Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen vesztes és szűz fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vesztes és szűz fiúk miért itt sírdogálnak? Miért nem dolgoznak ők is a sikerért?

Figyelt kérdés

Miért nem tesztek ti is azért, hogy Pazar életetek legyen, hm?

Tűzzetek ki célokat, valósítsátok meg, annyira unom már, hogy szidjátok akinek van pénze meg élete meg IGÉNYEI. Lehet, hogy nektek nincs megfelel a szürkeség, de könyörgöm ne nézzél már le mást mert van neki, képzeljétek nekem bomba nőm van, nem is vagyok hajlandó leadni, szeretek nyaralni, luxus helyekre, wellneszezni, mellettem feszít a hosszú ápolt hajú fitnesszes alakú csajom. És akkor, csak tudjátok, én ezért megdolgoztam és ne otthon zsörtölődtem, meg néztem sörrel a TV-t, hanem keményen dolgoztam és keményen dolgozok is. Nem vagyok lusta cselekedni, tudjátok ti mi munka van abban, hogy valaki elérje azt amik nekem vannak.

Csináljátok ti is utánam, a lehetőség meg van, ehhez viszont meg kell mozdulni ez TV nézéssel nem fog menni


2012. jan. 20. 20:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
45%
Nagy tévedés, h mindenkinek ott a lehetőség. Aki csúnya és/vagy kicsi, az bármit csinál, soha nem fog kelleni egy lánynak se. Max ha gazdag, de Magyarországon becsületes úton meggazdagodni csak lottóötösből lehet.
2012. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
47%

ez az öntelt ürge annyira erősnek hiszi magát, hogy eljutott 1 bizonyos pontig az életében, hogy már osztja az észt.

De arról meg gőzötök sincs, hogy a magamfajtáknak min kellett átmennie lelkileg, testileg.

Mindennek megvan az oka, és hiába van pénzem vannak igényeim vannak álmaim, éppenséggel szart sem érek velük mert amin keresztül mentem az már 2 emberi életnek is sok.

De amíg vannak ilyen nyomorék emberek akik csak kérdéseket és kifogásokat tesznek fel, h miért vagyok/unk ilyenek....el is ment a kiba*ott kedvem..........na..most boldog vagy. pfffffffffff

2012. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

ui:

nem sajnáltatni akarom magam...távol álljon tőlem...csak kommenteltem a kérdéssel kapcsolatban.

2012. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Kifogások? Mikor láttál te csúnya, alacsony és csóró srácot bnővel?
2012. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek vannak ugyanolyan lehetosegei, es megis mivel foglalkozol hogy ilyen jol elsz? bankigazgato?
2012. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
vállalkozó vagyok
2012. jan. 20. 20:34
 17/43 anonim ***** válasza:

de haljátok nekem már a fa**om tele van az ilyen nagyképű kö**ögökkel mindenkit csak le tudnak nézni semmit nem tudnak az életröl se semmiröl csak dumálni tudnak pfff

amugy meg az ilyenek nem dolgoznak a pénzükért hanem beleszületnek ilyen full gazdag úri ge*i családba és még ők érzik magukat embernek .

2012. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
na erről dumáltam!!!
2012. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

hogy ne legyen csunya???? talan operaltassa meg magat?

jo, talan van uzleti erzeked/iskolad, de attol nem lessz mindenkibol sikeres vallalkozo

2012. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy tapló vagy kérdező...
2012. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!