Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/245 anonim ***** válasza:

18:42: Nem csalódtunk benned. Sok sikert a pártaláláshoz ;)


(Na ezért nem megyek oda a "túl szép" nőkhöz.)

2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/245 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem el hogy már megint ki forgatják a szavaimat :D Azokról beszéltünk akik odajönnek. Azokat meg nem tudom 10mp alatt megismerni.Nem, nem nem számít a belső, csak a külső -.-'
2012. jan. 30. 18:50
 63/245 A kérdező kommentje:
Najó utolsó , annyira szánalmas vagy már komolyan erre nem tudok mit írni :S...Külsőt kérdeztetek,külsőt írtam.
2012. jan. 30. 18:51
 64/245 anonim ***** válasza:
74%
Nem forgatja ki senki a szavaidat. Az volt a kérdés, hogy milyen barátot képzelsz el magadnak. Erre te csak a külsőségekről írtál:) A belsőt még csak meg se említetted.
2012. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/245 anonim ***** válasza:

A "kérdés":

"milyen pasi kell neked,írd le,hogyan nézzen ki,mindent amit akarsz hogy meg legyen benne."

2012. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/245 anonim ***** válasza:

Nem hagyjátok abba őszintén,ne b_sztassátok már a másikat,mér ne lenne legfontosabb a külső,mindenki tehet érte,hogy jó legyen.Egy szexológus mondta egy kapcsolatban a szex a legfontosabb,mert azon alapul,hogy lesz-e jövője vagy nem,ha rossz a szex vagy nem kívánják egymást akkor vége a kapcsolatnak abban a percben.Kívánni,meg hogy kívánod a párod,ha tetszik.


És a kérdező igényes edz is,legyen csak igénye,mert tesz érte,hogy legyen.Sok munka ez,feletek se bírná ezt,edzés,kiszámolt kaja,pihenés,tápkiegek.Kaja időre,még ha nem kívánod akkor is.

2012. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/245 anonim ***** válasza:
56%

Ki mondta, hogy nem fontos a külső?:D Nekem is fontos, nagyon is, de a belső is érdekel:) Egy 10/10-es üresfejű csajnál jobb egy 10/10-es értelmes csaj. Nem?;)

Én egyébként megvagyok magammal elégedve. Jól nézek ki, intelligens vagyok stb. stb. Pont ez a baj, hogy ezek tudatában az igényeim is nagyok. Olyannyira, hogy olyan nő nem is létezik, akikre azt mondanám, hogy tökéletes.

2012. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/245 anonim ***** válasza:
Jóvan 72. válaszoló, ne nyalj neki tovább, úgyse dughatod meg.
2012. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/245 anonim ***** válasza:
100%

18:55:

"Egy szexológus mondta egy kapcsolatban a szex a legfontosabb."

Vicces lenne, ha nem ezt mondaná. Mert akkor gyakorlatilag a munkájának értelme sem lenne. Nem igaz?


Egy dolgozó ember pedig örül ha szabad idejében kikapcsolódhat. Nem hogy még akkor is szenvedjen moslék zabálással meg kifulladásig kondizzon.

Majd te is rájössz ha oda kerülsz.


Kérdező, a BMW-s gyerekek pont neked valók. Igényesek, ápoltak, van pénzük és némelyikük még sportos is. A többi már nem lényeg neked így simán tökéletes választás.

2012. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/245 A kérdező kommentje:
Még hogy nem forgatjátok ki a szavaimat :D...Szóval..mivel csak a külsőt írtam le , akkor szerintetek ha külsőre tökéletes a pasi akkor belsőre nekem megfelel a GYP-s , vagy olyan aki megver és megcsal ?:D könyörgöm ennyire ne legyetek már szemetek...
2012. jan. 30. 19:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!