Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tipikus női szokás, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus női szokás, hogy az átlag pasikat nem veszik észre, csak az ilyen William Levi, vagy hasonlóan menő és jóképű és gazdagokat?

Figyelt kérdés
Levy csak egy példa volt, ha valaki azzal jön, hogy nem jön be az egy buta liba, mert nem pont rá gondoltam, csak ilyesmi kaliberű vagy pl Matthew Macconaughley (vagy hogy kell leírni nem tudom).
2012. jan. 25. 15:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Most azt hiszed, hogy ezt bevesszük?
2012. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

,,Te hol látsz William Levy típusú pasikat? :DDDDDD"


Tudtam hogy rengeteg, számolatlanul sok agyatlan ír ide, akik belesnek a csabdába és rögtön rátapadnak a william Levy-s példára, holott leírtam hosszan, hogy csak példa volt. De megint volt egy bálnaagyú emberke, aki erre ráharapott.

2012. jan. 25. 16:10
 13/40 A kérdező kommentje:
Ha beveszed, ha me, én ennyiszer estem pofára. Arról már nem tehetek, hogy te nem hiszed el. Én éltem át ezeket, nem te.
2012. jan. 25. 16:11
 14/40 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyiszer próbálkoztál akkor veled van a probléma...
2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
75%

Ha ennyi lánynál próbálkoztál és eggyel sem jött össze a dolog, akkor arra nem gondoltál, hogy lehet nem is a külsőddel van a gond, hanem esetleg rossz a "taktikád"?


28/n

2012. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Az már valami viszont ... ha ez tényleg igaz, akkor ott komoly gondok vannak és, ha már ennyi, akkor szerintem veled.
2012. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiszer próbálkozol, és persze a nőkben van a hiba, mi? Arra nem is gondolsz, hogy esetleg benned?

Aláírom, sok a ribanc. Sok az olyan lány is, akit csalódás ért, és nem akar pasizni. És aláírom azt is, hogy sok a válogatós, önkritika hiányos lány is.

Na de azért ilyen nagy számoknál már nem csak a lányokba kéne a hibát keresni.

2012. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Igen, mert nétek ki jól. Ez a legnagyobb probléma. Aki meg azt írja, hogy nem számít a külső, az elmehet a búsba. Csak az számít. Ha nem lenne így, akkor kizárt hogy 180 valamennyiből egy sem jött volna össze, legalább randi szinjéig. De egy sem jött odáig sem össze.
2012. jan. 25. 16:14
 19/40 anonim ***** válasza:

Épp ez az. Az kizárt hogy 180 emberből egynek se tetszél, ahhoz valami tényleg nagyon nagyon rondának, igénytelennek, ápolatlannak kéne lenned. Szóval a stílusodban lesz a gond, vagy a helyzetekkel ahogy megpróbálod őket hódítani.


28/n

2012. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Bennem van főként a hiba, hogy ultra gázul nézek ki, de bennük is van, hogy nem adnak esélyt, olyannak aki nem a legjobb pasi.
2012. jan. 25. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!