Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen vesztes és szűz fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vesztes és szűz fiúk miért itt sírdogálnak? Miért nem dolgoznak ők is a sikerért?

Figyelt kérdés

Miért nem tesztek ti is azért, hogy Pazar életetek legyen, hm?

Tűzzetek ki célokat, valósítsátok meg, annyira unom már, hogy szidjátok akinek van pénze meg élete meg IGÉNYEI. Lehet, hogy nektek nincs megfelel a szürkeség, de könyörgöm ne nézzél már le mást mert van neki, képzeljétek nekem bomba nőm van, nem is vagyok hajlandó leadni, szeretek nyaralni, luxus helyekre, wellneszezni, mellettem feszít a hosszú ápolt hajú fitnesszes alakú csajom. És akkor, csak tudjátok, én ezért megdolgoztam és ne otthon zsörtölődtem, meg néztem sörrel a TV-t, hanem keményen dolgoztam és keményen dolgozok is. Nem vagyok lusta cselekedni, tudjátok ti mi munka van abban, hogy valaki elérje azt amik nekem vannak.

Csináljátok ti is utánam, a lehetőség meg van, ehhez viszont meg kell mozdulni ez TV nézéssel nem fog menni


2012. jan. 20. 20:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
csak nekem tunik hogy a legtobb "sirdogalo" kb 16-22 eves? nekik nincs sok lehetoseguk celokat megvalositani
2012. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok annál, de ugyanúgy nincs lehetőségem.
2012. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Solarian ***** válasza:
Mer bab.
2012. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Vannak gazdag ismerőseim, egyik bankigazgató, másik tőzsdés...de mindketten elismerik, hogy azért ilyen sikeresek, mert jó helyen voltak, jó időben. Nem tartják nagyra magukat, és szerencsésnek tartják magukat. Drága kérdező, az, hogy neked mindent sikerült elérned az életben és boldog vagy - amit kötve hiszek, mert minden ember alapvetően újabb és újabb célt tűz ki maga elé, amit meg akar valósítani - ne haragudj, de igenis sok köze van a szerencséhez. Sokaknak nem jut belőle. Én is keményen dolgozom, mégse vet fel a pénz. (Én most a külsőségekről nem nagyon nyilatkoznék, mert nem vagyok csúnya, sem kövér...) Tévedsz, ha azt hiszed, hogy mindenki naplopó, akinek nem telik luxus utazásra és luxus cikkekre pénze.

Ha valóban annyi munkád lenne abban, amit elmondtál, akkor nem foglalkoznál ilyesmivel, hanem szerényen megtartanád magadnak. Kioktatni senkit sem kell, főleg nem így látatlanban, ha azt sem tudod, hogy az illetők min mentek keresztül. Gyötrődéssel teli szenvedős estét kívánok neked! - Pedig én sosem panaszkodom az életre, nem elégedetlenkedem, hanem megtanulom elfogadni, ami ért és amit kapok.

2012. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
egyet értek a mondanivalóddal, de kevésbé jobbágy stílusban is előadhattad volna...
2012. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
A kérdésben benne van a válasz: "vesztes". Nem mindenkit áldott meg a sors tehetséggel és/vagy szerencsével.
2012. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Nincs sors, mindenki a maga szerencséjének kovácsa.
2012. jan. 20. 22:56
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

"képzeljétek nekem bomba nőm van, nem is vagyok hajlandó leadni, szeretek nyaralni, luxus helyekre, wellneszezni, mellettem feszít a hosszú ápolt hajú fitnesszes alakú csajom."


Aztán meg belelóg a kezed a bilibe.


"És akkor, csak tudjátok, én ezért megdolgoztam"


Anyuci meg apuci pénzével könnyű is felvágni.


Ha pedig igaz lenne a sztorid, akkor nem itt arcoskodnál a GYK-n, mert ezzel csak a saját nyomorodról akarod elterelni a figyelmedet.

Szerintem senki sem akar ilyen f*szkalap lenni, mint amilyen te vagy.

Ez egy szabad ország, mindenki azt ír, amit csak akar. Engem is idegesít a sok felelőtlen hülyegyerek, mégsem teszek fel egy ilyen barom kérdést.

2012. jan. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
A változáshoz nem árt tudni az illetőnek hogy min és hogyan változtasson, és akkor sem egyszerű ha az ember tudja
2012. jan. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Nem azt kifogásolom, hogy megdolgoztál a pénzedért vagy sem, ezt mindenki elrendezi magában.

A lehetőségek hiányában a semmiből nem tudsz mit kovácsolni. Nyilván 11 évesen te is eljártál feketén dolgozni, hogy el tudd tartani a két kisöcsédet, mert az anyád lelépett valakivel, az apád meg alkoholista volt, aki ott ütött, ahol csak ért. Biztosan megéltél pár lelki traumát ezen kívül, mint pl. láttad, ahogy nagyanyád felakasztotta magát, vagy ahogy apád agyonüti a kutyádat, és még sorolhatnám.

2012. jan. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!