Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem szeretik a 'kocka'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik a 'kocka' lányokat?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akik pl. Star Wars, Gyűrűk Ura stb rajongók, képregényeket olvasnak, sok játékkal játszanak (online játékok is), szóval nem ilyen tipikus, 'jajj sminkeljünk egész nap és menjünk plázába k.urvulni' lányok... Vagy ti az ilyen lányokra csak barátként tekintetek?
2012. jan. 23. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
79%

Lehetne ötvözni a dugást és a kockulást is

Pl.:

Minecraft

"Drágám, ha előbb csinálsz portált a netherbe mint én, kinyallak."

World of warcraft

"Duel? Aki nyert, az orálisan kényezteti a másikat."

Starcraft

"Ha nem nyerünk a zergek ellen, análszex lesz ma este."

Silkroad

"Dugjunk 5 órán át amíg Janganból Konstantinápolyba tradelünk, a huntik majd megvédenek"

Star Wars Jedi Academy

"Duel? Aki nyert, az orálisan kényezteti a másikat."

Call of Duty 1-2-3-4-5-6-7 Battlefield 1-2-3-1942-2142-BC-BC2 Counter Strike 1-1.6-Source America's Army 1-2-3 Halo 1-2-3

"Akinek nagyobb a fragrateje az kitalálhat valami perverzet ma estére."

Delphi C++ Java BASIC Matlab Python

"Aki hatékonyabb keresőalgoritmust ír, azt orálisan kényeztetni kell 10 órán át."

2012. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
Az igen XDD
2012. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kocka lányokat, ha tudják hol a határ (nem a gép van előttem pl. ). Sőt sw-t is szívesen nézek :)

De szerintem ez nem egy olyan meghatározó dolog (mármint a kockaság), hogy emiatt ne jönnének össze Veled. (szóval, ha jól nézel ki, mindenképp lesz barátod, ha nem akkor is talán nagyobb eséllyel a kockák között :) ).

Mellesleg szerintem a kocka lányok okosak, én pedig kedvelem az intelligens embereket. :)

Mikkel játszol amúgy?


23F

2012. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 A kérdező kommentje:
hát most SW:TOR, SW: Force Unleashed 2.. egyébként nagyon sok SW játékkal játszottam már, WoW-oztam is egy időben, Halo, Quake, COD, Imperial Galactica, Minecraft.. ezeket xboxon vagy pc-n. JA igen, LOTR játékok meg HP-k is voltak :D Meg Red Alert régen, azt nagyon szerettem :D meg ezeken kívül amiket Gameboy-on tudtam játszani... ja, meg ha végigvittem a FU2-t szerintem kipróbálom a Skyrim-ot is.. ha már annyira dícsérik :D (meg így a Trónok harca után van kedvem hozzá)
2012. jan. 25. 23:37
 45/77 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Darksiderst :D
2012. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 A kérdező kommentje:
majd ha már tor nem foglal le ennyire :DDD de oké
2012. jan. 25. 23:43
 47/77 anonim ***** válasza:
Red Alert az jó, de a tiberium wars és a redalert 2 óta nem igazán van jó szériája
2012. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:

Fuh, rendesen megindult a topic :D:D:D Nem is csodálom... :D


Én csak szimplán a kérdésedre válaszolnék. Hülyeség. :D

Csak azoknak a csávóknak nem kell kocka csaj, akiket amúgy is kizártál a "nekednemkell" kategóriába ;)


Remélem, hogy idővel növekszik a kocka csajok száma, hogy talán én is nagyobb eséllyel összefuthassak egyel! :D:D

Nálam ez előkelőbb helyen szerepelne, mint bármely más kategória :P Lényeg a lényeg, a feltételezésed hamis. ;P



21F

2012. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:
köszi, ezzel most megnyugtattál :D
2012. jan. 26. 00:07
 50/77 anonim ***** válasza:
53%

Star Wars? képregény? videójátékok? és mindennek tetejében jól is néz ki? nagy eséllyel elveszem feleségül :D:D


amúgy elég ritka az ilyen csaj :O Én magamat egész jó pasinak tartom (nah jó ez durván egós :D), és ez is a visszhang a csajok többsége felől, de nagyon szeretem a képregényeket, cyber-punk filmeket, játékokat. Szerintem ez ritka csajoknál is, mármint az ilyen geek dolgok mellé még a jó külső is.

2012. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!