Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tipikus női szokás, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus női szokás, hogy az átlag pasikat nem veszik észre, csak az ilyen William Levi, vagy hasonlóan menő és jóképű és gazdagokat?

Figyelt kérdés
Levy csak egy példa volt, ha valaki azzal jön, hogy nem jön be az egy buta liba, mert nem pont rá gondoltam, csak ilyesmi kaliberű vagy pl Matthew Macconaughley (vagy hogy kell leírni nem tudom).
2012. jan. 25. 15:55
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne ha tennél ellene, hogy ne nézz ki ultragázul?
2012. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
2012. jan. 25. 16:20
 23/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra gondoltál, mi lenne ha levágnám a fejemet, vagy zacskót húznék rá?
2012. jan. 25. 16:21
 24/40 A kérdező kommentje:
2012. jan. 25. 16:22
 25/40 anonim ***** válasza:

Most nem értem a linket mért adtad be? Mert hogy hasonló kategória vagy?

Amúgy egy nem túl szép arcú ember is tud magából normál kinézetű embert faragni, ha kis stílust visz fel magára. Vagy normálisan hordja a haját, nem hiányoznak fogai, meg hasonló dolgok... Csak akarni kéne és nem sírni azon, hogy a nők a hülyék...


28/n

2012. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Akarnám én, de ilyen fejjel akarhatok én bármit, akkor sem lesz belőle semmi.
2012. jan. 25. 16:26
 27/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom kikről beszélsz de nem értem miért baj, ha a lány először a legerősebb kisugárzású, leghelyesebb(bár ez relatív) fiút nézi meg először magának. Szerintem ezzel a fiúk is így vannak, két lány közül a szebbet nézik meg jobban...
2012. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlóan menthetetlen kategória vagyok.
2012. jan. 25. 16:26
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy bírom. Feltesz egy kérdést, de ha ellenkezünk, akkor kiakad és közli, h márpedig így van. Akkor minek kérdezted? Egyébként, aki azt mondta neked, h ha szánalmasnak állítod be magad az nyerő, hazudott. -.-"
2012. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Amúgy vicces, a kérdésben átlag pasit írsz, akkor most átlagosakat nem vesszük észre vagy az ultraronda genetikailag hibás pasikat... Mert nem mindegy.


28/n

2012. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!