Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy nálunk élne a világ legszebb női?

Figyelt kérdés
Külföldön sokkal szebbek vannak,legfőképp Dél-Amerikában.Magyar nőket csak a smink teszi,a mentalitásukról meg ne is beszéljünk (tisztelet a kivételnek!).

2012. febr. 21. 00:21
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Nem igaz csak azert gondolod a kulfoldieket szebbnek mert a fiuk sosem figyelnek a kornyezetukben levo szep lanyokra csak azokra akik nincsenek a kornyezetukben a fiukat vonza az idegen,az uj
2012. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Mert a lányokat nem?Figyelünk a környezetünkbe lévő lányokra is,de gyakran csalódunk.
2012. jún. 19. 19:39
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjetek ki külföldre,vagy esetleg nézzetek magatokba,hogy Ti hogyan néztek ki! :D
2012. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Jobban mint ti :D Te menjél külföldre,lehet még örülnének is ott kint neked.
2012. jún. 21. 00:10
 45/51 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Nem veszed észre hogy mindenki szerint egy nyomorult vagy?Szarunk rá hogy neked tetszenek-e a magyar csajok.Ha nem tetszik vegyél el egy román cigányt és mond neki! Valamiért minden nép imádja a magyar nőket..
2012. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Persze mert titeket lehet ba.szni.Nem veszed észre hogy minden nép kur.vának néz titeket?Én is leszarom hogy téged mi érdekel,menj te is Dubai-ni a barátnőiddel.Egyébként csak az iylen magyar kur.vák néznek nyomorultnak,a többiek velem értenek egyet.
2012. aug. 15. 15:07
 47/51 anonim válasza:
95%
én több helyen voltam már külföldön,Németország,Ausztria,Görögország,Románia,Albánia,Oroszország, Olaszországban élek,és jelenleg törökbe készülök.a tapasztalatom,mindehol van szép és nem szép nő.oroszba pl.azt hittem hogy igazi gyönyörű nő paradicsom szebbnél szebb nők,és közbe döbbentem lestem,hogy nem is nagyon szépek és igénytelenek.az olasz nők adnak magukra,nem igazán mondanám hogy kihivoan öltöznek.Magyarország vegyes.de szerintem sokkal érdekesebbek a magyar nők ,mint ahol eddig jártam.és amugy meg szerintem nem csak a külső a lényeg,szépek csunyák,normálisak,ribik,mindenhol megtalálható.de ha az eddigi országokból kéne választanom,biztos hogy az első helyen nálam a magyar nők,és magyar férfiak.nagyon kiváncsi leszek most Törökországra.esetleg törökről tudtok valamit?
2013. máj. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Igen,de itt inkább a ribik :D

Hát igen az olasz nők mégiscsak jobbak :D

Törökországban elrabolják a nőket,annyit tudok.De a török nők sztem elvannak nyomva.

2013. máj. 5. 12:03
 49/51 anonim ***** válasza:
Kulfoldon ritkan jartam! A magyar nok kb 5/10%a szep a velemenyem szerint a tobbi a kozepes vagy csunya kategoria! Ez az en velemenyem!
2015. máj. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:

Nem aktuális a kérdés, tudom. De attól a véleményem leírom.

A kommentek között akadt jó pár érdekes, számomra elfogadható és elfogadhatatlan is.

Kezdjük azzal,hogy a több nemzetiségű hölgyek a legszebbek. Éljen az itthon vagy külföldön. Ha rákeresel egy nőre, legyen az akármilyen híres, és picit kutakodsz utána, akkor rájössz,hogy legalább 2-3 ha nem több nemzetiség megtalálható a felmenői között. A magyar nemzet pedig vándor nép volt, ezáltal sok néppel érintkezett, így nem csoda,hogy a magyar nőket szépnek tartják,mivel több nemzetiség is felmutatható a vérvonalukban. De ez persze az átlag. A világon MINDEN országban/államban van csúnya és szép nő. DE! Ne feletkezzünk el arról,hogy a szépség relatív.Lehet neked valaki gyönyörű,attól lehet más bottal se piszkálná.

A másik dolog,hogy jött a kérdező azzal,hogy a magyar lányok k*rvák.. Kérdem én, nem a szép nők után fordulsz meg? Nem azok után,akik mutatnak is valamit? A nők csak alkalmazkodnak ahhoz,amit a férfi úgymond elvár. Mert ugye neked bejönnek azok a hölgyek, akik külföldön élnek. De kétlem,hogy személyesen láttad őket. Csak az képeket látod, amin agyonsminkelve pózolnak. Ugyanez a helyzet a magyar nőkkel is. Ha nem úgy néznek ki,mint a címlaplányok, a férfiak szóba se állnak velük. Lehetnek bármilyen okosak, kedvesek, vagy rendesek. Sokat számít sajnos a külső. És a nők ezt nagyon jól tudják. Ha azt akarják,hogy felfigyeljenek rájuk, muszáj mutassanak valamit,mert a férfiak a külsőt nézik. Nem fikázásból mondom. Genetikailag kódolt,hogy a férfiak a "szép" nőkhöz vonzódnak, mert a szép egészségesnek számított régen, vagyis a szépet választották, hogy tovább vigye a vérvonalat.

A másik dolog,hogy ne általánosítsunk. Mindenhol vannak szépek, csúnyák, valamint k*rvák. Nem csak itthon. Más dolog,hogy a kedves kérdező valószínűleg csak a ku*rvák között tartózkodik, ha nem ismer rendes, tiszteletre méltó lányokat. Innen is látszik,hogy csak a k*rvák tűnnek fel neki.

2015. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!