Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/245 anonim ***** válasza:
36%
Ez is azt bizonyítja, hogy egy jó külső édes kevés... Az meg, hogy egyetemre jársz, személy szerint én leszrom.
2012. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/245 anonim ***** válasza:
ha fa arccal jössz mész az utcán,akkor ne csodálkozz.
2012. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/245 anonim ***** válasza:
83%

"Én nem félek tőlük,sőt imádom őket,én azt veszem hogy a csajok tőlem félnek:izmos testem van,igényes vagyok,széles a vállam a mellkasom,izmos combom van,egyre vékonyabb a derekam.


Valószínű előítéletesek,ne törődj velük,sokat veszítenek,de hát ők tudják


24F"


Szőke herceg eljött közénk, vagy Hosziármándó?

2012. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/245 A kérdező kommentje:
Öhm...miért hogy menjek az utcán ?:D Ne faarccal..Akkor hogy ?Röhögcséljek magamban mint egy idióta, vagy mindenkire mosolyogjak rá ?Esetleg táncoljak? Hát jófej vagy :D
2012. jan. 30. 17:07
 15/245 anonim válasza:
57%
Szia én azt vágtam le ebből hogy te azt szereted ha körül rajongnak hid el majd rá jössz hogy ez lesz még máshogyan is ne akarj ujjat mindig hid el meg kell becsülni ami van :) ,,,. és lehet hogy egy macsó pasinak az élete 1 forintetot és mindt egy áltlagosnak . Mindig a jobbnál jobat keresed azt rá jösz majd . Jobb a tűzben égni , mind a hugyban ázni :):):)
2012. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/245 A kérdező kommentje:

Azt meg hogy én mit gondolok magamról az meg nemhiszem hogy kiül az arcomra...

De még a jó pasik sem jönnek oda. Azok is max néznek bambán...

2012. jan. 30. 17:08
 17/245 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt tudod te is. Amit leírtál az mindent elárul. Ha téged néznek legtöbbször az azt jelenti csorog utánad a nyála,viszont nem mer odamenni hozzád. A szépség mellett azt hiszik nagyon rafkós vagy és úgyis egyből lerázol mindenkit így teljesen felesleges odamenni hozzád és ezért inkább a barátnődnél próbálkoznak.
2012. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/245 anonim ***** válasza:
86%

A szép nők már kislány koruk óta körül vannak zsongva. Sok figyelmet kapnak, úgy nőnek fel, hogy ők a legeslegszebb királykisasszonyok hetedhéthatáron (vagy min) is túl, és ezért a nagy részük (tisztelet a kivételnek) már tinikorukra egy beképzelt, külsőséges p.csa lesz. Gondolom ettől félnek.

21/F

2012. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/245 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk elég vicces ez a kis "hisztid". Azért mert jól nézel ki, már azt hiszed, hogy mindenkinek oda kéne hozzád mennie, meg mindenki rád csorgatja a nyálát. Nagyon tévedsz cica. Sokkal több kell ehhez, pusztán egy jó külső kevés. Így csak az 1 menetes kategóriába kerülsz sok férfinál. (nálam is)
2012. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/245 A kérdező kommentje:
Nem képzeld nem hiszem azt hogy mindenkinek ide kellene jönni. De akin látom hogy tetszem neki, mert bámul és még nekem is tetszik ... na az miért nem jön ide ? nehogy már nő létemre én fussak a pasik után..
2012. jan. 30. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!