Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy nálunk élne a világ legszebb női?

Figyelt kérdés
Külföldön sokkal szebbek vannak,legfőképp Dél-Amerikában.Magyar nőket csak a smink teszi,a mentalitásukról meg ne is beszéljünk (tisztelet a kivételnek!).

2012. febr. 21. 00:21
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
57%
A magyar répával kapcsolatban egy sztori: egy haverom összeszedett egy észt fotómodell csajt egy rövid időre. Az első ágyjelenet előtt a srác már vagy fél éve, egy éve nem volt nővel, így eléggé ki volt már éhezve. Saját bevallása szerint az első menet nem is volt több 5-10 percnél, ezért pironkodva kérdezte meg a lányt, hogy azért jó volt e neki. A csaj erre közölte, hogy nagyon jó volt, nem is nagyon volt partnere, akivel ilyen sokáig tartott volna :D :D :D. Hát meg is lett az önbizalom és a motiváció a srácnál, hogy megmutassa a hölgynek, hogyan is csinálják ezt itt a Kárpát medencében, lehengerlő siker volt :D.
2012. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
67%
Hehe, megmutatta a spanod akkor az északi rokonnak, milyen a bitangszex. Erről beszéltem én! :D
2012. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Azért mert a haverodnak sokáig tartott nem jelenti azt hogy minden magyarnak sokáig tart.Ez elég hülye általánosítás.Amúgy az érett nők közül csak kevesen szépek nálunk.Ők is inkább olaszban,meg spanyolban szebbek.
2012. febr. 21. 23:29
 14/51 anonim ***** válasza:

Én arról beszéltem, hogy a csaj tapasztalata alapján a 10 perc egy maratoni menet volt, errefelé elég ritkán hallottam ilyen panaszt csajoktól. A külföldi csajok szépségét leírhatnád már, hogy honnan veszed, mert dobálózol itt nemzetekkel, miközben én pl tapasztalatokat (saját/nem saját) írok.

Az érett nőkkel it annyi a gond, hogy addigra már kiégett, reményvesztett, lestrapált, többgyermekes családanyák, persze, hogy nem kívánatosak.

2012. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
igen kiégettek,meg igénytelenek.Csak valaki itt írta hogy nálunk még az érett nők is szépek.1-2 igen.
2012. febr. 22. 22:31
 16/51 anonim ***** válasza:
És miért kell ilyen kérdéseket kiírni? Ezt nem értem. A szépség relatív. Ha neked nem tetszenek a magyar nők,akkor keress egy külföldit. Valahogyan csak elterjedt ez,hogy a magyar nők a legszebbek,nem hiszem,hogy véletlen. De egyébként sem hiszem,hogy valamit számítana ez. Kinek ez,kinek az tetszik. :)
2012. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Igen,relatív.Ezért nem értem miért mondják a magyar nőkre hogy ők a legszebbek.
2012. febr. 26. 20:14
 18/51 anonim ***** válasza:
27%
Ezt a magyarok gondolják csak így. Amikor külföldön voltam,legalább annyi szép nőt láttam, mint itt. Igen, a magyar nők a borzalmas sminkükkel, beképzeltségükkel és rib@ncos öltözködésükkel tűnnek ki, sorry, de ez van.
2012. márc. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nekem is ez jön le a magyar nőkről,hogy ezzel tűnnek ki.Ribanckodás és feltűnési viszketegség.
2012. márc. 4. 19:05
 20/51 anonim ***** válasza:
48%
édesem, te a férfiak ama 0,002%-ába tartozol, akik kizárólag az egzotikus nőkre buknak. De hidd el, a nagy többség a magyar nőkre bukik! Igazi magyar nő ilyen: barna hajú, szép szemekkel, nem túl világos, se nem túl sötét bőr, átlagos magasság, jó stílus, szép nézés. Amúgy meg ha a Dél-Amerikai nőket, akik annyira tetszenek, újságokban meg reklámokban láttad, akkor szólok, hogy ők is ki vannak sminkelve, és valószínűleg modellek. Lehet, hogy azért nem tartod szépnek a magyar nőket, mert még nem találkoztál IGAZI magyar nővel. És ne a kiszőkített plázabohócokat nevezd magyar nőnek. Magyarok. Csak nem nők. Inkább magyar ribik.
2012. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!