Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mióta számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mióta számít a férfi kinézete?

Figyelt kérdés

Persze most nem arra gondolok, hogy ápoltság meg öltözködés, mert ezek természetes, hogy számítanak, hanem konkrétan az arcra - hogy ki milyen "jóképű".

Mostanában, úgy vettem észre, hogy nagyon fontos tényezővé vált a nők párválasztásánál. Régen is ilyen fontos volt?


2012. jan. 22. 10:07
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Engem nem frusztrál semmi, csupán a tényekre és okaikra kívánok fényt deríteni. Ez nem több, mint egy felmérés.
2012. jan. 22. 11:04
 22/54 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg nem vagyok az, csak egyszerűen ilyen a természetem.

Amúgy 21.

2012. jan. 22. 11:06
 23/54 anonim ***** válasza:
Bizonyos fokig tényleg mindenkinek más a ronda, épp ezért valszeg akire te azt mondod h ronda, az a bnője szerint tök jól néz ki. Viszont van aki annyira ronda, h tényleg mindenki annak látja, ezt biztosan tudom, mert engem is mindenki rondának tart.
2012. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Alapból frusztrált a természeted? Az bizony nem túl jó. Kicsit több önbizalmat kéne magadra szedni.
2012. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
Annyra szivesen megneznek egy kepet egy ilyen "engem mindenki rondanak tart" pasirol. Szzem mindenki javithat a kulsejen, ha akar es nem kell ehhez plasztikai mutet.
2012. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Távlati terveim között szerepel.
2012. jan. 22. 11:11
 27/54 anonim ***** válasza:

13:

Nem olvasok más témákat, tehát nem hiszem, hogy láttam tőled mást ;)

Te is eléggé elsieted ezt a "felszínes" dolgot, nagyon szeretheted ezt a szót. Sokszor írtad már le.

Egyébként asszem velem is leveleztél már privátban ;)

2012. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Nekem is. Bár rajtam lehet h az se segítene, mert kicsi is vagyok, és 175 cm alatt csak akkor van esélyed becsajozni, ha nagyon jóképű vagy. Olyanná meg nem tudom, tudnának-e engem varázsolni.
2012. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Siardys, nem(csak) így értettem a más témát, a szerelem-szex kategórián belül is írok más témákra is :) Pl. itt a #11-es: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__25.. :D
2012. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Ismerek nagyon alacsony lanyokat... Es ismerek alacsony pasi-magas no part, ahol a pasi duci es sztem nem jokepu.
2012. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!