Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek a pasik harcolni egy nőért?

Figyelt kérdés

Panaszkodnak hogy nem találnak kedveset, aranyosat, normálisat amikor nem is olyat keresnek.

Könnyebb a diszkóban felszedni egy egyéjszakásat.

Ha meg lenne egy normális és nem fekszik le velük két hét, 3-4 randi után, akkor elhagyják és keresnek olyat aki rögtön szétteszi a lábát. viszont néznek nagyokat mikor másnak is.

miért nem értékelik sokan azt, hogy egy lány szeretne várni, jobban megismerni a másikat mielőtt odaadná magát neki?

Nem bírnak egy kicsit sem várni, inkább gyorsan másik p*nát hajtanak de mikor megcsalják őket, meg lelépnek akkor minden nő k****, meg "kihaltak a normálisak".

nem a normálisak haltak ki hanem a férfiakból a kitartás!


2012. febr. 19. 14:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
45%
Egyenjogúság van nem?Akkor harcoljanak a nők is a pasikért.
2012. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
51%

Az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy harcoljanak a nők a pasikért, igenis a pasiknak kellene tenni az ügy érdekében.

A férfinép túlnyomó többsége maga a szégyen, ezért ég a fejem a többi férfitársam miatt is. Pipogyák, kitartásból 1-es, mamulenkák. Persze tisztelet a kivételnek. Nem csodálom, ha a nők már nem veszenek bennünket komolyan!


22/F

2012. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

én képes voltam valakiért évekig küzdeni de fordítva nem tapasztalom sajnos.

és nehéz kiszűrni külsőleg, ki mire hajt.

én pont azért nem mentem kigyúrt gazdag helyes pasikhoz oda, mert a legtöbb bárkit könnyen megkap és el van kényeztetve.

csakhogy, a rondák is ugyanúgy csak arra hajtanak! olyanokkal kezdtem, akiktől éppenhogy nem undorodtam.

tehát, ez sem igaz, hogy nem veszem észre azokat akik nem helyesek.

dierkt őket kerestem mert reménykedtem hogy talán jószívűbbek.

csak rá kellett jönnöm hogy nem :(

talán ők meg pont azért bunkók mert kisebbségi érzésük van, fogalmam sincs

2012. febr. 19. 15:04
 14/38 anonim ***** válasza:

ne általánosíts kérdező!! (te is tudod, hogy vannak ilyen fiúk.. csak fel vagy háborodva valami miatt és azért írsz ilyen hülyeséget..)


(a kérdést olvastam csak el.. arra válaszoltam)

2012. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Feltennék egy kérdést, és öszinte válszt adjon rá, aki oltani akar a válaszomért.


Ki az aki vállalna egy komoly, hosszutávu akár egész életre szóló kapcsolatot ugy, hogy valamiért egyáltalán nem jó a szex a másikkal ?

Ez ugyanugy vonatkozik a lányokra is. A szexet mind a két fél ugyanugy kivánja, és ráadásul egyenranguak is, nekem soha nem jött be ez az "odaadom magam" hozzáállás. Ha te nem kivánod, akkor tényleg csak odaadod magad, de az olyan lányokat inkább kihagyom. Ha meg kivánod, csak megjátszod magad...


Bocs.


35/F

2012. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

tényleg fel vagyok háborodva. most összeszámoltam és az elmúlt évben 18 fiúval randiztam.

ebből 1 db. küzdött volna, vagy lett volna hajlandó várni rám.

csak vele is az volt a bibi hogy volt barátnője, akivel állítólag rossz minden, csak azért van vele mert nem kap jobbat.

de ha én úgy gondolom hogy összejönnék vele, akkor azonnal dobja.

na gondoltam magamban, érdemes ilyen görénnyel járni, aki így kihasználja azt a szerencsétlent? és később engem?

hiába küldözget akkor mindenféle versikét, meg hoz ilyen levelezőlapokat.

hát köszike.

2012. febr. 19. 15:09
 17/38 anonim ***** válasza:
A jogok bezzeg kellettek a nőknek, de az udvariasságról, meg az ő fizeti a számlátról nem mondtak le. Nektek mindent, mi meg szakadjunk meg? Na menjetek mosogatni...
2012. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

hogy kívánjak valakit, akit életemben kb. kétszer láttam, és mondjuk mindkétszer nyakig télikabátban?

nem tudom róla hogy drogos/sittes/rákos stb.-e.

nem ismerem, mondjuk úgy írt nekem hogy XY- látásból ismert valaki ismerőse.

beszéltünk 2 órát.

nem ismerem.

lehet hogy "kívánom" ahogy fogalmaztál, de nem vagyok ösztönlény. nekem fontos, milyen ember.

hiába vágyok egy tökéletes testű valakire, a kémia tökéletes, ha 2 szót nem tudok beszélgetni vele, mert mondjuk csak a cabrio-ja motorja érdekli, más semmi a világon. :D

nekem olyan partner kell hosszútávra, akivel érzelmi síkon is egy húron pendülünk.

nem játszom meg magam, én ezt elmondom mindenkinek.

akkor játszanám meg magam ha azt mondanám, csak a farka számít.

nem kalandot keresek. kalandra tökéletes amit te mondasz, de nekem Társ kell.

2012. febr. 19. 15:14
 19/38 anonim ***** válasza:

Amelyik válasz nem tetszik az olyan mintha nem is lenne, látom.

Miért küzdene bárki is ? Ugy érzed, hogy egy pasinak "jutalom" ,hogy valaki barátnöje lesz ?

Kölcsönös vonzalom, szeretet, bizalom.....

Ha nem "marhavásárt" tartanál a férfiak között, mert kell egy élettárs, hanem éreznél ilyesmit valaki iránt akkor lehet hogy egyszerübb lenne, nem gondolod ?

2012. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

engem nem érdekel a pénz sem. szakadjatok meg? mert nem bírtok 2 hetet várni, baromi megszakadás...

ha pénz kell, megdolgozok érte.

nagyon messze vagyok a luxustól és utasítottam már el olyat ekinek fogorvos az apja.

egyszerűen mert nem vagyok senki bábja, nem viselem el hogy megalázzanak pénzért cserébe, hogy kitartott legyek.

2012. febr. 19. 15:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!