Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/245 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem miért ilyen rosszmájú mindenki az ilyen kérdéseknél, így teljesen értelmetlen érvekkel vitatkozni. A kérdező pedig olyan válaszokat ad mert más is úgy áll hozzá.
2012. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/245 A kérdező kommentje:

így van.


Hosziármándó, a tökéleteset írjam le vagy amivel már megelégednék ?:D

2012. jan. 30. 18:34
 53/245 anonim ***** válasza:
100%

Amilyenre vágysz teljes mértékben.Én is leírtam,például,az enyém így néz ki:

-Hosszú legalább hátközépig érő haja legyen,ami ápolt legyen,lehetőleg göndör,dús és erős

-Hosszú feszes combjai vannak

-Feszes izmos hasa

-vékony dereka

-mosolygós

-kirívóan öltözködik:miniszoknya,feszes felsők,combfix

-egészségesen étkezik

-hetente legalább 3-szor edz



Ilyen például,és még ezt tovább bontottam majdnem egyoldal lett.Így nézzen ki körülbelül.

2012. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/245 anonim ***** válasza:
Jah és pasi vagyok,és ilyen nő ami nekem az ideál
2012. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/245 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezeket így leírni. Nekem is rengeteg igényem van, de muszáj néha 1-2-től eltekinteni. Különben soha nem lenne barátnőm:D
2012. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/245 A kérdező kommentje:

Jó..


Igazából külsőre nemtudom mit írni...nincsenek ilyen kikötéseim hogy "legyen borostája" meg "barna haja"...tökmindegy hogy néz ki csak a végeredmény bejöjjön.

Ja és nálam magasabb legyek.Ami a legeslegfontosabb , hogy legyen ápolt.Utálom ha valaki rágja a körmeit, vagy ami még rosszabb a körömágyán a bőrt.Mindig mosson fogat meg ilyen alap dolgok.

Továbbá sportos legyen, mivel én is az vagyok és nem akarok izmosabb lenni a pasimnál.Az arc fontosabb mint a test, de azért nem elhanyagolható tényező, mivel ha nem tetszik külsőre akkor nem fog tudni felizgatni szexuálisan , hiába jön be belülről.

2012. jan. 30. 18:42
 57/245 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak külsőségek. Nyugtass meg, hogy nem csak a külső számít...
2012. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/245 anonim ***** válasza:
58%
Nem írtál semmilyen belső tulajdonságot az egész fortyogó flame war alatt. Akkor a te értékeid miért érdekelnének akárkit is? Naná, hogy nem akarnak járni veled, látszik, hogy a külsőségeiden kívül többet nem tudsz nyújtani.
2012. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/245 anonim ***** válasza:

Persze emellett én is odateszem magam amiket írtam én is edzek,izmos vagyok,erős,jó alakom van,karrierista vagyok.Olvasott.Mindig azt mondom na a célját cserélje le valaki ha nem magát emelje fel,hogy elérje a célját.

Szóval valamelyik válaszadó írta,hogy nagy igénye van,akkor tegyen érte és maegkapja hangsúly ott van,hogy lépni kell,edzeni,jól dumálni,jól kinézni,jó ruhák

2012. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/245 A kérdező kommentje:

De a legfontosabb a kisugárzás.


Egyébként valaki kérdezte hogy mi volt a baj azokkal akik eddig odajöttek.Hát csak olyan jön oda akinek már minden mindegy , mert mindenkihez odamennek szóval egy kosárral több vagy kevesebb már oly mindegy.Vagy a másik verzió , hogy ilyen üzletember féleségek jönnek oda , akik esetlegesen még jól is néznek ki viszont látszik rajtuk hatalmas az egójuk mert sok pénzük van.

"Szia ne haragudj, ott parkol a kocsim(BMW) ha gondolod elviszlek valameddig.Egyébként gyönyörű vagy..."

2012. jan. 30. 18:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!