Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek a pasik harcolni egy nőért?

Figyelt kérdés

Panaszkodnak hogy nem találnak kedveset, aranyosat, normálisat amikor nem is olyat keresnek.

Könnyebb a diszkóban felszedni egy egyéjszakásat.

Ha meg lenne egy normális és nem fekszik le velük két hét, 3-4 randi után, akkor elhagyják és keresnek olyat aki rögtön szétteszi a lábát. viszont néznek nagyokat mikor másnak is.

miért nem értékelik sokan azt, hogy egy lány szeretne várni, jobban megismerni a másikat mielőtt odaadná magát neki?

Nem bírnak egy kicsit sem várni, inkább gyorsan másik p*nát hajtanak de mikor megcsalják őket, meg lelépnek akkor minden nő k****, meg "kihaltak a normálisak".

nem a normálisak haltak ki hanem a férfiakból a kitartás!


2012. febr. 19. 14:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nem igazán, 70%-uk kapó a csókra első randin, onnan pedig már sima ügy :)
2012. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Van akiért érdemes harcolni, van akiért nem. Akikkel találkoztál, azoknál az utóbbi csoportba tartozol. Ennyi.
2012. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad a hosszútávú kapcsolathoz kell a másikat ismerni, nem ahhoz hogy vonzalom alakuljon ki. És mivel a nők jó része ezt a játékot játssza amit te is sokan nem lesznek rá vevők. Mert neked nem az kell hogy ne akarjanak megfektetni még aznap hanem hogy az egódat fényezzék, kajtassanak utána te pedig pofára ejthesd őket. Ezért is hiányzik neked hogy kitartóak legyenek mert így még nem sikerült teljesen elszállni magadtól.
2012. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

utolsó, el vagy tájolva. aki a kezdetektől nem tetszik, azzal alapból nem randizok. és akinél a 2.-3. randinál már érzem, hogy nem lesz itt senki azzal nem szórakozok.

én attól nem leszek boldogabb ha másokat bántok.

és nincs egóm, nincs mit fényezni. elszállni sem fogok magamtól, lásd előbbi tapasztalataimat, amiket írtam.

szerintem, nézz tükörbe mielőtt ítélkezel anélkül, hogy ismernél.

ilyen pasi, aki bunkó módon nekemtámad és gyanusíthat, lebeképzeltez holott semmit nem tud rólam és rágalmaz hogy másokkal szórakozok az valószínűleg saját maga csinálja ezeket!

és persze így kendőzi el, hogy másra keni.

2012. febr. 19. 17:35
 35/38 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert rühellik a harcikázást....

:)

2012. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

:D hát ha valaki rágalmaz muszáj megvédenem magam :D nem sok pasi megy oda a csajokhoz és még kevesebb védi meg őket.

kénytelen az ember harcias lenni

2012. febr. 19. 18:31
 37/38 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.

Én sosem voltam híve a dolog elsietésének. Én is úgy gondolom, hogy ahhoz, hogy kialakulhasson a valódi szerelem meg kell ismerni rendesen a másikat. Egyszerűen tudni kell, hogy kivel állunk szemben, és ez bizony nem jön 1-2 találka után. Az első barátnőmmel fél évig ismerkedtem, mire kapcsolatba bonyolódtunk. A másodikkal már rövidebb volt ez az idő; 3 hónap, de vele is rengeteget beszéltem, lelkiztem, törődtem, mert ezek nélkül nem lesz meg az a lelki közelség, ami egy kapcsolat alapja. Persze valójában egyiket sem ismertem, mert mindkettő undorító módon átvert, dehát én csak jóindulatú voltam, és nem feltételeztem volna róluk...


A korosztályunk jelentős része szerintem nem akar komoly kapcsolatot. Csak szexelni akarnak lehetőleg minél jobb nőkkel és lehetőleg minél egyszerűbben, és ezért nem érdekük, hogy megismerjenek.

2012. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Több okból sem fogok harcolni egy nőért.


1. Egyenrangúság van a mai társadalomban, nem vagyok én se több, se kevesebb egy nőnél, alárendelődni pedig nem fogok, mert a döntés NEM a nő kezében van, hanem kettőn áll.


2. Magyarországon jelenleg 1 férfire 1,1 nő jut, tehát többen vannak a nők és mi, férfiak vagyunk inkább hiánycikkek. :)


3. Az nagyon illúzió- és önbizalomromboló, ha harcolok egy nőért és utána kiderül, hogy sok mindenben nem felel meg az elvárásaimnak. Mellesleg utána macerásabb dobni és rossz híremet is kelti, ha csak kiteszem.


Szerintem ezt összefoglaltam érthetően és minden férfitársam nevében beszéltem. Ha olyan férfit szeretnél, aki harcol érted, keress minél sötétebb bőrűt, mert az ő kultúrájukban kevesebb a nő genetikailag és ez a szokás. Fehér embert az anyja, ha normálisan neveli, nem fog megalázkodni egy nőnek, vagy a Te kifejezéseddel: "harcolni érte".

2012. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!