Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem szeretik a 'kocka'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik a 'kocka' lányokat?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akik pl. Star Wars, Gyűrűk Ura stb rajongók, képregényeket olvasnak, sok játékkal játszanak (online játékok is), szóval nem ilyen tipikus, 'jajj sminkeljünk egész nap és menjünk plázába k.urvulni' lányok... Vagy ti az ilyen lányokra csak barátként tekintetek?
2012. jan. 23. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
jaa és 19/f
2012. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
és még felteszem azt életbevágóan fontos kérdést, hogy milyen képregényeket szeretsz? :D
2012. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim válasza:
69%

szerintem pasifüggő.. vannak akik az igazán dögös lányokra buknak, akik általában buták..persze kivétel erősíti bla bla bla . akik szeretik ha okosabbak a párjuknál, vagy mert elmondhatják h: "csekkold a csajom, de jó bőr aztaa.." beállítottság kérdése

szerintem az általad leírt hölgyek remek társaság lehetnek azok számára akik szeretnek rengeteget hülyéskedni, eddigi meglátásaim szerint az ilyen lányok nem csak kettesben, hanem társaságban is szókimondóbbak, vállalják a véleményüket, könnyen barátkoznak, remekül lehet őket beilleszteni a baráti társaságba, és a társaság is könnyen befogadja őket. nem mellesleg tök jó, ha a haverokon kívül barátnőddel is játszhatsz egy kis multit, jó filmeket néztek, rengeteg érdekes, és hasznos programon vehesztek részt együtt..

all in all : szerintem a pasik igenis szeretik és szeressék is az ilyen lányokat :)

2012. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 A kérdező kommentje:

hát képregények közül igazából a Batmanre vagyok rákattanva nagyon :D (meg SW is, abból most rendeltem egy újat amiben van a cyborg Darth Maul *___*) Flasht kezdem el majd gyűjteni csak sajnos ahhoz nehéz itthon hozzájutni, de abból is most várok pl. egy hosszabbra :D meg Deadpoolt szeretem még akiről szívesen olvasok :D (ja és persze DC > Marvel :D)

annyi a bajom csak, hogy ezek azért nem olyan olcsók és most még a gépemet is fel kéne kicsit újítanom, szóval spórolnom kéne.. :D

2012. jan. 26. 15:36
 55/77 anonim ***** válasza:

Deadpool nagyon nagy arc :D szeretem a képregényeit :D


Az újra alkotott Darth Maul-ról szóló sztori nekem nagyon tetszett, szóval ajánlom :D

Hát igen, anyagilag eléggé megterhelő kategóriákra is rúghat ez a gyűjtés :/ bár szerencsére mióta dolgozok nekem nincs ilyen problémám :D

2012. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

igeeen, a Maul-os kéregényt nagyon várom már :d meg a vadászó árnyékot is szeretném most megvenni, az is nagyon érdekel természetesen :D


hááát az én mániámat a szüleim finanszírozzák.. :D bár zsebpénzt kapok szóval azt osztom be több-kevesebb sikerrel :D meg mázlim is van, mert tesóm is imádja az ilyen dolgokat, szóval valamit már meg se kell vennem :D

2012. jan. 26. 20:29
 57/77 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem is vagy kocka. Inkább már akkor alternatív stílusod van. Meg érdekelnek számítógépes cuccok, kocsmába jársz stb stb..


Naaa nem mintha egy kockának ezeket nem lehetne, de te inkább ilyen bulizos szociális csajnak tűnsz aki szokott gépezni. Szerintem úgyis kevesebbet fogsz, amint idősebb leszel.

2012. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim válasza:

Kedves kérdező,én pl szeretem a kocka lányokat!Csak ne vigye túlzásba!

Amúgy hány éves vagy?

15/F

2012. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 Blazer X ***** válasza:

Én egyszer megismerkednék ilyen csajjal szívesen. :D

Mostanában nem vagyok olyan gépes, de régebben toltam a HL1-2, SW: Jedi outcast és az academy-t, a MoHAA-t, és még sok minden mást.

Képregények közül, leginkább a régi jó öreg Garfield, meg a pókember fogott meg.

Filmek közül inkább az ilyen "retro" filmek, mint a Robotzsaru, Terminátor széria, Csillagok háborúja,Gyűrűk ura. Mást ezeken kívül igazán még soha nem láttam. XD


A kérdésre válaszolva meg szerintem igenis szeretik az ilyen csajokat (csak ne vigyék túlzásba XD), mert könnyebben lehet találni közös beszédtémát. :D


21/F

2012. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:

jaa igen, robotzsaru meg a terminátorok is elég jók. :D


15/F: lehet ezt már nem látod, de amúgy 18 vagyok.. :D

2012. aug. 31. 17:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!