Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas nőbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas nőbe, mit tegyek, nem akarok belenyúlni egy család életébe?!

Figyelt kérdés

Adott a nő: 34N. Én független 35F vok. Tudom, h tetszem neki, de őt nehéz kimozdítani a megszokott életéből. Megvan mindene, sokat is dolgozik. Tudom, h nem boldog, de nem mer lépni. Van egy gyereke is. A férje tudom, h már csalta, a csaj nem tudja. Amolyan kirakat-házasságban élnek, illetve úgy elvannak egymás mellett, de lépni, főleg az anyagiak, stb. miatt nem mer. Én most csak egy ismerős-barát féle vok neki, de tudom, h gondol rám néha. Nem akarok belenyúlni az életébe, arra gondoltam várok, míg elválnak, stb. de ez még odébb van, ha egyáltalán beköv. Néha összefutunk, stb. Részemről első látásra szerelem, nem tudom elfelejteni már majd' 1 éve! Tudom, h nem lett volna szabad ennyire beleélnem magam, de amikor beszélünk annyira lenyűgöz, hogy ezer évig is várnék rá!

Randizni is hogy hívjam el, biztos eljönne a gyerek meg a férj mellől egy teára...nem hiszem.

Azt érzem, nem tudok most jó lépést.

Mi a fenét tegyek gyerekek?

Köszi az őszinte válaszokat!


2012. jan. 6. 18:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék belenyúlni valaki házasságába. Nem is tartom helyesnek; gondolj bele, ha a Te feleségedre gondolna így egy másik férfi! Most mégis próbálok tanácsot adni. Előszöris két dolgot gondolj át:

1.) Biztos jól látod, hogy rossz a házassága? Nem csak Te akarod ezt így látni? Egyszer én is beleestem abba a csapdába, hogy más nőjére hajtottam, igaz, akkor a lány adta alám a lovat. Végül persze én estem pofára, de ez nem is lényeges.

2.) Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit tudsz adni ennek a nőnek! Érzel magadban annyi erőt és szerelmet, hogy ha Téged választ, akkor ki tudj állni mellette, nevelni a gyerekét, stb?

Ha mindezt átgondolva még mindig kell neked, akkor szerintem egy dolgot tehetsz: hívd el teázni, és fedd fel előtte az érzéseidet, hogy mit vállalnál érte, stb! Talán elsőre nemet mond, de ha valóban boldogtalan, Benned pedig lát fantáziát, akkor talán némi gondolkodás után Téged választ.

2012. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Én magamból indultam ki. Ha egy rossz kapcsolatban vagyok akkor nem merek egyből kilépni. Ellenben ha valaki lassan közeledne akkor lehet mernék lépni.Ilyen béna vagyok. Ez van.
2012. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Én nem tudnék belenyúlni valaki házasságába. Nem is tartom helyesnek; gondolj bele, ha a Te feleségedre gondolna így egy másik férfi! Most mégis próbálok tanácsot adni. Előszöris két dolgot gondolj át:

1.) Biztos jól látod, hogy rossz a házassága? Nem csak Te akarod ezt így látni? Egyszer én is beleestem abba a csapdába, hogy más nőjére hajtottam, igaz, akkor a lány adta alám a lovat. Végül persze én estem pofára, de ez nem is lényeges.

2.) Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit tudsz adni ennek a nőnek! Érzel magadban annyi erőt és szerelmet, hogy ha Téged választ, akkor ki tudj állni mellette, nevelni a gyerekét, stb?

Ha mindezt átgondolva még mindig kell neked, akkor szerintem egy dolgot tehetsz: hívd el teázni, és fedd fel előtte az érzéseidet, hogy mit vállalnál érte, stb! Talán elsőre nemet mond, de ha valóban boldogtalan, Benned pedig lát fantáziát, akkor talán némi gondolkodás után Téged választ.


Először is: köszi

Én sem tudnék, ÉS NEM IS FOGOK! Az, hogy így gondolok más feleségére, szerintem nem bűn, mert nem teszek semmit. Akkor indul el a lavina, ha meglépem a 2. pontodat. Teszem hozzá, nem rossz eszmefuttatás!

Amit nyújtanék neki: sajnos régivágású vagyok, igazán mindent megkapna, nem vagyok megbízhatatlan, megteszek mindent azért akit szeretek! Most mondjam azt, h azóta azért nincs nőm, mert nem akarom, h tudja!!! Na ennyire hülye vok sajna!

A gyereket szeretném, mint a sajátomat, hisz Ő szülte, az Ő testéből született, ez nekem nem lenne akadály!

2012. jan. 6. 18:30
 14/33 A kérdező kommentje:

Én magamból indultam ki. Ha egy rossz kapcsolatban vagyok akkor nem merek egyből kilépni. Ellenben ha valaki lassan közeledne akkor lehet mernék lépni.Ilyen béna vagyok. Ez van.


Ez azt jelenti, h lassú víz partot mos? Mert ebben az esetben azt a tervet követném, hogy NEM NYÚLOK BELE még mindig semmibe, szerelemről szó sem lenne a beszélgetésekben, csupán fokozatosan elmondanám a jó-és rossz tulajdonságaimat, hogy valójában milyen vok, hogy akit szeretek azt SOHA nem csalom meg hogy kiállok mellette, hogy néha nehéz eset vok, stb. Így jobban megismerne, és jobban tudna dönteni, hogy ha arra kerül a sor.

2012. jan. 6. 18:34
 15/33 anonim ***** válasza:
80%
A nőt hagyd békén, max verd rá otthon.le legyél ce gi,mert így is túl sok olyan van.
2012. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként elfelejtettem írni kérdező, bár fiatalabb vagyok nálad de hasonló cipőben járok. Szóval fogadd együttérzésem.
2012. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Te egy rendes ember vagy! Sajnos ebben a helyzetben tényleg nem tudsz "helyesen" cselekedni. A nők nem vakok, előbb utóbb észre fogja venni rajtad. Talán a véletlen máskor is a segítségedre siet, és akad olyan helyzet, hogy legalább virágnyelven beszélhessetek a problémáról. Egy jótanács: ha adódik az alkalom, nem szabad elszalasztani.
2012. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

A nőt hagyd békén, max verd rá otthon.le legyél ce gi,mert így is túl sok olyan van.


Rá ,ég szexuálisan nem tudtam gondolni. Úgy értem, h nem verem ki rá, mert az méltatlan lenne rá nézve. Arra ott van az a sok ribanc a neten. Ő MÁS. Nem leszek ci ge, ígérem!

2012. jan. 6. 18:37
 19/33 A kérdező kommentje:

Egyébként elfelejtettem írni kérdező, bár fiatalabb vagyok nálad de hasonló cipőben járok. Szóval fogadd együttérzésem.


Itt az a baj, h mivel többnyire nincsenek nickek, nem tudom, ki mit írt!!

Basszus, beszélnünk kéne, hány éves vagy?

2012. jan. 6. 18:38
 20/33 A kérdező kommentje:

Te egy rendes ember vagy! Sajnos ebben a helyzetben tényleg nem tudsz "helyesen" cselekedni. A nők nem vakok, előbb utóbb észre fogja venni rajtad. Talán a véletlen máskor is a segítségedre siet, és akad olyan helyzet, hogy legalább virágnyelven beszélhessetek a problémáról. Egy jótanács: ha adódik az alkalom, nem szabad elszalasztani.


Köszi. Nem válaszolt az utolsó mélemre, de nem is írok most egy jó ideig neki, mert nem akarom zaklatni! Arra gondoltam, h már kitalálta, és most vár. Pedig köztünk eddig ilyesmi szóba se került, szigorúan csak a munka, vagy általános dolgok.

2012. jan. 6. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!