Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/245 A kérdező kommentje:

Igen , mert mint tudjuk nekem a belső nem fontos. Kapjátok be mind :)

(tisztelet a kivételnek)

2012. jan. 30. 19:03
 72/245 anonim ***** válasza:

1 én sose nyalok senkinek,csak a nézeteket védem,mert hasonlóan látom én is.Engem is így szoktak oltani.

2.a mondatod második felét honnan veszed?Van egy két dolog a tarsolyomba. ;)

2012. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/245 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írt semmit a belsőről, mert tipikus plzacica. Aki azzal takarózik, hogy ő nem olyan. VV Dya is ezt mondaná, hogy ha megkérdeznék tőle, hogy te plázacica vgy? Közben meg neki is a ülső a fontos.
2012. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/245 anonim ***** válasza:

Nah kapok én is,19:02 köszi.

Én egy multinak dolgozok infós vagyok,angolul van minden,mellette tanulok is.

És odafigyelek a kajára és sokat edzek,pedig van olyan nap,hogy 10órát is bent vagyok.Na erre várom a következő basztatást.

Ilyen hozzáállással majd megnéznélek egy két év múlva amikor löttyős testeddel nem fognak kívánni,meg a cukorbetegség miatt inzulinozhatsz vagy ne adj isten itt fáj ott fáj,dugni se fogsz rendesen tudni.


Akkor majd átértékeled ezeket.

2012. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/245 anonim ***** válasza:
azóta megy itt a vita ?:D király xd
2012. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/245 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szépség relatív, ezt látni kellene.

Te túl szépnek jellemzed magad, nincs is ezzel semmi baj, de lehet, hogy az összkép abszolut nem vonzó.


Én megismertem egy lányt, akiröl álmomban nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog, de gyönyörü nagy barna szemei vannak, gyönyörü göndör haja, aranyos arca. Teljesen visszafogott, mégis odáig vagyok érte.


Egyszóval jó dolog, hogy szépnek látod magad, mert legalább van önbizalmad, de ettöl nem biztos, hogy mások is ugyan olyan szépnek látnak.

2012. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/245 A kérdező kommentje:
VV dya ha jól tudom plázacica kategóriában indult, szal ne osszad azt észt.Tudom magamról hogy művelt vagyok és tanult, és nem vagyok olyan akinek CSAK a külsőség a fontos.De szomorú hogy ennyire ellenségesek vagytok .Azért írtam csak a külsőről, mert alapvetően onnan indult ez az egész vita hogy miért hajtom el azokat akik egyáltalán odajönnek. Ezért gondoltam hogy a külsőségekre vagytok kíváncsiak , mivel a belsőt 1 perc beszélgetésből nem tudom megítélni hogy milyen .Bár ezt leírtam már 3X de látom még mindig nem jut el az agyatokig.
2012. jan. 30. 19:23
 78/245 A kérdező kommentje:
Arról meg hogy vajon mennyire vagyok szép, nem fogok vitát nyitni , mert nem ez a kérdés. Reálisan látom magamat, tisztában vagyok az adottságaimmal.Tudom hogy a többség szépnek lát, lehetnek kivételek persze. De erről kár vitatkozni.Ez tény.
2012. jan. 30. 19:24
 79/245 anonim ***** válasza:
Engem már annyira kíváncsivá tettél, hogy randizni akarok akarok veled :D
2012. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/245 anonim ***** válasza:
68%

,,Lehetnek persze kivételek,,


Hogyne lehetne, az is lehetséges, hogy 10 fiú téged szépnek lát a másik 2 millió meg ocsmánynak. Lehetséges, hogy ez a baj.

2012. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!