Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem szeretik a 'kocka'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik a 'kocka' lányokat?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akik pl. Star Wars, Gyűrűk Ura stb rajongók, képregényeket olvasnak, sok játékkal játszanak (online játékok is), szóval nem ilyen tipikus, 'jajj sminkeljünk egész nap és menjünk plázába k.urvulni' lányok... Vagy ti az ilyen lányokra csak barátként tekintetek?
2012. jan. 23. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:

Én is kocka vagyok, tehát jöhet :P

17/f

2012. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:

Én speciel nem szeretem,hanem a te által említett szlois tipikus fullos nőket imádom.

Egy kocka pasi vagyok ez a szakmám programozó,viszont sose játszanék,mert idő pocsékolás,én megszállott gyúrós vagyok,és mellette szolis pasi,na ezt rakjátok össze kocka és ,,páwa" :D

Az a baj a te által említett csajoknál farmer-póló és jóccakát,semmi igényesség semmi nőiesség,szerintem neked bántja a csőrödet,hogy a nőies nőket szeretjük mi pasik,erre csak azt tudom mondani kelj fel,és irány az edzőterem,hajad növeszd meg,miniszoknya,combfix és legyél csini,igen nehéz de valamit valamiért.

És speciel hülyeségnek tartom ezeket a játékokat inkább tanulok programozni azzal legalább csonton leszek a fullos nőkhöz :D

2012. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:

Kár hogy erre ilyen lány nincs :')

én örülnék egy ilyen lánynak, csak ne verjen le abban a játékban amivel ha éppen úgy adódik mindketten játszunk..xd

2012. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
felőlem annyit játszhat amennyit akar.nem zavar.CSak amikor együtt vagyunk akkor ne tegye :)
2012. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 A kérdező kommentje:

17:45


hátam közepéig ér a hajam, az arcom szép, 177 cm vagyok, hordok platformot, magassarkú bakancsot, nem vagyok kövér, hordok szoknyát és ruhát is... :) bár nem neon rózsaszín színben, inkább fekete-szürke-piros... :) sminkelni is szoktam, vörös rúzs, vörös/fekete körmökkel.... de semmi gond :D

2012. szept. 12. 17:51
 66/77 anonim ***** válasza:
aham, azaz nem vagy kocka^^, csak érdekel ez a téma is
2012. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 A kérdező kommentje:

miért is nem? :D akkor szerinted mi az?

a 'kockák' nem feltétlenül kövér igénytelen pattanásos nyomorékok... ahogy ti azokat elképzelitek :)

2012. szept. 12. 17:52
 68/77 anonim ***** válasza:

Akkor még se vagy kocka kérdező,nagyon helyes.Csak szereted a gépet azzal nincs is baj.

Kocka az általában aki igénytelen azokra mondják,te egyszerűen csak gépfan vagy. :D

2012. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 A kérdező kommentje:
úristen... :D nem attól kocka valaki, hogy igénytelen... :D
2012. szept. 12. 17:56
 70/77 anonim ***** válasza:

De általában a két állítás ekvivalens egymással,indirekten be lehet bizonyítani :D

kocka<==>igénytelen, 95%-os esetben :D

2012. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!