Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem szeretik a 'kocka'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik a 'kocka' lányokat?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akik pl. Star Wars, Gyűrűk Ura stb rajongók, képregényeket olvasnak, sok játékkal játszanak (online játékok is), szóval nem ilyen tipikus, 'jajj sminkeljünk egész nap és menjünk plázába k.urvulni' lányok... Vagy ti az ilyen lányokra csak barátként tekintetek?
2012. jan. 23. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:
értem én, hogy ha ronda/kövér stb stb az csak ront a helyzeten :D de aki emellett normálisan néz ki/szép ? az se talál azért magának olyan könnyen pasit
2012. jan. 23. 21:58
 12/77 anonim ***** válasza:
szóval ha kocka vagy+szép nagyobb az esélyed a pasiknál, mintha szép vagy+plázapics@ :D (azokat általában csak d.gni szokták)
2012. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
53%

"de ahhoz képest mindenki inkább az ilyen szolis ......ra bukik.. :D"


Aha, már értem, neked azok a páwás turbókanhuszárok kellenek, neked meg böki a csőröd hogy a fullos csávók nem rád nyomulnak hanem a plázapics@kra.

Miért nem keresel egy hasonlóan természetes kockát amilyen te is vagy? Ez már önzőség.

2012. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 A kérdező kommentje:

???


dehogyis, nekem nem kellenek az ilyen páwák meg 'fullos pasik' :D


nekem bőven elég ha egy pasi magasabb nálam, átlagos a testalkata és - szerintem - helyes arca van. külsőre kb ennyi az elvárásom :D


pont hogy szeretnék egy olyan fiút akivel mondjuk még együtt tudnék játszani/olyan filmeket nézni amiket mindketten szeretünk (mondjuk egy sw maraton már nagyon jól esne :D) stb stb... csak nem egy olyan ismerősöm van aki haverom de személyiségre hasonló mint én és mégis a 30 kilós szőke agyonsminkelt csajokra bukik.

2012. jan. 23. 22:04
 15/77 SenkixXx ***** válasza:
Szerintem,ha a kockuláson kívül,más is érdekel és nyitott vagy,akkor az jó ,mert ismerkedni még lehet,de kapcsolatot érdemlegesen már nehéz számítógépen tartani.Meg szerintem nem feltétlen olyan jó,ha valaki a gép előtt éli az egész életét.De nálam sokkal nagyobb előnybe lennél a plázacicákkal szemben...:))
2012. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 A kérdező kommentje:

nem élem gép előtt az egész életem :D

csak imádok játszani, filmet nézni, sokat olvasok, de ha bulizni kell menni, akkor kb az első vagyok akinek szólni szoktak a barátaim :D szeretek eljárni nagyon, koncertekre, kocsmába (nem, nem fetrengek részegen minden hétvégén), házibuliba, moziba, stb.. :D

2012. jan. 23. 22:11
 17/77 SenkixXx ***** válasza:
már szerelmes is vagyok. :)))
2012. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 A kérdező kommentje:
képzelem :DDD
2012. jan. 23. 22:13
 19/77 anonim ***** válasza:
38%
szerintem meg ronda vagy.
2012. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:
nem tudom, szerintem meg ez egyéni ízlés kérdése, és elég gyerekes így ítélkezni :D... de oké, te véleményed. :D
2012. jan. 23. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!