Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tipikus női szokás, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus női szokás, hogy az átlag pasikat nem veszik észre, csak az ilyen William Levi, vagy hasonlóan menő és jóképű és gazdagokat?

Figyelt kérdés
Levy csak egy példa volt, ha valaki azzal jön, hogy nem jön be az egy buta liba, mert nem pont rá gondoltam, csak ilyesmi kaliberű vagy pl Matthew Macconaughley (vagy hogy kell leírni nem tudom).
2012. jan. 25. 15:55
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Még rajtuk is lehetne javítani, kivéve az utolsón. És hiába mondod, hogy nem, mert IGEN. Pl. nem mindenkinek áll jól a szemüveg, ezért találták ki a kontaktlencsét. A béna frizurán, meg arcszőrzeten pedig igen könnyen lehet javítani. Ahogy ma már a ferdén álló fogakon is és a sebes, gyulladt bőrön is. Még szike alá sem kell feküdni. A túlsúly pedig elismerem nehéz dió. Nem is kell 150-ről 50re fogyni, elég annyira hogy segítség nélkül fel tudj kelni a kanapéról. Tudom nehéz lemondani a finomságokról is. Vagyis hát igazából mindenről nem is kell, csak ésszel kell enni és nem zabálni a mekiben meg kfcben.
2012. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Az ultrarondáknak nem adtok esélyt, ez fájó.
2012. jan. 25. 16:29
 33/40 A kérdező kommentje:
De még a csúnya lány sem ad azoknak esélyt.
2012. jan. 25. 16:29
 34/40 anonim ***** válasza:
Akkor mutass egy képet magadról és megmondjuk mit kéne változtatni.
2012. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Azt már nem, ronda vagyok mint abűn és kész. Velem ijesztgetik a mamák az unokáikat.
2012. jan. 25. 16:33
 36/40 anonim ***** válasza:
Akkor kutakodj a saját nemednél, jobbat nem tudok...
2012. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a kérdezőt meg az össze többi olyan srácot akinek nem jön össze a csajoknál semmi. Mondjuk egy srác elmegy szórakozni, a saját lehetőségeihez képest megpróbál jól kinézni. Mondjuk nem jön össze aznap semmi. Elmegy randizni egy másik alkalommal, vagy csak meg akar ismerni egy lányt, közeledni akar felé, és ismét bukta. Ez így megy, ha nem is 180 alkalommal, de pofára esik még egy jó párszor. Ez a fiúknál és a lányoknál is megvan, hogy szükségük van a sikerre az ellenkező nemnél, hogy érezze ő is férfi, ő is tud hódítani, „felszedni” egy lányt, ez benne van a természetükbe. Mert jól esik nekik. Nőknél ugyanez, szeretnének tetszeni a fiúknak, hogy érezzék, hogy vonzóak, kívánatosak, ,hogy nők. Na most van olyan srác aki szinte megpusztul, hogy egy sikere legyen és mondjuk lát olyat hogy a srác megjelenik mondjuk egy szórakozóhelyen, és nemhogy nem kell „melóznia” egy csajért hanem ők mennek oda hozzá, és rinyálnak neki, hogy őket vegye észre, velük jöjjön össze,vagy feküdjön le velük (most mindegy, hogy az a srác gazdag vagy jóképű vagy ilyen páwa meg ratyis ami most ugye elég menő). Vagy az utcán látod, hogy egyből szemeznek vele a csajok, mosolyognak rá, éreztetik, hogy nyerő, vonzó, a másik szerencsétlen fiút meg le se szarják. A mondókám lényege, hogy ezek a srácok nem feltétlenül arra vágynak (szerintem), hogy fél várost végig k*féljék, hanem csak erre az apró kis „elismerésre”. Amire ugyanúgy szükségük van csajoknak, hisz azért készülődnek próbálják a legjobbat kihozni magukból. Nem tudom, hogy azoknak a srácoknak, akik erre az oldalra is írnak ilyen ügyben mi a hiba(külső vagy belső és a külsőn is csak egy bizonyos szintig lehet javítani), de valamilyen szinten megértem őket, de ugyanúgy azokat a csajokat is. Persze tudni kell felmérni, hogy kihez érdemes odamenni, olyan valakit keresni, akinél nem vagyok eleve kudarcra ítélve. A faszik sem vetik meg, ha egy lánynak mondjuk szép az arca, van melle, kerek a feneke, jó alakja van. Ugyanúgy a csajok sem ha a srác izmos, viszonylag jóképű, meg a mostani trendnek megfelel és divatos. Szinte biztos, hogy valaki azért van egyedül (és most ez lehet fiú, lány) mert nem akar engedni az igényeikből mondván, ha a másiknak összejött akkor az neki is jár. A másik, ha valaki mondjuk tényleg nem született túl szépnek az ugye a mai világban nagyon szar helyzetben van, mert lehet köríteni, de hála a médiának ma már az egyik legfontosabb szűrő a külső. Végül még jöhet, hogy valakinek a belső tulajdonságai nem megfelelőek, annál viszont ki lehet deríteni, hogy mi a baj. Túl unalmas az illető, nem túl beszédes, stb. Abban viszont szerintem ki lehet egyezni, ha valaki jól néz ki fiú vagy lány, sokkal jobb eséllyel indul egy ismerkedési folyamatnál, és valószínű nem fogják elküldeni.
2012. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Utolsónak van igaza. Nem kell nekem a fél város, csak egyetlen lány kellene. De az sincs.
2012. jan. 26. 00:48
 39/40 anonim ***** válasza:

én a belsőt nézem, sok bunkóval akadtam már össze. de tn,y h én is akülsőt nézem meg először, és a trendik jönnek be nekem is.

sok olyna pasi van aki nem is olyan helyes, de ad magára, van magabiztossága, és ettől már bejön!

Van h látom egy pasin h tulképpen nem helyes d mégis van benne vmi vonzó - elsőre legyen a megjelenésében vonzó számomra

egy jobb frizura, meg lehet már kínai piacon is fel lehet már öltözködni trendin, nem?

2012. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Egyébként az tényleg roha*t furcsa, hogy a kérdésben átlagos pasit ír, de aztán kiderül, hogy rondáról szól..
2012. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!