Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem szeretik a 'kocka'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik a 'kocka' lányokat?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akik pl. Star Wars, Gyűrűk Ura stb rajongók, képregényeket olvasnak, sok játékkal játszanak (online játékok is), szóval nem ilyen tipikus, 'jajj sminkeljünk egész nap és menjünk plázába k.urvulni' lányok... Vagy ti az ilyen lányokra csak barátként tekintetek?
2012. jan. 23. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
minek nézed meg kismilliószor ugyanazt?:D max 2x kell vmit xd De azt is csak akkor ha über jó:D
2012. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:

Ööhm.. Én focizom, amerikai focizom, programozást tanulok és lány vagyok.. Külsőre sem vagyok csúnya, normálisan öltözöm, csinos vagyok.. Robot mániás vagyok, autót szerelek.. Imádnak a pasik.

21/l

2012. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
hp jöhet, a he1 az kimaradhat az valami rossz szappanopera Indana jones is jöhet rég láttam őket, bár a végzet temploma annyira nem jön be, harmadik a legjobb, a negyedik hááát...
2012. jan. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
01:02 you are a mutant, KILL HER!!!
2012. jan. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:

#31

hát ha valami 'über jó' akkor kettőnél többször is meg lehet nézni... karácsonyi lidércnyomást eddig kb. 8x néztem meg, és nem unom.. :D


#32

de te idősebb is vagy :D de már írtam hogy ... hogy mondjam... két féle 'kocka' van, csak nem tudom magyarban van-e más szó rájuk... az egyik a 'nerd' a másik meg a 'geek' és én inkább geek vagyok te meg nerd :D (nehogy sértésnek vedd, régebben találtam egy jó összehasonlító képet ha megtalálom belinkelem akkor látni fogod)

2012. jan. 24. 14:45
 37/77 anonim ***** válasza:
Amennyiben ezt úgy érted, hogy extrovertált és csúnya lennék, akkor tévedsz.. :) Másképp egyelőre nem látom, hogy tudnád érteni. :)
2012. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 A kérdező kommentje:

nem, azért írtam, hogy nem sértésnek szánom :D

hanem a nerd az inkább aki ÉRT a dolgokhoz tehát ilyen programozó stb ilyen műszaki értelemeben, okos, vagy hogy mondjam :DD remélem így nagyjából érhető


a geek meg aki rajong az ilyen sci-fi meg fantasy dolgokért, gyűjtő is, és gamer, stb stb.. így érthető? :D


csak nem tudom magyarban van-e külön szó rájuk

2012. jan. 24. 15:17
 39/77 anonim ***** válasza:
53%
F*sza akkor én megváltó vagyok, scifirajongó programozó, fuck yeah
2012. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
leírtak alapján csak az jutott eszembe h bazki itt egy főnyeremény ! :)
2012. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!