Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy nálunk élne a világ legszebb női?

Figyelt kérdés
Külföldön sokkal szebbek vannak,legfőképp Dél-Amerikában.Magyar nőket csak a smink teszi,a mentalitásukról meg ne is beszéljünk (tisztelet a kivételnek!).

2012. febr. 21. 00:21
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
A szépnek titulált magyar nők általában mind ribik.
2012. márc. 6. 23:25
 22/51 anonim ***** válasza:
60%

"édesem, te a férfiak ama 0,002%-ába tartozol, akik kizárólag az egzotikus nőkre buknak. De hidd el, a nagy többség a magyar nőkre bukik! Igazi magyar nő ilyen: barna hajú, szép szemekkel, nem túl világos, se nem túl sötét bőr, átlagos magasság, jó stílus, szép nézés. Amúgy meg ha a Dél-Amerikai nőket, akik annyira tetszenek, újságokban meg reklámokban láttad, akkor szólok, hogy ők is ki vannak sminkelve, és valószínűleg modellek. Lehet, hogy azért nem tartod szépnek a magyar nőket, mert még nem találkoztál IGAZI magyar nővel. És ne a kiszőkített plázabohócokat nevezd magyar nőnek. Magyarok. Csak nem nők. Inkább magyar ribik.”


Látom, nem sikerült felfogni a kérdést. Lehet,h nem találkozott igazi nővel, mivel ritka az igazi nő Magyarországon, mint a fehér holló. Beképzelt agyonsminkelt ribik viszont bőven vannak. Nem kell félrebeszélni, pontosan tudod, miről beszélünk. A fiatalabb nők nagy része felszínes, beképzelt és úgy öltözködik, mint egy távol-keleti prostituált. Mindenki tudja ezt, akinek van szeme. De persze könnyebb megint félrebeszélni, h neked az egzotikus nők blabla..Meg érdekes,h a férfiak nagy része még nem találkozott igazi magyar nővel, biztos mind rossz helyen keresünk, haha.

2012. márc. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
85%
De egyszerűen még mindig nem értitek. A magyar nők szépségének méltatásakor nem arról szól, hogy minden magyar nő gyönyörű, vagy az igazi magyar nőnek van stílusa, vagy ilyesmi. Arról van szó, hogy tömegesen nézve az átlagos nő szebb, mint nyugat Európában, dél Amerikában, stb. A volt középiskolámba minden évben német cserediákok érkeztek, de egyszer sem láttam közöttük olyat, ami kicsit is megmozdította volna a fantáziámat, míg akik innen mentek oda, nem tudták levakarni a pasikat. Ettől még van nekik Heidi Klumjuk, nekünk meg nincs. A brit nők legendásan ocsmányak, mégis van nekik Angelina Jolie-juk, nekünk meg nincs. Ettől függetlenül, ha kimégy mondjuk egy brit kisvárosba pár hónapra majd hazajössz, akkor csak úgy forgatod a fejed. EZÉRT mondják, hogy szépek a magyar lányok. A dél amerikai nőket meg hagyjuk már, nem tudom elképzelni, hogy releváns tapasztalatod lenne az ottani átlagról. Nézd meg pl a chilei fociválogatottat, és képzeld el a zsíros hajú, kormos képű, törpe átlagcsajt, NE azt akit a magazinokban látsz. Lehet, hogy nagyon egzotikusak és különlegesek erre a kreol bőrű temperamentumos csajok, vagy a hosszú combú, szőke, kék szemű svéd lányok, attól még nem járkáltál ott az utcákon. Aki igen, az nem veled ért egyet.
2012. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Te aztán nagyon tudod hogy ki ért velem egyet,meg hogy milyenek az ottani nők.A bajszos törpe latin nők nyilván ők ott az átlag,ez olyan mintha az általad agyon magasztalt magyar nőket az ugyanilyen bajszos törpe itt élő putris cigány nőkhöz hasonlítanád.Kb.nálunk is csak a 1-2 színésznő igazán szép (ők tényleg) és nekik talán még eszük is van.Amúgy a legtöbb magyar nő ocsmány,csak attól a rengeteg sminktől ekkora az önbizalmuk,elég szánalmas hogy valaki ezt nevezi szépségnek,a kilós vakolatot meg a ribancos ruhákat.És valószínű hogy én abba a 0.002%-ba tartozok akiknek az egzotikus nők jönnek be,minden más férfinál a világon csakis és kizárólag a magyar nők jöhetnek szóba.

UTOLSÓ ELŐTTI!Kösz a választ! :D

2012. márc. 8. 01:00
 25/51 anonim ***** válasza:
59%
Minek kel veszekedni? Nem veszitek észre,hogy nem tudjátok meggyőzni egymást? Ha nem tetszenek a magyar nők,hát ne keresgélj köztük kisfiam,ennyire egyszerű. :D
2012. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
* kell
2012. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudjuk meggyőzni egymást,nekem sem az a célom,de vannak olyan hülyeségek amiket nem tudok szó nélkül hagyni,pl amiket ez a kur.va leírt.
2012. márc. 16. 22:19
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem fogod fel, hihetetlen... Amikor azt mondják, hogy a magyar lányok szépek, az nem azt jelenti, hogy itt gyakoribbak a bomba nők. Nem is azt jelenti, hogy a világ legszebb női magyarok. Nem is azt, hogy itt nem élnek ocsmány, kikent ringyók. Annyit jelent, hogy az ÁTLAGOS nő itt egy sokkal élhetőbb kategória, mint sok más vidéken. Folyton azzal jössz, hogy csak 1-2 igazán szép nő van: persze, de itt nem erről van szó. De nem is arról, hogy most a magyar lányok stílusosak, igazi nők, nincsenek sminkelve vagy egyéb hasonló szempontok. Arról van szó, hogy az a nő, aki után mondjuk nem fordulsz meg az utcán (mert átlagos), az a kategória egy angol vidéki városkában bomba nő. Mindezt azért, mert náluk az átlagos nő úgy néz ki, hogy csak hosszú bottal piszkálgatnám. Mindettől függetlenül lehet, hogy az az angol nő stílusosabb, okosabb, határozottabb, a hozott anyag alapján akkor is rusnya. Ezek a kisminkelt r1bancok, akiket emlegetsz külföldön szerintem simán gyönyörűnek számíthatnak.
2012. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Szerintem is annak számítanak.Az a baj hogy sokmindenkinek az ilyenek a szép nők.De ezt elöbb is leírhattad volna,így már ok.De amúgy meg Angliában sem minden nő csúnya,de szerintem ezt te is tudod.
2012. márc. 19. 21:04
 30/51 anonim ***** válasza:

"Angliában sem minden nő csúnya,de szerintem ezt te is tudod."


Persze, hogy tudom. Az átlagban arra gondolok, hogy ott ha 100 nőt véletlenszerűen leszólítasz az utcán, ebből elég sok fog emlékeztetni egy kivénhedt lamantinra, míg Magyarországon esetleg 1-2. Persze ettől lehet, hogy az angol 100 nő között találsz két olyat, akihez foghatót nem találsz egész Magyarországon, nemhogy a random 100-ban. Ettől függetlenül a 100 magyar lányból sokkal többre fogod azt mondani, hogy jöhet.

2012. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!