Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek a pasik harcolni egy nőért?

Figyelt kérdés

Panaszkodnak hogy nem találnak kedveset, aranyosat, normálisat amikor nem is olyat keresnek.

Könnyebb a diszkóban felszedni egy egyéjszakásat.

Ha meg lenne egy normális és nem fekszik le velük két hét, 3-4 randi után, akkor elhagyják és keresnek olyat aki rögtön szétteszi a lábát. viszont néznek nagyokat mikor másnak is.

miért nem értékelik sokan azt, hogy egy lány szeretne várni, jobban megismerni a másikat mielőtt odaadná magát neki?

Nem bírnak egy kicsit sem várni, inkább gyorsan másik p*nát hajtanak de mikor megcsalják őket, meg lelépnek akkor minden nő k****, meg "kihaltak a normálisak".

nem a normálisak haltak ki hanem a férfiakból a kitartás!


2012. febr. 19. 14:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
miért? vannak még olyan nők akik igénylik, hogy küzdjenek értük? szerintem pont annyian vannak, mint ahányan hajlandóak lennének küzdeni értük. kereslet-kínálat
2012. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Egyet kell ertenem a 15:06-os valaszoloval: a sertettseg es az elkeseredettseg rossz tanacsadok. Amikor az embert kudarcok erik es ugy erzi, hogy nem jon neki ossze semmi, akkor elkeseredeseben hajlamos azt gondolni, hogy minden fiu/lany ugyanolyan szemet/felszines/bunko/lusta/elkenyeztetett/stb.

Ez termeszetesen nem igaz!


Sajnos az a nagy helyzet, hogy teljesen mindegy, hogy az ember hogy nez ki (feltunoen elonyos a kulseje, vagy kevesbe csinos/jokepu), milyen az anyagi helyzete, milyen a tarsadalmi rangja, munkaja, elismertsege, rendes, normalis, szamara megfelelo, ot kiegeszito, neadjisten egy eletre mellette marado tarsat talalnia senkinek sem konnyu.


De ha ugy allunk hozza, hogy mindenki szemet, minden fiu/lany felszines, az csak zsakutcaba fog vezetni minket, mert egy ido utan eselyt sem fogunk adni a masiknak, hogy kidreuljon rola, hogy megfelelo tars lenne szamunkra. Ezt nagyon nem tartom jo megoldasnak.

2012. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

igen, kölcsönös bizalom, szeretet, vonzalom...

és ez kialakul 2 randi alatt? előzetes ismerettség nélkül?

érted te hogy mit írtam?

pont ezt. hogy ezekre van szükség de ezt nem várják meg a férfiak.

nekik nem is tudom, van valami táblázatuk, hogy a 2. beikszelt randi után kötelező a csók, 3.-nál a szex.

ez nem így működik annál aki komolyabban gondolja.

más ha valaki évek óta haver, ismered, és ott a kölcsönös vonzalom, bizalom, szeretet már kialakult, randira hív, megtörténik.

de amikor baromira nem ismered a másikat, egyszerűen hogy várhatod el, hogy kapásból rádugorjon?

marhavásár? egy marhát jól megnéznek hogy minőségi állat legyen. azelőtt nem veszik meg, mielőtt nem tudnák, látatlanban.

én "vegyek meg" egy aids-es drogost első látásra? ez valami vicc?

2012. febr. 19. 15:21
 24/38 anonim ***** válasza:

Kérdező! Teljesen reálisan látod a helyzetet a férfiakkal kapcsolatban. de hidd el a másik oldalon sincs sokkal könnyebb helyzetben az ember fia.


21/F

2012. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Kedves aranyos csajok ma már nincsenek, így a kérdésed tárgytalan
2012. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

15:32-nek igaza van.

Hidd el Kérdező, hogy csak rossz embereket néztél ki. Valóban ritka az olyan srác, mint amilyet keresel, de legalább könnyen szűrhetsz.

Én egy olyan lányt keresek, aki megbízható, és nem használ ki. Ugye sokan elvárják, hogy randizgatás közben a fiú, vagyis én fizessek. DE ha 1 hónap után közölheti, hogy csak kihasznált.

Úgyhogy Te még előnyösebb helyzetben vagy mondjuk nálam.

2012. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

vannak de ők nem mennek oda pasikhoz.

amelyik meg igen, azt meg másnak nézik.

2012. febr. 19. 15:43
 28/38 A kérdező kommentje:

én zavarban vagyok ha mindig a másik akar fizetni.

de pl. sok olyan randi van amihez nem kell pénz.

én pl. javasolni szoktam hogy menjük piknikezni. olyankor sütök sütit, a srác meg mondjuk hoz gyümölcsöt vagy narancslevet.

volt ilyen randim nagyon jó csak kiderült hogy a srác még kötődik az exéhez. ez szokta még elrontani a dolgokat. :/

meg voltam olyan randin is, hogy csak sétáltunk, volt hogy tollasozni hívtam.

néha jó beülni valahova, de ott is volt kellemetlen élményem, hogy a srác rámtukmált egy csomó italt. nem akartam inni, mondtam hogy nem, erre közölte hogy megsértődik akkor.

a kedvéért ittam, de aztán fel volt háborodva hogy hazavitettem magam taxival amikor a sok italból kifolyólag nem voltam valami jól.

mert azt gondolta, engem megvehet pár italon (biztos bevált módszer volt náal, nem tudom).

azóta óvatos vagyok az ilyen meghívásokkal és szeretem magam állni a dolgaimat. ha csak 1 kávét tudok meginni, míg ő 6 felest, akkor maradok a kávémnál :)

2012. febr. 19. 15:51
 29/38 anonim ***** válasza:
Én régebben 2 lányért is küzdöttem sokág, később kiderült csak játszottak velem. Tudod mit? SOHA többet. Ha 1-2. Randi után nincs csók megy a levesbe és jöhet a következő.
2012. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
lehet hogy nagy kondér leves lesz :D de ne legyen igazam :D
2012. febr. 19. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!