hibánk! Rossz helyen keresgélsz. Nagyon kíváncsi lennék rátok, hogy ezeket a világmegváltó kérdéseket kik írják ki ide... Nem mondom, hogy begubózott kockák vagytok, de lehet... Volt már a kezedben illemtankönyv? Hát akkor vegyél elő egyet, mert nem hinném, hogy láttál valaha ilyesmit.


Ja és: Muszáj lesz alkalmazkodnod, mert különben csak a markoddal lesz komolyabb kapcsolatod.

Pacsi.

2011. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

És ha én olyan nő vagyok, aki elcsábítja a férfit és nem enged neki? Akkor is ugyanúgy lek-urváznak...


És a legtöbb középsuliban minden normális ember kinézi azokat, akik mondjuk úgy, gyakran váltogatják az alkalmi partnereiket...

2011. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Hú most jól beszóltál, de kreatív vagy azta:)

Igen ez is bizonyítja, hogy te semmit nem teszel és könnyen szólsz be ilyeneket hiszen neked nincs gondod, nem sértegettem senkit, te vetted annak, ha elolvasod amit írtam láthatod, hogy leírtam amit gondolok és látok tapasztalok, ezzel, hogy jön össze a te sértegetésed, én nem akartam senkit megsérteni, nem is ezzel kapcsolatban szól a kérdés, látod ugye?El tudod olvasni.Inkább arra válaszolj, egy fogalmazás könyv jönne neked jól;)

2011. dec. 2. 20:30
 18/28 anonim ***** válasza:
9%

Csodálkozom, hogy nem jöttetek még a szokásos gyerekszülés dumával.

Kérdező: túl rendes vagy. Ha már az elején kinyalod a s.ggüket és mindent megadsz nekik, akkor jó, hogy le leszel szarva.

2011. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem felfogtad, amit írtam, akkor mi a problémád?


Talán, ha nem a gép előtt ülnél most is, és elmennél valahova, az életben egyszer félretennéd az édes kis előítéleteid ("Jajj, nekem miért kell kezdeményezni, a lányoknak miért nem??? nyafnyaf") és odamennél egy lányhoz beszélgetni, akkor neked is összejöhetne.


Ja és: "Húzz el a francba" idéztem, bocsi ;)

2011. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
47%

"Egy férfitársad, aki ronda, csóró, csöndes, ragyás, rosszfogú és csoda barátnője van."


A guminő és a kifizetett k.rva, aki eljátssza, hogy a nőd, nem számít.

2011. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!