Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen vesztes és szűz fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vesztes és szűz fiúk miért itt sírdogálnak? Miért nem dolgoznak ők is a sikerért?

Figyelt kérdés

Miért nem tesztek ti is azért, hogy Pazar életetek legyen, hm?

Tűzzetek ki célokat, valósítsátok meg, annyira unom már, hogy szidjátok akinek van pénze meg élete meg IGÉNYEI. Lehet, hogy nektek nincs megfelel a szürkeség, de könyörgöm ne nézzél már le mást mert van neki, képzeljétek nekem bomba nőm van, nem is vagyok hajlandó leadni, szeretek nyaralni, luxus helyekre, wellneszezni, mellettem feszít a hosszú ápolt hajú fitnesszes alakú csajom. És akkor, csak tudjátok, én ezért megdolgoztam és ne otthon zsörtölődtem, meg néztem sörrel a TV-t, hanem keményen dolgoztam és keményen dolgozok is. Nem vagyok lusta cselekedni, tudjátok ti mi munka van abban, hogy valaki elérje azt amik nekem vannak.

Csináljátok ti is utánam, a lehetőség meg van, ehhez viszont meg kell mozdulni ez TV nézéssel nem fog menni


2012. jan. 20. 20:02
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
kedvenc filmed mátrix ugye? :D
2012. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Hát ha neked ez a "pazar" élet akkor gratulálok...és már ne is haragudj de ezek nem igények hanem egyszerűen sznob vagy. Nem attól lesz valaki igényes ,hogy a legdrágább helyre megy nyaralni és élvezi a luxust miközben ugyanazt a pénzt értelmes dolgokra is fordíthatná. És azért ez is érdekes szerelem lehet,ha így villogsz a csajoddal. Gondolom mindketten élvezitek,ha felvághattok,hogy mennyire tökéletesek vagytok.

Viszont:

egy valamiben egyetértek a kérdezővel. Néhány itt sírdogáló srácnak jót tenne ha kimozdulna otthonról és tényleg kitűzne maga elé célokat amiket utánna meg is valósítana. Ehhez nem kell pénz csak akaraterő.

Természetes nem az olyanokra gondolok itt akik csak tanácsokat kérnek vagy bátorításra vágynak,inkább azokra akik tényleg másokat hibáztatnak és szidnak azért mert saját magukat nem tudják rászánni a változtatásra. A lehetőség valóban adott csak meg kell ragadni.

/L.

2012. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezem,hiszen a nem ismerem a hátteret,egyszerűen csak a véleményemet mondom el .
2012. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

#27/33

Én meg ebben nem hiszek. Amikor anyám teherbeesett velem nem én válogattam a tulajdonságok között, hogy ezt meg azt szeretném...

2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
végre egy férfi...köszönöm..kezd visszatérni a hitem a gyíkba. meg az emberiségbe :D
2012. jan. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Ha olyan jól megy az a vállalkozás, engem is bevehetnél az üzletbe.
2012. jan. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nem mindenki lehet vállalkozó, meg sok pénze ha dolgozik akkor sem. Például ha valaki mondjuk utcaseprőnek megy el dolgozni havi mondjuk 40 ezerért, azt se kell lenézni mert ha például mindenki elmenne vállalkozónak, akkor mondjuk ki gyártana élelmiszereket, autókat, ki müködtetné a wellneszt meg a luxus hoteleket stb... akkor a pénz nem is érne semmit ha nem tudnád úgyse mire költeni. Szóval nem mindenki teheti meg hogy elmegy vállalkozónak, meg hogy legyen ezért barátnője. Célokat azért nem érdemes kitűzni mert úgyis szinte naponta változik a világ. 19/f
2012. jan. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

amúgy is minek ide célok, b@szd meg itt a világvége 2012 decemberében, te még nem hallottál róla?


a sz@ros pénzed jó lesznek budipapírnak

2012. jan. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
02:07 Hát igen, akinek van pénze, az férfi.
2012. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

02:27 vagyok..és utolsó, lesz.rom hogy van pénze...

maga az hogy nem írtaki ki , hogy szűz vagyok, hogy a halálba kell csajozni, hanem szépen megtanulta magától, és nem a nőtől várja el, hogy szépen körülírja neki virágnyelven, hogyan is kell bedugnia a brét...na ez az amitől igazi ffi. a pénz csak egy kis plusz.

2012. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!