Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas nőbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas nőbe, mit tegyek, nem akarok belenyúlni egy család életébe?!

Figyelt kérdés

Adott a nő: 34N. Én független 35F vok. Tudom, h tetszem neki, de őt nehéz kimozdítani a megszokott életéből. Megvan mindene, sokat is dolgozik. Tudom, h nem boldog, de nem mer lépni. Van egy gyereke is. A férje tudom, h már csalta, a csaj nem tudja. Amolyan kirakat-házasságban élnek, illetve úgy elvannak egymás mellett, de lépni, főleg az anyagiak, stb. miatt nem mer. Én most csak egy ismerős-barát féle vok neki, de tudom, h gondol rám néha. Nem akarok belenyúlni az életébe, arra gondoltam várok, míg elválnak, stb. de ez még odébb van, ha egyáltalán beköv. Néha összefutunk, stb. Részemről első látásra szerelem, nem tudom elfelejteni már majd' 1 éve! Tudom, h nem lett volna szabad ennyire beleélnem magam, de amikor beszélünk annyira lenyűgöz, hogy ezer évig is várnék rá!

Randizni is hogy hívjam el, biztos eljönne a gyerek meg a férj mellől egy teára...nem hiszem.

Azt érzem, nem tudok most jó lépést.

Mi a fenét tegyek gyerekek?

Köszi az őszinte válaszokat!


2012. jan. 6. 18:02
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Ja, még egy kérdés: esküszöm, nem okoz gondot a csajozás, de most elbizonytalanodtam: úgy megmondanám neki, h milyen gyönyörű szemei vannak, de az mennyire lenne gagyi? Úgy értem, ott szerintetek is álváltanánk ezen az álcán?

Valahogy vele olyan másképp jön ki minden, nem volt még velem hasonló! Még a volt feleségemmel sem, pedig őt is nagyon szerettem!

2012. jan. 6. 18:46
 22/33 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem ez lenne azelső házasság ami szétmenne. Az életrövid, ha te boldoggá tudnád tenni akkor ne vacakolj, mert más pasik is megérzik, h a nő boldogtalan és elcsatlizhatják az orrod elől hirtelen! Hagyd a társadalmi normákat! Ez két emberen múlik! Mondd el neki finoman h mit érzel. Valószínű ha nem számít rá, akkor megfordul vele a világ, utána meg kíváncsi lesz , meg vágni fog rád! Ez az ő döntése h akar e téged vagy nem, ne mondj neki semmi konkrétat, csak hnagyon tetszik, meg h szeretni szeretnéd. Ha el van hanyagolva, kisebb vívódás után úgyis kap a lehetőségen, és onnan már alakulhat szépen a kapcsolat.Had döntse el ő h él e a lehetőseggel, nem kell neked helyette, a saját házasságáért ő a felelős nem te.


Amúgy meg lehet h vágyik rád.


Ne p*csöréssz , lépjél!

2012. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%

Amugy meg ha egy házasság erős akkor azt egy kivülálló nem tudja szétszedni, max ha hiányzik vmi, akkor jön képbe a harmadik.


Az viszont biztos, h kicsit finoman győzködnöd kellene mert hát az ő agyában is ott vannak a társadalmi elvárások, gyerek, vagyon, mit mond a szomszéd..

És ha nem tudhat téged biztosra akkor jó h nem kockáztat, meg a boldogsága, meg a kialakult poziciója között kell neki választania az okoz nki feszültséget.


Mondd meg neki, h az élet rövid, és te semmit nem erőltesz, tegyen ugy ahogy érzi h boldogabb lehet. Ez beteszi neki a kaput:)

Mondd meg neki azt is, h kezdeti nehézségek lesznek, de hosszútávon nagyon boldog lesz!

2012. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ez lenne azelső házasság ami szétmenne. Az életrövid, ha te boldoggá tudnád tenni akkor ne vacakolj, mert más pasik is megérzik, h a nő boldogtalan és elcsatlizhatják az orrod elől hirtelen! Hagyd a társadalmi normákat! Ez két emberen múlik! Mondd el neki finoman h mit érzel. Valószínű ha nem számít rá, akkor megfordul vele a világ, utána meg kíváncsi lesz , meg vágni fog rád! Ez az ő döntése h akar e téged vagy nem, ne mondj neki semmi konkrétat, csak hnagyon tetszik, meg h szeretni szeretnéd. Ha el van hanyagolva, kisebb vívódás után úgyis kap a lehetőségen, és onnan már alakulhat szépen a kapcsolat.Had döntse el ő h él e a lehetőseggel, nem kell neked helyette, a saját házasságáért ő a felelős nem te.


Amúgy meg lehet h vágyik rád.


Ne p*csöréssz , lépjél!


B.sz-od, ez is ku.ra igaz, amiket írtál! Ezért ó ez a hely, annyi vélemény van! Arra h más is lenyúlhatja, már én is gondoltam! Bár ő elég konzervatív, ugyanakkor nyitott is, nem tudom, meg merné e lépni? Boot-olok......

Ja lécci írjátok már, h ki milyen nemű, mert kíváncsi vagyok a N/F vélemények miben különböznek. Köszi

2012. jan. 6. 19:05
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

18:54, 19:01


32/N

2012. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%
18:16, 18:25 én 24 L Egyébként szerintem az utolsónak igaza van!Sok sikert!
2012. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 mus musculus ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogyha tényleg(!) menthetetlen az a házasság, először szép lassan meg kéne hódítanod, el kéne mélyítened a vele való kapcsolatodat. Akkor fix lenne a siker. Onnantól kezdve az ő dolga, mennyire egyenes az aktuális férjével szemben.

Mellesleg én is XX kromoszómájú vagyok.

2012. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

18.23 és 18.36

29/F

2012. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Először is köszi mindenkinek!

Tudjátok, az a baj, h ilyet amit iránta érzek még nem éreztem soha nő iránt. A volt feleségemet is szerettem 10 évig, de az más érzés volt, gondolom minden szerelem másképp érződik.

Az itt a baj, h viszonylag ritkán tudunk normálisan beszélgetni, az adott fenti okok miatt. Namármost, ha elmondok neki mindent, tuti, h azt fogja mondani, h igazán nem is ismerem őt, hogyan is érezhetek ilyen mélyen? És ez igaz is, nagy mélységében nem ismerem, de tudom, h nekem a legkülönlegessebb! És erre mit mondok majd neki? Azt, h igazad van, de ha most lepattintassz, akkor soha nem is ismerjük meg egymást! Akkor, ott nagyon felkészültnek kell lennem a válaszokkal, ebben segítsetek.

Szerintem ezzel még nem nyúlok bele semmibe, mert ő dönti el, mit lép. Nem próbálom sem megfogni a kezét, sem megcsókolni, stb. Csak egyszerűen elmondanám, mit érzek, gondolok.

Hát, ez is egy verzió...nem kapkodom el.

2012. jan. 7. 16:54
 30/33 A kérdező kommentje:
Ja, lécci továbbra is írjátok a nemeteket, köszi, nagyon rendesek vagytok!
2012. jan. 7. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!