Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs egyenjogúság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyenjogúság a párkapcsolat létrehozás terén?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy nőnek nem kell semmit tennie, csupán várnia, hogy közeledjenek hozzá a férfiak, és még elutasítás sem éri, hiszen ő senkihez nem közeledik.

Egy férfinak viszont ki tudja hány elutasítást kell megtapasztalnia, és egyben meg is alázzák, kinevetik, ha nem jön be az adott nőnek, így az jön le, hogy ő milyen sz*r pasi, hogy elutasították, nők 100-ainál kell bepróbálkoznia, esetleg több ezernél is, mire lesz egy barátnője, a többiek meg elutasítják, így mindegyik után egyre rosszabbnak, értéktelenebbnek, selejtnek érzi magát, hiszen nem kell nekik, romlik az önbecsülése, nem lesz kedve felkelni sem, hiszen minek keljen..minek menjen el dolgozni, tanulni, sportolni ha nem kell senkinek, elutasítják, és sokat kell neki is adni a külsejére, hogy megfeleljen a nőknek, nem csak a nők adnak a külsejükre, eközben egy nő nem csinál semmit, végzi a dolgát és akik bepróbálkoznak nála közülük válogat, akár egy boltban, különböző paraméterek alapján: pl. legyen minél magasabb, legyen jóképű, ne legyen gyerekes arca, legyen izmos, lehetőleg diplomás és gazdag, holott a nő nem teljesít sok elvárást a férfiakkal szemben még is aki nem felel meg a leírtaknak azt egyből pattintja és nem ismeri meg belsőleg is, agy roppant kényelmes helyzetben van, gyakorlatilag semmit nem csinál, semmit nem tesz a férfiért.Érdekes mód ami kedvező dolog arra rögtön rámondják, hogy egyenjogúság van, pl. randinál is a férfitől várják, hogy fizessen mindig a randin, ő hívja meg italra, mire fel kérdem én?Mondjuk ez csak példa volt, és itt nem a pénzzel van a baj, hanem hogy semmivel sem felsőbbrendűek a nők, semmivel nem jobbak értékesebbek mint én, hogy én tegyek nekik dolgokat, hogy kivívjam a figyelmüket, ők semmit nem tesznek értem, ennek kölcsönösnek kéne lennie.

Nem igazság, hogy a férfiaknak kell csinálni mindent a nőknek semmit, és még őket elutasítás sem érheti, nem romlik az önbecsülésük.Ez a nagyobb, fejlettebb országokban, pl. amerika, skandináv államok ott máshogy van, a nőknek is ugyan annyit kell tenniük, ott nő és férfi egyenlő, mindenkit egyenlő arányban ér elutasítás, egyenlő arányban tesznek mindenért és ez így jó:) egy kapcsolatban 2en vannak 50-50%, nem pedig 100 - 0 % mint nálunk.Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?Mi a megoldás?Miért vannak a nők piedesztálra emelve kis hazánkban?


2011. dec. 2. 20:10
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
szoktam, de elutasítanak, akkor miről beszélsz?
2011. dec. 2. 20:36
 22/28 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem tetszel neki. (Ha csak fullos luvnyáknál próbálkozol, akkor ne csodálkozz, azok mind üresfejűek) Manapság a legtöbb pasi (szerncsére nem mind) azon hisztizik, hogy neki mért nem jut 10-es csaj. Hisztiznek úgy, hogy ők maguk max 4-esek. :)
2011. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

""Egy férfitársad, aki ronda, csóró, csöndes, ragyás, rosszfogú és csoda barátnője van."


A guminő és a kifizetett k.rva, aki eljátssza, hogy a nőd, nem számít."


Egyik sincs, de csoda barátnő még mindig van. Egyéb rosszindulatú kifogás?



A kérdező meg közben capslockos hadüzenetben fejtette ki álláspontját, miszerint nem tetszett neki az előző válaszom. De még mindig csak ugyanazt tudom mondai: költözz el innen oda, ahol kolbászból van a kerítés meg a nők. Ne rinyálj, kislány.

2011. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Borzalmas, a nőknek még van képük elutasítani!

Nem ismerlek, de ha több száz lány elutasított már, akkor lehetséges, hogy veled van a gond. (nem tudom elképzelni, hogy valaki olyan írta ki a kérdést, akinek van egy működő párkapcsolata) Viszont Ha tényleg te csinálsz valamit rosszul, akkor pont nem duzzognod kellene, hanem változni. Volt, hogy fel akart szedni valaki olyan, aki egyáltalán nem tetszett, elhajtottam, beképzelt p*csának tartott. Volt, hogy bár nem tetszett igazán, adtam neki egy esélyt. Tűrtem, tűrtem, de a végére a gyomrom felfordult tőle, minden vele töltött perc egy kín volt, megmondtam, hogy ez nem megy, akkor meg azért voltam hülye ribi, mert hogy hülyítettem a fejét.


Ezt meg, hogy a férfiak el vannak nyomva a kapcsolatokban... Nő félrelép: büdös k*rva, mit kééépzel magáról? Férfi félrelép: evolúció, meg gének, meg magok elhintése... szerintem az euró árfolyamát is bele tudnák magyarázni, hogy miért is elfogadható.

2011. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező!

Neked sem ártana egy könyv a mondat végi pont alkalmazásáról.

A külföldi példát hülyeség, de mondjuk úgy inkább, hogy nem vizsgálja kellő mélységben a témát.


A nő fog többet takarítani, a nő fog többet főzni, de biztos, hogy a nő fog többet szülni. Ezért cserébe nem nagy ár megtenni az első lépést.

Ha nőt akarsz, akkor fogadd el, hogy a kapcsolatban ő a gyengébb. Gondolom ezzel egyet tudsz érteni. ? Mégis azt várod el, hogy ők is gyakran koppanjanak. Sorry, de ezt a férfinak kell vállalnia.

Ha százan személyesen elutasítottak, akkor ennek oka lehet. Több barátnőm volt, mint elutasításom.

Tanulj, sportolj, dolgozz és lesz alapja az önbecsülésednek!


35/F

2011. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Azért az valld be kedves kérdező, hogy elég nagy általánosságokban beszélsz... nem minden lány válogathat kényére-kedvére, csak a 10es csajok csinálják ezt, de természetesen ti fiúk csak őket veszitek észre, ez van :)
2011. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

21:52

ez nem igaz, az én kiszemelte legutoljára egy alacsony, 150 centis, kislányos arcú aranyos átlagos lány volt, akin volt egy kis fölösleg is, úgy 8kiló kb.

Sosem kellettek "10es" csajok, csupán átlagosak, de hozzájuk is annyian mennek, hogy nem választanak engem.

2011. dec. 3. 18:17
 28/28 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ha van két csaj és mindkettő kedved, de az egyik átlagos a másik fullos(abb) akkor melyiket választod?
2011. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!